Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!  (Przeczytany 3673 razy)

Offline Jozue

Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« dnia: 04 Maj, 2020, 16:42 »
Zgodnie z ogłoszeniami i przypomnieniami z maja 2020:

Sprawy sądownicze. Do załatwiania spraw sądowniczych, w tym do przeprowadzania przesłuchań przed komitetem przyłączającym, nie należy używać aplikacji do wideokonferencji. Być może sprawę można zawiesić do czasu, kiedy warunki pozwolą na zorganizowanie przesłuchania w Sali Królestwa (sfl rozdział 15, akapit 8). Jeżeli zdaniem grona starszych dana sprawa sądownicza jest pilna i trzeba się nią zająć bezzwłocznie, dwóch starszych powinno się skontaktować z Działem Służby i poprosić o wskazówki.

W liście tym poruszone są też inne ciekawe sprawy, np. chrzest, literatura, itp. tematy. Może ktoś wrzuci ten list w całości.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline dobryczlowiek

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj, 2020, 16:55 »
Mnie tam wykluczyli jakoś tydzień temu :D


Offline Jozue

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj, 2020, 16:59 »
List ten obowiązuje od soboty 2 maja.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Maj, 2020, 17:03 »
Mnie tam wykluczyli jakoś tydzień temu :D
[/b][/size]
Trzeba było z grzechem wstrzymać się o cały tydzień. A tak to widzisz, załapałeś się na komitet, a byłaby grzechowa abolicja.  >:D
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2020, 17:05 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Maj, 2020, 17:21 »
hulaj dusza, piekła nie ma :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Maj, 2020, 18:15 »
hulaj dusza, piekła nie ma :)

Dokładnie. "Być może sprawę można zawiesić do czasu, kiedy warunki pozwolą na zorganizowanie przesłuchania w Sali Królestwa". Zatem sprawy zawieszone w czyśćcu;)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Maj, 2020, 19:13 »
Idę pogrzeszyć, bo komitetów nie ma >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Drengr

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Maj, 2020, 19:45 »
Dziwne że nie przyłączają z automatu - na fali strachu przed Armagiedonem można by nałapać naiwnych 😉


Offline Sebastian

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Maj, 2020, 19:46 »
zastanawiam się czy my właściwie interpretujemy ten list

starszyzna ma zadzwonić po wskazówki telefoniczne
przez telefon może dowiedzieć sie że są warunki aby otworzyć salę i w trzyosobowym składzie czekać na winowajcę; a jak nie przyszedł to domniemanie zatwardziałości i wykluczenie zaoczne

może to będzie właśnie tak działało?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Maj, 2020, 20:14 »
Idę pogrzeszyć, bo komitetów nie ma >:D

Zachęciłeś mnie. Tylko znajdź teraz dziewczynę do grzeszenia. W sumie można. Teraz na zómie mogę pic wódkę i po jakiś prochach. Nikt się nie zorientuje. Moi koledzy mówili, że za granicą i do połowy to się nie liczy. Teraz w zómie jest do połowy i za granicą. >:D
Jest jakaś fajna dziewczyna do grzeszenia?
Pomyśleć, że kiedyś na zebrach całowało się dziewczyny, na kongresach piło wódkę, a w działach poszczególnych czytaliśmy komiksy. Teraz dzieciaki maja prościej.
Medal idę strugać dla pierwszego wykluczonego przez zóma - to wiekopomna chwila :D
Ja to nawet się do grzeszenia nie nadaje. :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Maj, 2020, 20:49 »
Zachęciłeś mnie. Tylko znajdź teraz dziewczynę do grzeszenia. W sumie można. Teraz na zómie mogę pic wódkę i po jakiś prochach. Nikt się nie zorientuje. Moi koledzy mówili, że za granicą i do połowy to się nie liczy. Teraz w zómie jest do połowy i za granicą. >:D
Jest jakaś fajna dziewczyna do grzeszenia?
Pomyśleć, że kiedyś na zebrach całowało się dziewczyny, na kongresach piło wódkę, a w działach poszczególnych czytaliśmy komiksy. Teraz dzieciaki maja prościej.
Medal idę strugać dla pierwszego wykluczonego przez zóma - to wiekopomna chwila :D
Ja to nawet się do grzeszenia nie nadaje. :)
[/b][/size]
Są różne grzechy. Można grzeszyć samemu, ale lepiej we dwójkę. Waga grzechu równomiernie się rozkłada:) Może jakieś ogłoszenie w necie. Przecież zebrania przez neta się odbywają. Np: Poznam pionierkę na towarzyskie spotkanie, niezobowiązująco >:D Kawa, herbata, wspólne czytanie publikacji strażnica...itp zapewnione, wraz z odwozem do domu ;D
Oj Mojżeszu, Moysesu...., a z historii wynika, że miałeś branie u kobitek.... >:D
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2020, 20:55 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Maj, 2020, 21:50 »

Oj Mojżeszu, Moysesu...., a z historii wynika, że miałeś branie u kobitek.... >:D

Nawet nie wiesz jak mi to zdanie się podoba.  8-)
Ale coś z niedawnej historii. W czwartek było Wujka Adolfa. Pisałem, że byliśmy w biedrze. Potem jest takie miejsce, ze żandarmeria nawet tam konno nie wejdzie. Okolice godziny 13-tej. Siedzi sobie dziewczyna na pieńku i nam mówi 'dzień dobry', W sumie to wstyd, bo to my kobiecie powinniśmy powiedzieć pierwsi. Najpierw rozmowa na 5 metrów, potem ja już się przysiadłem. To jest studentka. Teraz on line. Tak, ma 22 lata i jest ładna. Pytam się o koleżanki. Podobno one siedzą w domach w maskach. To już wiadomo. Pytam o chłopaka. Nie ma i teraz nie ma nawet gdzie kogoś poznać. Wszystko zamknięte. Nie ma knajp, koncertów, festynów, itp. Więc się pytam, to jakim cudem się poznaliśmy? Trochę zatrybiła. W między czasie przeszliśmy na 'ty'. Kolega nas zostawił i pobiegł po asortyment. Tak wypiłem desperada o smaku gumy do żucia. Blady dzień. Miejsce odosobnione. Dziewczyna normalna i nie boi się 2 facetów. Teraz sobie uświadomiłem, że przecież mogliśmy grzeszyć. Jej nikt nie wykluczy, bo nie wiadomo z czego. Kolega rzuca kamieniami w kościół. A ja tylko na zómowy komitet.
Później już było tylko Wujka Adolfa.

Z czego to wynika, że człowiek gdy ma okazję grzeszyć, to nie grzeszy? Zresztą, w moim wieku grzeszenie, to jak sport ekstremalny. ;)
Jeszcze z pionierką poznaną na zómie! To musi być czadowe!

Jak widać, te kornroświrusy robią ludziom bariery z jednej strony. Jednak też dają możliwość poznania całkiem ciekawych ludzi. Może faktycznie można na tym zómie poznać ciekawą kobietkę. Nie trzeba zaczynać od grzechu. Jakaś kawa na początek. Grzechem chyba jest zgrzeszyć przed kawą.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Maj, 2020, 22:47 »
Szkoda bo ja widzę co najmniej dwie zalety komitetu na zumie.
Możliwość nagrania w dobrej jakości dźwięku a nawet obrazu.
Druga zaleta to możliwość korzystania ze wsparcia podczas takiego spotkania.



Offline Trinity

Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Maj, 2020, 10:59 »
chłopcy
jak to nie macie gdzie grzeszyć?
ja się połakomiłam na pierwszy odcinek serialu Szadź ktoś go tutaj wrzucił
serial nie szedł za to naściągałam wirusów czy robaków w ciul
i teraz mi wyskakują napalone albo dojrzałe dziewczyny z mojej okolicy 😆
dla chcącego nic trudnego.
a swoją drogą Moysesku to miałeś niezłego stuffa trafić na taką desperatkę
szkoda żeś nie skorzystał

sorki za oftop
ta izolacja wykańcza


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Z powodu epidemii wykluczanie ustało!
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Maj, 2020, 13:42 »
Trinity, jak mogę coś podpowiedzieć to kup sobie Netfliksa.
Dogadaj się z kilkoma osobami, nawet tu na forum, i kupcie jedno konto na 4 osoby.
Wychodzi po kilkanaście zyla na miesiąc.