NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Dzień dobry

<< < (21/22) > >>

Estera:

--- Cytat: Blue w 30 Styczeń, 2024, 10:31 ---Wiem, niestety i tak skala kontaktów które utraciłem przytłacza.

--- Koniec cytatu ---
   Blue.
   To prawda, może i jest to przytłaczające, nie przeczę.
   Warto jednak więcej myśleć o tym co się zyskało poprzez swoją decyzję.
   Utracone kontakty, raczej są dowodem na to, że to nie były kontakty szczere, przyjacielskie, bezinteresowne.
   Życzę Ci dużo radości z obecnego życia.
   Reszta się poukłada.
   Pozdr.
   

Reskator:

--- Cytat: Estera w 30 Styczeń, 2024, 15:41 ---   Blue.
   
   Utracone kontakty, raczej są dowodem na to, że to nie były kontakty szczere, przyjacielskie, bezinteresowne.
 
--- Koniec cytatu ---
Myślę że to były jednak szczere kontakty,przyjacielskie i bezinteresowne.
Ale WIEDZA dostępna teraz wszystkim za sprawą internetu tworzy polaryzację.
i rozrywa te kontakty bo jedni odkrywają prawdę o sj a drudzy zasypują tą prawdę o sj by nie utracić sensu istnienia w tej organizacji i w swoim"poukładanym"życiu.

Estera:

--- Cytat: Reskator w 30 Styczeń, 2024, 16:15 ---Ale WIEDZA dostępna teraz wszystkim za sprawą internetu tworzy polaryzację.
i rozrywa te kontakty bo jedni odkrywają prawdę o sj a drudzy zasypują tą prawdę o sj
by nie utracić sensu istnienia w tej organizacji i w swoim"poukładanym"życiu.

--- Koniec cytatu ---
   Tak, w ogromnej mierze masz rację dokładnie tak jest.
   Sama przeżyłam takie sytuacje "zasypywania prawdy" o śj w rozmowach z bliskimi znajomymi z tej sekty, żeby nie utracić sensu bycia w tej organizacji.
   Ludzie nie chcą uznać tego, że to jest kłamstwo.
   Wolą wierzyć w tę iluzję.
   No ale każdy ma wybór jak spędzi swoje życie.

NieZnaPrawdy:

--- Cytat: Blue w 30 Styczeń, 2024, 10:31 ---Wiem, niestety i tak skala kontaktów które utraciłem przytłacza.

--- Koniec cytatu ---

To była jedna z zalet tej organizacji, dawała sporo okazji to tworzenia relacji między ludzkich, nawet nieśmiałym ludziom.
Mi było chyba trochę łatwiej stworzyć nowe kontakty ze względu na charakter pracy.

Estera:

--- Cytat: Estera w 30 Styczeń, 2024, 15:41 ---   Utracone kontakty, raczej są dowodem na to, że to nie były kontakty szczere, przyjacielskie, bezinteresowne.

--- Koniec cytatu ---
   Blue :)
   Ciekawa bym była Twojej oceny tych utraconych kontaktów.
   Czy miałeś tam prawdziwie prawdziwych przyjaciół?
   A na ile one zostały zerwane, bo tak właśnie nakazuje sekta?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej