Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Siema :-)  (Przeczytany 7593 razy)

Mario

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:39 »
Na razie sonduję, jak mnie przyjmiecie, więc wybaczcie moje "nad wyraz oryginalne" entree  ;)


Ale Nocka jest bardzo szybka  :) a R2D2 to znam jedynie z kina o STAR WARS, takiego nicka sobie nie przypominam  ;D, okey; jestem Caius, a na imię mam Jacek.


Generalnie, to już zmęczony jestem forami, a z niejednego pieca forumowego jadłem chleb, nie tylko o Świadkach Jehowy, czasem zajrzę, poczytam, może coś napiszę, ale do Watchtower Forum czy JW.forum de, to rzadko już zaglądam, więc nie jestem na bieżąco z aktualnymi tzw."nowymi światłami" WTS-u czy Odstępców  :)

p.s. jak można, to możecie zmienić mój nick na; Caius

Witaj ponownie Caiusie.


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:43 »
Witaj ponownie Caiusie.


Znasz mnie? pamiętasz? bo ja Ciebie raczej nie, ale nie szkodzi  :)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:55 »
Caiusie, tu nowa ekipa :) Nowe Rozdanie :)
Więc pewnie niektórzy pamiętają Cię, znają ale wiele osób nie będzie kojarzyć :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:59 »

Znasz mnie? pamiętasz? bo ja Ciebie raczej nie, ale nie szkodzi  :)

Nie znam Ciebie. To ponowne przywitanie to na wskutek zmiany Nazwy użytkownika i dodanie Avatara ;)


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Czerwiec, 2015, 05:49 »
Caiusie, tu nowa ekipa :) Nowe Rozdanie :)
Więc pewnie niektórzy pamiętają Cię, znają ale wiele osób nie będzie kojarzyć :)

I Nowa Nadzieja?   ;D

a ja jestem zainteresowanym? tzw.sympatykiem prawdy po jasnej stronie mocy? ciekawe po jakim czasie będę miał symbol chrztu przez całkowite zanurzenie i czy będę mógł zostać jedi pionierem stałym  ;)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Czerwiec, 2015, 09:50 »
przy Twoim pisaniu bardzo szybko :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Czerwiec, 2015, 10:56 »
Cześć Caiusie!
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 17:03 »
To nie jest miejsce dla mnie  (sic!)
to miejsce jest dla wybranych - namaszczonych.
Każdy, kto podniósł przysłowiową rękę (najpierw delikatna krytyka, a następnie dworowania, ale starałem się to naprawić i przeprosić, nic z tego, zacietrzewienie w fochu w infantylności trwa) na Gedeonie i...
jego stowarzyszeniu tzw.Wyzwolonych
stał się już renegatem, banitą...
Nie każdy wyniósł cenną lekcję z wybaczania i podejścia bez ostracyzmu, bo program indoktrynacji rodem z WTS-u, trwa nadal, nawet wśród tzw.odstępców, którzy mienią się humanistami  ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec, 2015, 17:07 wysłana przez Caius »


Offline falafel

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 17:27 »
Jakieś konkrety Jacku?
Ktoś krzywdę tu Ci zrobił?


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 17:43 »
Żadne(?)krzywdy tu fizycznej, wirtualnej, ani nawet w... PW nie odczułem  :) czyli musi byś wszystko w porzo? a Caius ma quazi? roszczeniowe problemy  ;D


Nic z tego, ja tylko konstatuję  :)



milczenie jest pono(?) ZŁOTEM, ale pono WTS też milczy dając wytyczne i dyrektywy, aby starsi mogli wprowadzić w życie strategię; shunningu (!)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 18:28 »
Caiusie,
jeszcze się taki nie urodził..... którego by wszyscy kochali.
Więc taka dobra rada, nie patrz na tych którzy Cii codziennie miłości nie wyznają
a skup się na tej części, która szczerze lubi Twoje posty :) I czeka na nie.... i się raduje, że jesteś :)

Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 18:45 »
Myślę? że już nikt moich postów nie bardzo lubi(?)  to jak w polityce, każdy prawie(?) staje się kłamcą i manipulantem, tylko nie każdy jest figurantem, nie którzy mają swoje nawet... dobre tzw. jaja  ;) ale przyzwoite, i są ponad establishment  ;D ;)


Offline Roszada

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 18:58 »
Myślę? że już nikt moich postów nie bardzo lubi(?)  to jak w polityce, każdy prawie(?) staje się kłamcą i manipulantem, tylko nie każdy jest figurantem, nie którzy mają swoje nawet... dobre tzw. jaja  ;) ale przyzwoite, i są ponad establishment  ;D ;)
Ale się rozczulasz nad sobą.
Ja się nie pytam czy ktoś lubi czy nie lubi tylko pisze na dany temat a nie ubolewam nad sobą.
I wiem że wiele osób nie czyta tych np. nowych świateł bo widzę na liczniku jak to wygląda.
Ale co będzie jutro czy pojutrze to już inna sprawa.
Może za rok ktoś wpadnie co go zaciekawi.

Jak masz coś mądrego do napisania to pisz, a jak masz się rozczulać nad sobą to se daj spokój. 8)


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 19:06 »
Hej


Miałem coś napisać, coś dziwną analogię z ks.Oką, ale się powstrzymałem  :)


Roszada? czy Ty jesteś w sekcie rzymsko-katolickiej? czy WTS-wsko-odstępczej? zastanów się, bo to, że brylujesz, nie nie oznacza, że jesteś... zdrowy (nawpradę!)


Offline Roszada

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Czerwiec, 2015, 19:10 »
Tak jestem w dwóch sektach i jestem chory, tak jak ty. :)