Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Siema :-)  (Przeczytany 7591 razy)

Offline Caius

Siema :-)
« dnia: 21 Czerwiec, 2015, 17:57 »
Witam wszystkich starych i nowych Użytkowników tego nowego,  konkurencyjnego forum.
Jestem Persona Non Grata (może chwilowo, może na zawsze?) nick, który tylko jest zastępczym nickiem na forumowe czasy ostateczne (?)  ;)
Pewnie nie jeden się domyśla kim jestem, bo jestem... odstępcą od odstępców ;), bracia zarówno z drugich, jak i z trzecich owiec nałożyli na mnie realny i wirtualny (forumowy) ostracyzm-shunning.
Bracia z pierwszych owiec, których nie poznałem, pewnie by inaczej mnie potraktowali, a może podobnie? bo do Nieba się nie wybierałem, raczej sceptycznie do tego podchodziłem, bo generalnie, to wyrósł ze mnie Wielki Sceptyk i Nonkonformista.
 
Tak już mają współcześni establishmentowcy i autsaiderzy, że nie idą szeroką, ani wąską drogą, no i najważniejsze; nie myślą stadnie (groupthink:P


Pozdrawiam


Offline Roszada

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 18:12 »
Nie wiem kogo mam witać, wiec nie witam. :-\

Po co się mamy domyślać, lepiej napisać jaki się miało nick, a nie bawić się w zgadywanki.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 18:17 »
Ja tez nie wiem kim jesteś, ale mimo wszystko witam.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 18:22 »
Hmmmm a Twoje imię zaczyna się na J?

Pisz sobie spokojnie z naciskiem na SPOKOJNIE :) Bardzo bardzo nie chcemy to nikogo "wykluczać" nasza cierpliwość jest anielska jednak wszystko wiesz.... ma granice :)
Więc Witaj serdecznie odstepco od Odstępców, Pisz, czuj się jak u siebie :)

O ile dobrze myślę, że Ty to TY hehe :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Noc_spokojna

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 18:28 »
Witam wszystkich starych i nowych Użytkowników tego nowego,  konkurencyjnego forum.
Jestem Persona Non Grata (może chwilowo, może na zawsze?) nick, który tylko jest zastępczym nickiem na forumowe czasy ostateczne (?)  ;)
Pewnie nie jeden się domyśla kim jestem, bo jestem... odstępcą od odstępców ;), bracia zarówno z drugich, jak i z trzecich owiec nałożyli na mnie realny i wirtualny (forumowy) ostracyzm-shunning.
Bracia z pierwszych owiec, których nie poznałem, pewnie by inaczej mnie potraktowali, a może podobnie? bo do Nieba się nie wybierałem, raczej sceptycznie do tego podchodziłem, bo generalnie, to wyrósł ze mnie Wielki Sceptyk i Nonkonformista.
 
Tak już mają współcześni establishmentowcy i autsaiderzy, że nie idą szeroką, ani wąską drogą, no i najważniejsze; nie myślą stadnie (groupthink:P


Pozdrawiam
Jacek, witaj serdecznie i nie ściemniaj, że jesteś wykluczony, od wykluczonych. Po prostu nie zamęczaj, i będzie ok. Tak jak rzekła R2D2 - pisz spokojnie  :D. Każdy jest tu mile widziany.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Mario

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 18:36 »
Witam wszystkich starych i nowych Użytkowników tego nowego,  konkurencyjnego forum.
Jestem Persona Non Grata (może chwilowo, może na zawsze?) nick, który tylko jest zastępczym nickiem na forumowe czasy ostateczne (?)  ;)
Pewnie nie jeden się domyśla kim jestem, bo jestem... odstępcą od odstępców ;) , bracia zarówno z drugich, jak i z trzecich owiec nałożyli na mnie realny i wirtualny (forumowy) ostracyzm-shunning.
Bracia z pierwszych owiec, których nie poznałem, pewnie by inaczej mnie potraktowali, a może podobnie? bo do Nieba się nie wybierałem, raczej sceptycznie do tego podchodziłem, bo generalnie, to wyrósł ze mnie Wielki Sceptyk i Nonkonformista.
 
Tak już mają współcześni establishmentowcy i autsaiderzy, że nie idą szeroką, ani wąską drogą, no i najważniejsze; nie myślą stadnie (groupthink:P


Pozdrawiam

Witaj PnG.
Nasze forum nie jest konkurencją dla innego. Więc czuj się tu dobrze ale traktuj to forum jako narzędzie do jednoczenia się a nie rozłamów.


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:02 »
Na razie sonduję, jak mnie przyjmiecie, więc wybaczcie moje "nad wyraz oryginalne" entree  ;)


Ale Nocka jest bardzo szybka  :) a R2D2 to znam jedynie z kina o STAR WARS, takiego nicka sobie nie przypominam  ;D, okey; jestem Caius, a na imię mam Jacek.


Generalnie, to już zmęczony jestem forami, a z niejednego pieca forumowego jadłem chleb, nie tylko o Świadkach Jehowy, czasem zajrzę, poczytam, może coś napiszę, ale do Watchtower Forum czy JW.forum de, to rzadko już zaglądam, więc nie jestem na bieżąco z aktualnymi tzw."nowymi światłami" WTS-u czy Odstępców  :)

p.s. jak można, to możecie zmienić mój nick na; Caius


szczebiotka

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:09 »
No to i tak nic mi to nie dało :D ale ok, nadrobie kiedyś zaległości.  ;)


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:17 »
Na razie sonduję, jak mnie przyjmiecie, więc wybaczcie moje "nad wyraz oryginalne" entree  ;)


Ale Nocka jest bardzo szybka  :) a R2D2 to znam jedynie z kina o STAR WARS, takiego nicka sobie nie przypominam  ;D, okey; jestem Caius, a na imię mam Jacek.


Generalnie, to już zmęczony jestem forami, a z niejednego pieca forumowego jadłem chleb, nie tylko o Świadkach Jehowy, czasem zajrzę, poczytam, może coś napiszę, ale do Watchtower Forum czy JW.forum de, to rzadko już zaglądam, więc nie jestem na bieżąco z aktualnymi tzw."nowymi światłami" WTS-u czy Odstępców  :)

p.s. jak można, to możecie zmienić mój nick na; Caius
JUŻ SIĘ ROBI :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:25 »
No to i tak nic mi to nie dało :D ale ok, nadrobie kiedyś zaległości.  ;)

No Twój nick też nie bardzo mi mówi, kim jesteś, bo na Watchtower już chyba ze dwa lata - ponad - mnie nie ma, mając wieczystego bana  :D

JUŻ SIĘ ROBI :)


Dzięki  :)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:30 »
Ja na poprzednim forum miałam bardzo długo czas nieobecności.


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 19:47 »
Ja na poprzednim forum miałam bardzo długo czas nieobecności.

Ja w pewnym sensie też ;) ale nie ma co do tego wracać, co było a nie jest...


trochę empatycznie zaintrygował mnie Twój napis pod awatarem/nickiem; Są chwile gdy samotnie spadam w dół...


uwierz mi, że to prawie wszystkim nam się zdarza, najważniejsze, aby zatrzymać się w pewnym momencie i próbować dalej wzbić się w naszą odstępczą...  życiową przestrzeń przetrwania :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:30 »
Witam wszystkich starych i nowych Użytkowników
Pewnie nie jeden się domyśla kim jestem, bo jestem... odstępcą od odstępców ;), bracia zarówno z drugich, jak i z trzecich owiec nałożyli na mnie realny i wirtualny (forumowy) ostracyzm-shunning.


Pozdrawiam

   Witaj :)

A tam już nałożyli...pewnie sobie słodzisz. :D
Jeszcze raz serdecznie witam. :) Jeśli to Cię pocieszy to mnie dziś  ktoś ( z forum)  napisał że jestem....jak wrzód na d..... :(  To też ma to w....głębokim poważaniu. :P
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline falafel

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:33 »
Witaj Jacku :) Miło Cie widzieć ponownie :)


Offline Caius

Odp: Siema :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 20:37 »
Hej Falefelku, mnie również  :)

   Witaj :)

A tam już nałożyli...pewnie sobie słodzisz. :D
Jeszcze raz serdecznie witam. :) Jeśli to Cię pocieszy to mnie dziś  ktoś ( z forum)  napisał że jestem....jak wrzód na d..... :(  To też ma to w....głębokim poważaniu. :P


Dzięki... i ja witam Ciebie ( i siebie  ;))

 ;D samo życie, a mnie nie trzeba pocieszać, jestem jaki jestem, a jestem zawsze sobą, staram się być lepszy, ale do perfekcjonizmu nigdy nie dążę  :)
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec, 2015, 20:41 wysłana przez Caius »