Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ucieka mz tego forum  (Przeczytany 6160 razy)

Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 15:18 »
Storczyk: nikogo nie szufladkuję taką mam zasadę, każdy ma czystą kartkę swojej postawy i sam maluje kropki i wychodzi z skorupki jak ślimak.
Czasami lubię podpuścić daną osobę, jeżeli się nie zorientuje to wyjdzie szydło z worka- delikatna prowokacja jest na miejscu wobec innych, na Forum też podpuszczam nawet nieźle - sama myślę zauważyłaś  :) >:D
Jesteśmy tylko ludzmi emocje czasem się gotują.
Z moich obserwacji, forum skupia osoby rozwiązujące problemy raczej dyplomatycznie ;)  :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 15:30 »
Storczyk: A z ciekawości zapytam. Kim chciałabyś być? gdy stwierdzasz cytuje Twoje słowa: 'Jesteśmy tylko ludzmi ... ' - kotkiem,pieskiem czy aniołkiem   >:D


Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 15:52 »
Storczyk: A z ciekawości zapytam. Kim chciałabyś być? gdy stwierdzasz cytuje Twoje słowa: 'Jesteśmy tylko ludzmi ... ' - kotkiem,pieskiem czy aniołkiem   >:D



W sensie, że nieobliczalni także lepiej nie podpuszczać.
Bo nigdy nie przewidzimy jak zaregujemy .



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 16:04 »
Storczyk:Zauważ proszę, ze mnie taka pokrętna istota boża, że lubię majstrować przy zapalniku jak nie wybuchnie to dobrze natomiast kiedy eksplozja mówi się trudno. Stare powiedzenie wyjaśnia : ''Chirurg zadaje ból po to, aby leczyć'' _  :-* to dla kwiatuszka, całuje Twoją dłoń Madam ...
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2020, 16:09 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Kyuubi

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Czerwiec, 2020, 22:36 »
Roszada ma problem ze cytuje Biblie jak bronic wiary bez bibli i spraw doktrynalnych bez Pisma Świetego
Ja rozumiem ze ktos Bibli moze nie lubic ale bez przesady. Sam wydał książke w obronie wiary gdzie cytował wersety moze to Pan chce zrobic z głowy biblie ludziom? radze sie zastanowić bo to taka troche hipokryzja przeszkadza Panu ze cytuje wersety zeby co ustosunkować a sam żeś pan to  w swojej książce robisz. To juz nie pierwszy raz gdzie przeszkadza to ze coś popieram wersetem. Jesli mam dyskutować na temat wiary bez wersetów?? no jak nie da sie. Jesli sie panu nie podoba ze cytuje wersety to niech pan nie wchodzi i nie komentuje. Albo daj "ignora" i tyle w temacie. Podoba mi sie to co robie, Kochham wiare, chce to robic i będe to robił jednemu sie moze podobać drugiemu nie :) ja nikomu nic nie narzucam.

Są tu rózni ludzie wiedz dajcie na looz....

Jesli sie nie podoba nie komentuj i wszyscy bedą szcześliwi

Albo mówić ze "wszyscy te wersy znaja" a co jesli wejdzie zainteresowany ? ktory  studiuje 2 lata a nie czyta bibli? bo są takie osoby to co wtedy? moze mu te wersety jakoś pomogą i rzucą nowe światło na sprawe.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec, 2020, 22:40 wysłana przez Kyuubi »


Offline Kyuubi

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Czerwiec, 2020, 00:27 »
Ja narzucam 😂😂😂😂..... Tylko pokazuje sprzeczności jeśli uważasz to za narzucanie komuś czegoś to mamy problem.

Gdzie ja komuś coś narzucam 🤷‍♀️🤷‍♀️
Moja wiarę? 😂😂😂 jeśli mówisz że Wiara z Bibli to moja wiara to dzięki😯
Dział Biblijne dyskusje co ci to mowi. A sory zapomnialem dyskusja bez bibli i wersetow co to za chrzesjanin co nawet nic nie może zacytować. 😅😅😅

Ludzie Dyskusje Biblijne bez wersetow szok xD

Jak dyskutować o bibli bez cytatów z biblią jak no nie da się nie podoba ci się nie wchodź nie komentuj proste.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2020, 00:34 wysłana przez Kyuubi »


Offline HARNAŚ

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Czerwiec, 2020, 08:29 »
Rób swoje . Jesli potrzebujesz na potwierdzenie tego co mówisz zacytować Biblię to cytuj . Nawet gdybyś miał pisać na razie dla samego siebie to nie znaczy , że kiedyś ktoś tego nie doceni.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Czerwiec, 2020, 17:36 »
Kyuubi! Widzę, że się wyrabiasz. Coraz mniej czerwonego. Jeszcze jakby niebieski ściszyć. Odkrywasz nowe kolory - fioletowy. Są jeszcze inne, np. zielony, może jakiś burgund, granatowy. Najważniejsze, że nie piszesz na pomarańczowo i żółto. Do tych kolorów potrzebna jest enigma, a jak rozszyfrujesz, to nie wiadomo o czym jest post.
Jeszcze jeden postęp zrobiłeś. Teraz omawiasz jeden, góra dwa wersety. Na początku szpikowałeś taką ilością, jak kasze skwarkami. Będą jeszcze z Ciebie ludzie. W pierwszej klasie dzieci rysują szlaczki. Myślą, że im bardziej kolorowo, to mądrzej. Mamy czerwiec, więc czas pomyśleć o promocji do klasy drugiej. Trzeba się wzbić wyżej.
Rozwijaj swoją osobowość! Życzę dalszych postępów literackich ;)