Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ucieka mz tego forum  (Przeczytany 6311 razy)

Offline Roszada

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 16:09 »
Eee on nakrzyczał na wszystkich a na forum został i nie da się wyrugować. :)
Chciał by go proszono o zostanie. No i kilku prosiło, a inni olali. ;)


Offline Proctor

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 16:29 »
Nic na siłę wszystko młotkiem 😀


Offline Kyuubi

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 16:43 »
Kyuubi. Nic na siłę. Pisz wiersze, książkę. Skop ogródek, zasiej trawe i pytaj przechodniów czy ładnie rośnie. Zajmij sie czym innym jeśli to sprawi Ci frajdę  ;D

Mi frajde sprawia to ze moge napisać o czyms co znalazłem w bibli podzielic sie z tym. Napisać że Świadkowie mówią tak a tu jest tak.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 16:45 »
Mi frajde sprawia to ze moge napisać o czyms co znalazłem w bibli podzielic sie z tym. Napisać że Świadkowie mówią tak a tu jest tak.
[/b][/size]
Spoko Kyubbi pisz dalej i się nie przejmuj.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 16:52 »
Mi frajde sprawia to ze moge napisać o czyms co znalazłem w bibli podzielic sie z tym. Napisać że Świadkowie mówią tak a tu jest tak.

Witaj Kyuubi
Mnie też FRAJDĘ sprawiasz kontemplując tą ''Księgę Legend''tak interesująco, żywo z zapałem i mimo wszystko  przebywając na Forum pod obstrzałem gromów i pieronów   :) :) :)


Offline Sebastian

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Kwiecień, 2020, 22:26 »
Tez co nie którzy wypowiadją sie bzdurnie bo nie wierzą w Boga. To przepraszam zadam wam pytanko? po jaką cholerę sie wypowiadacie na temat Bibli i wersetów skoro wy wogóle nie wierzycie w Boga to jaki jest sens dyskusji idzcie na forum dla Ateistów.
co do zasady zgadzam się z Tobą (i wyraziłem to wyżej na przykładzie dot. zakłócania dyskusji fanów Kubusia Puchatka);

większość wypowiedzi ateistów w dziale dyskusji biblijnym faktycznie jest niestosowna;

ale czasami ateista wie coś czego Ty nie wiesz - np. że jakieś wyrażenia w starożytności znaczyły coś innego niż obecnie albo zna np. realia historyczne bo studiował historię itd.itp.

doradzam Ci, abyś zignorował te wypowiedzi ateistów które zaśmiecają wątek, ale jednocześnie abyś starannie rozważył każdą wypowiedź która ukazuje np. tło historyczne albo wskazuje na jakiś aspekt socjologiczny lub historyczny.

jeśli czytając wypowiedzi ateistów odsiejesz ziarno od plewy odniesiesz z tego korzyść duchową i/lub intelektualną
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline dziewiatka

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 08:00 »
Kyuubi, pisz se co chcesz tylko nie oczekuj ,że wszyscy będą się z Tobą zgadzać.Czasami widzę jak próbujesz coś udowodnić i moja wredna ateistyczna natura aż się rwie by to skontrować ,ale co tam pisz.Zdradzę Ci co ja sam musiałem wypracować u siebie i uczyłem tego adeptów świadkowania,po pierwsze nie każdego można przekonać ,czasami jest to nasza nieumiejętność a czasami jest to ktoś nie bo nie.Obojętność, podśmihujki,to trzeba przetrwać jeżeli chce się dl kogoś dotrzeć.Choć ja osobiście wszystkim werbownikom mówię stanowcze nie ,to od czasu do czasu lubię się z nimi podroczyć.Po za tym jako wredna ateistyczna świnia nie zrezygnuję z prawa do oceny jakiejkolwiek książki zwłaszcza takiej która rości sobie prawo do dyktowania norm jakim powinienem podlegać,AMEN.


Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 09:52 »
Chlopak nie ewangelizuje .
Studiował ze świadkami 3 lata myslał, ze mówią prawdę po tym czasie zobaczył, ze prawda to kłamstwo jest w "szoku"
O tym pisze. Forum czytaja nie tylko ateiści,
czytają też goście, którzy dzieki jego przemysleniom moga zacząć myśleć.



Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 11:54 »
Nie ???
Nie ateista albo  nie agnostyk na forum. O Biblii chce dyskutować?
Jak to możliwe?
To forum ateistyczne?
Czy ex świadków?
Nie mozna wymieniać sie myślami cytować wersetow.
Ja na początku też tak robiłam a tylko dlatego ze chciałam podpytac co o tym mysla byli swiadkowie .Po co  ewangelizować osoby które cale życie spędziły czytając Biblie?
Nie wiedzialam logując sie tu, ze to forum skupia wc99% ateistów którzy będą drwic i wyśmiewać pytajacych. ..




« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2020, 11:58 wysłana przez Storczyk »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 12:26 »
(mtg): Szacunek do drugiej osoby polega na tym, kiedy nawet nie ma racji, wysłuchujemy, na zadane pytania powinniśmy odpowiedzieć nie urażając poglądów rozmówcy. W ten sposób rodzi się zaufanie, koleżeństwo w nie jednej sytuacji nawet  przyjaźń.  :)


Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 13:35 »
(mtg): Szacunek do drugiej osoby polega na tym, kiedy nawet nie ma racji, wysłuchujemy, na zadane pytania powinniśmy odpowiedzieć nie urażając poglądów rozmówcy. W ten sposób rodzi się zaufanie, koleżeństwo w nie jednej sytuacji nawet  przyjaźń.  :)
Przyjaźń?
Raczej niechęć a nawet nienawiść
Polityka i Religia, to tykające bomby zegarowe.

« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2020, 13:42 wysłana przez Storczyk »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 13:41 »
Przyjaźń?
Raczej niechęć a nawet wrogość.
Polityka i Religia to bomba zegarowa.
Witaj Storczyk:
Napisałem ogólnie o relacjach między ludzkich, nie bazując na odczuciach (Ww) czy rożnych sektach - życie to nie sekta.
Każdy jakie ziarno sieje taki plon czy owoc zbiera  :)


Offline Storczyk

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 13:46 »

Najlepiej podchodzić z rezerwą na luzie.
Z myślą pożyjemy, zobaczymy!

 


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 998
  • Polubień: 8487
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 13:58 »
Najlepiej podchodzić z rezerwą na luzie.
Z myślą pożyjemy, zobaczymy!
Storczyk: nikogo nie szufladkuję taką mam zasadę, każdy ma czystą kartkę swojej postawy i sam maluje kropki i wychodzi z skorupki jak ślimak.
Czasami lubię podpuścić daną osobę, jeżeli się nie zorientuje to wyjdzie szydło z worka- delikatna prowokacja jest na miejscu wobec innych, na Forum też podpuszczam nawet nieźle - sama myślę zauważyłaś  :) >:D


Offline Roszada

Odp: Ucieka mz tego forum
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Kwiecień, 2020, 14:21 »
Tytuł wątku:

Cytuj
Ucieka mz tego forum

Za moich młodych czasów MZ to był szybki motor. :)
Albo Kyuubi nawet nie potrafi zatytułować wątku, albo tak szybko jak MZ nie ucieka. ;D