Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020  (Przeczytany 3378 razy)

Offline Aliki

Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« dnia: 02 Kwiecień, 2020, 22:58 »
Czy było to już publicznie ogłoszone? Chodzi o odwołanie kongresów i wytyczne dotyczące pamiątki... Ale mnie najbardziej ciekawi żebranie o pieniądze... Ani słowa o tym, że w czasie wyłaniających się trudności ekonomicznych można poprosić o pomoc... Nie - ,, nie wahajcie się zwrócić i pomoc do starszych albo Biura Oddziału w sprawie składania datków,,!!!
Ja trafiłam na list w języku angielskim, może ktoś ma już po polsku...


BetMen

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 07:08 »
Oni są teraz bezwzględni w wołaniu o datki,bez skrupułów! Tylko zaraz,skoro ma nadejść koniec to po co im kasa?


Offline Jaskier

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 11:36 »
Mdli mnie już od tego nagabywania o pieniądze... hipokryzja na gigantycznym poziomie. Jedyne wiadomości kierowane przez nadzorcę grupy do jego podwładnych też tylko tego dotyczą. "Na pewno zastanawiacie się, jak można wpłacać datki, skoro nie spotykamy się na sali..." Nikt nie zapyta, czy ktoś z braci może potrzebuje pomocy finansowej w kryzysie, o nie. Tylko pieniążki organizacji dawajcie, bo brat Morris nie będzie miał za co whisky kupić.
⛧ Ave Lucifer, Princeps Umbrarum, Dominus Abyssi ⛧


Offline Opatowianin

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 12:23 »
Na "Babilonie Wielkim" nie zostawiają suchej nitki, ale jak przychodzi co do czego, to wiernie naśladują niektórych jego przedstawicieli, choćby znanego toruńskiego dyrektora w habicie. Ciekawe kiedy zaczną domagać się przekazywania "trzynastek"...
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2020, 12:25 wysłana przez Opatowianin »


Offline Takajaja

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 12:25 »
Mdli mnie już od tego nagabywania o pieniądze... hipokryzja na gigantycznym poziomie. Jedyne wiadomości kierowane przez nadzorcę grupy do jego podwładnych też tylko tego dotyczą. "Na pewno zastanawiacie się, jak można wpłacać datki, skoro nie spotykamy się na sali..." Nikt nie zapyta, czy ktoś z braci może potrzebuje pomocy finansowej w kryzysie, o nie. Tylko pieniążki organizacji dawajcie, bo brat Morris nie będzie miał za co whisky kupić.

Wstydzili by się w takim okresie mowić o datkach.
Ludzie teraz muszą zacisnac pasa zeby sobie poradzic w obecnej sytuacji. Niektorzy maja okrojoną wypłate, a niektorzy stacili lub wiedzą że stracą prace.

Nawet czynsz za sale plus inne rachunki powinny byc opłacane teraz z nadwyżek, ktore bracia przez lata wplacali.
Tak się mówi, studiuje, wklepuje do tych światkowskich głow zeby rozsadnie gospodarować pieniedzmi. Wiec teraz poszczegolne zbory powinny miec "swoje" środki na opłaty. A nie ciagnac od wiernych w tych dla nich "krytycznych dniach"
Zbor ktory tak, owych środkow nie posiada (bo akurat biedniejszy) powinien miec udostepnione srodki z Nadarzyna czy USA.
Ale pewnie i tych pieniedzy juz nie ma bo wszystko idzie do USA.
A oni jak zwykle umywają teraz ręce i bracia muszą sobie radzic sami lokalnie.

Warto ten temat poruszyc z tymi co tak ślepo wierzą w CK.
Gdzie nasza kasa teraz, jak ludzie sami potrzebuja pomocy a musza sale oplacac? Gdzie pomoc??
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2020, 12:28 wysłana przez Takajaja »


Offline Siedemtwarzy

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 13:32 »
Takajaja, wczoraj na zebraniu czytali ten list. Więc rano podjęłam temat, z osobą będąca wiele lat w orgu, że w tych czasach nawet taki ZUS łaskawie i po spełnieniu kryteriów może na 3 miesiące składki zawiesić, to czy organizacja nie mogłaby napisać że za najbliższe 3 miesiące opłaci Sale Królestwa, które do nich należą, aby bracia mogli trochę odetchnąć. Odpowiedzi nie bylo, bo i nie może byc logicznej odpowiedzi dlaczego organizacja miłości nie może pomóc wtedy gdy jest to faktycznie potrzebne.


Offline Takajaja

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 15:04 »
Takajaja, wczoraj na zebraniu czytali ten list. Więc rano podjęłam temat, z osobą będąca wiele lat w orgu, że w tych czasach nawet taki ZUS łaskawie i po spełnieniu kryteriów może na 3 miesiące składki zawiesić, to czy organizacja nie mogłaby napisać że za najbliższe 3 miesiące opłaci Sale Królestwa, które do nich należą, aby bracia mogli trochę odetchnąć. Odpowiedzi nie bylo, bo i nie może byc logicznej odpowiedzi dlaczego organizacja miłości nie może pomóc wtedy gdy jest to faktycznie potrzebne.

To ciekawe co sie takiego musi stać żeby ORG pomogł?
Pandemia to przeciez pikus dla nich....z tego wychodzi.



DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 15:33 »
To ciekawe co sie takiego musi stać żeby ORG pomogł?
Pandemia to przeciez pikus dla nich....z tego wychodzi.

Wczoraj w rozmowie z bratem dowiedziałem się, że to nie pikuś. To już koniec końca.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 16:28 »
Wczoraj w rozmowie z bratem dowiedziałem się, że to nie pikuś. To już koniec końca.
(mtg): To teraz według słów tego pastucha mamy ''odstępczuchy'' -przechlapane, albo posrane ha,ha,ha   >:D


Offline Takajaja

Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 16:53 »
(mtg): To teraz według słów tego pastucha mamy ''odstępczuchy'' -przechlapane, albo posrane ha,ha,ha   >:D

I co my teraz zrobimy? 🤣🤣🤣😭


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 17:13 »
Jeśli świadkowie w Polsce od dawna przekazywali datki na inne kraje gdzie występowała np. klęska żywiołowa, co uważam za słuszne, to w tym kraju gdzie wystąpiła ta klęska, to czy już datków nie zbierano, czy też zbierano na inne kraje gdzie występował jakiś kataklizm czy klęska ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 18:04 »
I co my teraz zrobimy? 🤣🤣🤣😭
Witaj Takajaja
Jeżeli chodzi o mnie to zawinę się w białe prześcieradło i będę wyglądał przez okno czekając abym przyłączył się jako ''brat Króla'' gdzieś tam w górze jakieś chmurze  >:D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 18:22 »
Witaj Takajaja
Jeżeli chodzi o mnie to zawinę się w białe prześcieradło i będę wyglądał przez okno czekając abym przyłączył się jako ''brat Króla'' gdzieś tam w górze jakieś chmurze  >:D

 :) Ciekawe jak długo wytrzymasz w tym czekaniu tak owinięty?  ;) Do pierwszego siusiania?  >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 18:30 »
:) Ciekawe jak długo wytrzymasz w tym czekaniu tak owinięty?  ;) Do pierwszego siusiania?  >:D
Witaj DeepPinkTool:
Nie zamartwiaj się, mam pampers, siku , siku i po krzyku, a jeden to bez żarcia czterdzieści dni wytrzymał, dał wzór więc idę w jego ślady  >:D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 1 kwietnia 2020
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Kwiecień, 2020, 19:07 »
Witaj DeepPinkTool:
Nie zamartwiaj się, mam pampers, siku , siku i po krzyku, a jeden to bez żarcia czterdzieści dni wytrzymał, dał wzór więc idę w jego ślady  >:D

A też był owinięty w prześcieradło i miał pampers?  ;)