Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koniec głoszenia  (Przeczytany 3000 razy)

Pandemia

  • Gość
Koniec głoszenia
« dnia: 30 Marzec, 2020, 11:56 »
Cześć! Parę lat temu pytałem znajomego, który jest sj jaki będzie znak tego, że dni ostatnie o których mówi Jezus np w 24 rozdziale Mateusza są blisko. Powiedział ciekawą rzecz, otóż wskazał, że oprócz tego co czytamy w Biblii znakiem tym może być też to, że oni czyli świadkowie Jehowy nie będą mogli głosić już na ulicach czy po domach. Obserwując to co teraz się dzieje mam wrażenie że może ten mój znajomy ma rację ? Co o tym sądzicie ? Czyżby "arka" ratunku jaką jest ziemska organizacja Jehowy zamykała się powoli ?


Offline Trinity

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:12 »
cześć
osobiście temat mnie nie interesuje
strasznie obstukany nick sobie wybrałaś
Pandemio


Offline Takajaja

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:19 »
Cześć! Parę lat temu pytałem znajomego, który jest sj jaki będzie znak tego, że dni ostatnie o których mówi Jezus np w 24 rozdziale Mateusza są blisko. Powiedział ciekawą rzecz, otóż wskazał, że oprócz tego co czytamy w Biblii znakiem tym może być też to, że oni czyli świadkowie Jehowy nie będą mogli głosić już na ulicach czy po domach. Obserwując to co teraz się dzieje mam wrażenie że może ten mój znajomy ma rację ? Co o tym sądzicie ? Czyżby "arka" ratunku jaką jest ziemska organizacja Jehowy zamykała się powoli ?

Spoko...SJ zawsze znajdą sposob żeby wciskać swoje wierzenia innym. I mają w tym swoją misje!

Na dzień dzisiejszy opracowują tereny przez internet. Maja specjalne mapki i gloszą telefonicznie. Teraz tym bardziej mają pole do popisu gdyż duzo ludzi jest w domach wiec i telefon stacjonarny mogą odebrać, jak i na nacie poczytać rozeslane emaile lub glupie łańcuszki przez WhasAppa.

Dzielo gloszenia ustanie, ale jak Sj nie bedzie 😎

P.S Witam nowego forumowicza


Offline ondre

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:22 »
Cześć! Parę lat temu pytałem znajomego, który jest sj jaki będzie znak tego, że dni ostatnie o których mówi Jezus np w 24 rozdziale Mateusza są blisko. Powiedział ciekawą rzecz, otóż wskazał, że oprócz tego co czytamy w Biblii znakiem tym może być też to, że oni czyli świadkowie Jehowy nie będą mogli głosić już na ulicach czy po domach. Obserwując to co teraz się dzieje mam wrażenie że może ten mój znajomy ma rację ? Co o tym sądzicie ? Czyżby "arka" ratunku jaką jest ziemska organizacja Jehowy zamykała się powoli ?
Czemu więc piszesz oni?
Na co czekasz?
Skoro drzwi się zamykają, to w te pędy goń żebyś zdążył! A nie wchodzisz na forum odstępców.



Offline Opatowianin

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:29 »
Witam nowego forumowicza
Coś się zdaje, że nie jest to nowy forumowicz... ;)


Offline ondre

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:51 »
Coś się zdaje, że nie jest to nowy forumowicz... ;)
Ktoś tu usilnie chce nas do arki zagonić, sam tam nie wchodząc  >:D


Offline Roszada

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marzec, 2020, 12:54 »
Z tego co wiem, że wręcz odwrotnie, to oni mieli podjąć decyzję czy do kogoś przyjdą jeszcze raz czy siedem i to do samego końca:

“A dziś, gdy do końca sześciu tysięcy lat dziejów ludzkich pozostało już tylko pięć lat z okładem i gdy wszystkie proroctwa świadczą, że dumne chrześcijaństwo wkrótce zachwieje się w posadach, czy ogień gorliwości nie pobudza nas do tego, by obejść teren siedmiokrotnie albo jeszcze częściej? Czas jest krótki, a dobra nowina musi rozbrzmiewać!” (Strażnica Nr 17, 1970 s. 13);

   “Bądźmy przejęci krótkością czasu. Bądźmy czujni! Zbliża się szybko dzień, kiedy już nikt nie będzie przychodzić do drzwi bliźniego z dobrą nowiną o Królestwie Bożym” (“Służba Królestwa” Nr 5, 1971 s. 12).

“Ale przecież coraz bliższy jest dzień, w którym przyjdziemy do ludzi po raz ostatni” (“Służba Królestwa” Nr 3, 1974 s. 8).

Wyprorokowali sobie?
Wózki i stojaki pomogły im w tym. ;D


Offline Roszada

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marzec, 2020, 13:27 »
Niedawno pisali:

*** w07 1.8 s. 9 ***
Dzisiejsza klasa strażnika — ostatek pomazańców — oraz jej towarzysze nigdy nie powinni się powstrzymywać od głoszenia dobrej nowiny o Królestwie i ostrzegania ludzi przed nadchodzącym „wielkim uciskiem” (Mateusza 24:21).


Offline Technolog

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marzec, 2020, 13:42 »
Spoko...SJ zawsze znajdą sposob żeby wciskać swoje wierzenia innym. I mają w tym swoją misje!

Na dzień dzisiejszy opracowują tereny przez internet. Maja specjalne mapki i gloszą telefonicznie. Teraz tym bardziej mają pole do popisu gdyż duzo ludzi jest w domach wiec i telefon stacjonarny mogą odebrać, jak i na nacie poczytać rozeslane emaile lub glupie łańcuszki przez WhasAppa.

Dzielo gloszenia ustanie, ale jak Sj nie bedzie 😎

P.S Witam nowego forumowicza

O ile pamiętam, to głoszenie telefoniczne na numery z książek telefonicznych itp już dawno zostało zakazane/zniesione przez RODO i inne przepisy o marketingu.
A teraz dzwonić można tylko do tych z którymi znasz się osobiście.


Offline ondre

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marzec, 2020, 13:48 »
Głosili cały czas ale już nie głoszą, nie ma ich w moim mieście tam gdzie zawsze ich spotykałem i sobie z nimi rozmawiałem. Dlatego przypomniały mi się słowa mojego znajomego o których wspomniałem we wcześniejszym poście. I tak sobie pomyślałem, że arka Noego też kiedyś się zamknęła czy na Sodomę i Gomorę też w końcu spadł ogień z nakazu Jehowy. Ciekawe co to będzie dalej ale jak czytam Biblię to nie są to wesołe perspektywy .
Na co więc czekasz?
Czemu jeszcze nie w arce tylko przy stole demonów?


Offline Roszada

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marzec, 2020, 13:55 »
Cześć! Parę lat temu pytałem znajomego, który jest sj jaki będzie znak tego, że dni ostatnie o których mówi Jezus np w 24 rozdziale Mateusza są blisko. Powiedział ciekawą rzecz, otóż wskazał, że oprócz tego co czytamy w Biblii znakiem tym może być też to, że oni czyli świadkowie Jehowy nie będą mogli głosić już na ulicach czy po domach. Obserwując to co teraz się dzieje mam wrażenie że może ten mój znajomy ma rację ? Co o tym sądzicie ? Czyżby "arka" ratunku jaką jest ziemska organizacja Jehowy zamykała się powoli ?
Po pierwsze, jeśli mówił parę lat temu, to może być to nieaktualne. Rydwan zmienia nauki co roku. ;D
Po drugie, jaką publikację przywołał?
Po trzecie, gdzie w Biblii pisze, że Towarzystwo Strażnica to arka?
Jeśli ta arka się zamyka, jak sugerujesz, to masz rację.
Sporo osób ją opuszcza i jeszcze trochę, a będzie pusta. :)

A poza tym to teraz nie o arce głoszą ale o rydwanie.
Cytuj
Głosili cały czas ale już nie głoszą, nie ma ich w moim mieście tam gdzie zawsze ich spotykałem
I chwała Bogu, jednych fałszywych proroków mniej! ;)


Offline Takajaja

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Marzec, 2020, 14:06 »
O ile pamiętam, to głoszenie telefoniczne na numery z książek telefonicznych itp już dawno zostało zakazane/zniesione przez RODO i inne przepisy o marketingu.
A teraz dzwonić można tylko do tych z którymi znasz się osobiście.

Wiem Technolog, ale z tego co slysze to chyba ich to RODO malo obchodzi. Zwlaszcza teraz..
Sama slyszalam na wlasne uszy jak uczą się wstępow.
"Dzwonie do Pana/Pani w tych niespokojnych czasach.....ble,ble".

Pandemia, chyba musisz miec dosc duzy kontakt z gorliwymi SJ, i to teraz a nie ("pare lat temu") bo oni sobie teraz wysyłają pokrzepiajace smsy własnie o Noem.

Czy to nie zbieg okolicznosci??🤔🤔🤔

Moze nam powiesz naprawde kim jestes?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Marzec, 2020, 14:16 »
(mtg): nie głoszą, nie stoją teraz na warcie przy wózku, bo wiadomo pakują plecaki do piwnicy  >:D


Offline Roszada

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Marzec, 2020, 14:21 »
Co o tym sądzicie ? Czyżby "arka" ratunku jaką jest ziemska organizacja Jehowy zamykała się powoli ?
Sądzimy, że za powoli się zamyka. :)
Poza tym ciebie też trampek kiedyś zamkną za podszywanie się.

No i zgodnie z tytułem wątku "Koniec głoszenia" dla trampka. :)


Offline Skaner

Odp: Koniec głoszenia
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Marzec, 2020, 15:15 »
  Ciekawe czy Trampki Pandemii wiedzą że jeszcze jedno światło musi zostać ogłoszone, które potem muszą wypełnić... muszą zostać bezzębni😁 by dostąpić zbawienia. Napisano bowiem o armagedonie, że tam będzie płacz i zgrzytanie zębami 😁
   Ciekawe ile mu jeszcze zostało zębów 😁