Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Transmisje zebrań przez internet  (Przeczytany 7579 razy)

Offline Roszada

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Marzec, 2020, 13:39 »
Jedna? :)
W Kanie całymi stągwiami czerpali. ;D


Offline Gostek

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Marzec, 2020, 13:57 »
Już, słyszałem od niektórych, że będą mieli potem problem. Bo nie wiedzą za bardzo, co potem z tym winem zrobić ::)Wylać czy skonsumować.?  8-)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Marzec, 2020, 14:43 »
Już, słyszałem od niektórych, że będą mieli potem problem. Bo nie wiedzą za bardzo, co potem z tym winem zrobić ::)Wylać czy skonsumować.?  8-)

Przyjmę problematyczne wino marki "nie wiadomo co z nim zrobić". Są takie specjalne maszynki, do której można zlać wszelkie takie wina i je oczyścić: i z koloru, i z tego winnego smaku, i z nadmiernej zawartości wody.  ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2020, 14:44 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline Gostek

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Marzec, 2020, 22:42 »
Teraz tylko czekać, aż zrobią zbiórki do służby przez internet.  ;D


Offline zawsze letni

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Marzec, 2020, 07:55 »
Teraz tylko czekać, aż zrobią zbiórki do służby przez internet.  ;D

Nie trzeba czekać. Już są.
Nawet z ludkiem obsługiwaczem.
Miałem zaproszenie. Nie skorzystałem.
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Gostek

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Marzec, 2020, 10:22 »
No, to będą się teraz wszędzie chwalić, jak to organizacja odbiega od reszty religii i jak dba o swój lud na ziemi.


Offline Gostek

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 12:20 »
Dzisiaj, dowiedziałem się, że również zbiórki do służby odbywają się przez internet. Widać, że prowadzący robią wszystko, żeby godzinki sobie nabijać w czasach ,, nie głoszenia,,....


Offline Roszada

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 12:24 »
Organizacja będzie chciała pokazać, że pomimo pandemii, że ona pobije rekordy. :)
A jak zaczną nadrabiać godziny, jak zakazy znikną... ;)


Offline Siedemtwarzy

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 12:49 »
Te zebrania przez wideokonferencje to gorsze niż normalne na salach. Jak normalnie cię nie ma to oni przy 120-150 ludkach nie wylapuja aż tak szybko kogo nie ma. Tutaj cyk jak na dloni, kto się nie łączy przez "natchniona" (jak to powiedział starszy zboru) aplikacje. I zaraz telefon: siedemtwarzy czy masz problemy z łączem, albo z aplikacją bo ciebie nie widać? Zgroza...


Offline Gostek

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 12:51 »
Tylko ciekaw jestem, co na tych wirtualnych zbiórkach będą próbowali przekazywać.? Jak napisać list do nieznajomego?Czy może jak zacząć rozmowę przez telefon?... Czy może jeszcze coś innego. Bo jak mi wiadomo, to werbowanie nieznanych ludzi drogą telefoniczną, w świetle prawa jest nielegalne..!?


BetMen

  • Gość
Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 13:12 »
Tylko ciekaw jestem, co na tych wirtualnych zbiórkach będą próbowali przekazywać.? Jak napisać list do nieznajomego?Czy może jak zacząć rozmowę przez telefon?... Czy może jeszcze coś innego. Bo jak mi wiadomo, to werbowanie nieznanych ludzi drogą telefoniczną, w świetle prawa jest nielegalne..!?
A może jak zakładać konta na czatach społecznościowych i tam prowadzić "rozmowy na podstawie Pism"? Interaktywność pełną gębą :))


Offline on-on

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 14:53 »
To komitety też robią przez Zooma?  ;D


Offline Takajaja

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 17:04 »
Te zebrania przez wideokonferencje to gorsze niż normalne na salach. Jak normalnie cię nie ma to oni przy 120-150 ludkach nie wylapuja aż tak szybko kogo nie ma. Tutaj cyk jak na dloni, kto się nie łączy przez "natchniona" (jak to powiedział starszy zboru) aplikacje. I zaraz telefon: siedemtwarzy czy masz problemy z łączem, albo z aplikacją bo ciebie nie widać? Zgroza...

Od dziś łaczą się też na wspólne czytanie Biblii przed Pamiątką.
Przed wirusem...byly dwa zebrania i finito
Dziś "jak na sraczkę" łaczą się 2-4 razy w tygodniu 🤦‍♀️

Boże wspolczuje tym co jeszcze tam są i muszą udawać jak tam świetnie przed tymi kamerami pare razy w tyg.


Offline Jaskier

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 18:20 »
Dziś "jak na sraczkę" łaczą się 2-4 razy w tygodniu 🤦‍♀️
"Jaskrze, nie zauważyłem cię na Zoomie. Czy skorzystałeś z programu duchowego w dzisiejszym dniu?"
Dostaję takie SMSy dwa razy w tygodniu. Oczywiście nie ma opcji z przyjęciem odpowiedzi "nie" - jest troska o dawkowanie strawy! "Jeśli masz problemy z instalacją aplikacji, zgłoś się do brata Geralta. Zebrania przez internet mogą odbywać się przez najbliższych kilka miesięcy, to bardzo ważne by utrzymywać kontakt z braćmi!". Może zrozumiałbym to nękanie, gdybym przed pandemią chodził na każde zebranie, ale ja nawet sprawozdań nie składam... uczepili się!
⛧ Ave Lucifer, Princeps Umbrarum, Dominus Abyssi ⛧


Offline Siedemtwarzy

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Kwiecień, 2020, 19:12 »
Taka jaka, właśnie zadzwonił do mnie dobry znajomy, po przeczytaniu Twojego wpisu, aby podzielić się info, że w jednym warszawskim zborze robią codzienne omawianie tekstu dziennego, przez zooma. Także paranoja zaczyna się ładnie nakręcać, a inwigilacja staje się coraz bardziej terrorystyczna.