Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy jutro odbędą się zebrania?  (Przeczytany 3436 razy)

batnasekte

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:06 »
Kleryku Ty działaj, ja popieram akcje, defetystów nie słuchaj, tu ich pełno, oni tylko kłapią byle kłapać, ale sami wymyślić nowej akcji nie potrafią. Powodzenia brachu :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:11 »
Ależ nic nie stoi na przeszkodzie przygotowaniu takiej informacji- tylko Twoje oczekiwanie zdjęcia wskazującego na sytuacje która łamie przepisy pokazuje, że co do zasady nie chcesz być obiektywny a to uczciwe nie jest. Właśnie chodzi Tobie o to by dopiec.

Co to jest logika? Ja tylko pytam? Czy informowaniu o sytuacji łamania przepisów jest nieobiektywne? Czy jest nieobiektywne bo zostało uchwycone przez obiektyw aparatu? Czy uczciwej jest ukrywać łamanie przepisów? Co konkretnie jest nieuczciwego w chęci ujawniania ewentualnego łamania przepisów prawa?


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:42 »
Właśnie chodzi Tobie o to by dopiec.
Może jednak masz rację, za mało czasu minęło od komitetu abym mógł spojrzeć chłodno na tą sprawę.

Wkurzyło mnie jeszcze to, że widziałem u nas na mieście wózek, a następnego dnia pojawił się list, że już stać nie mogą.
Całkowity brak samodzielnego myślenia. Jest zagrożenie, ale skoro nie było listu to trzeba stać.
Nie można się spotykać w 50 osób, to będziemy w 49.

Od razu przypomina mi się tłumaczenie odnośnie zgłaszania przypadków pedofili w Australii. "Nie zgłaszaliśmy bo prawo nie mówiło, że musimy zgłaszać"

Więc możesz mieć rację z tą podświadomą chęcią dopieczenia.

"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Roszada

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Marzec, 2020, 15:06 »
Ale bez przesady, mogą sobie stać, jak chcą przy wózku.
Ja też chodzę na świeże powietrze na spacer.

Przecież oni stojąc przy wózku nikomu nie przeszkadzają.
Traktują to, jak ja spacer.
Gorzej jakby chodzili od domu do domu.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Marzec, 2020, 15:25 »
Nie jest tak pięknie Roszado jak piszesz. Mogą stać przy wózkach dopóki ktoś im pisze lub mówi , że mogą. Jak napiszą im, że nie mogą, to choćby mogli, chcieli i nikomu nie przeszkadzali, nie mogą.  >:D


Offline Roszada

Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Marzec, 2020, 15:28 »
Cytuj
Ale bez przesady, mogą sobie stać, jak chcą przy wózku.
Ja też chodzę na świeże powietrze na spacer.
To była moja opinia, nie CK.

Mi tylko przeszkadzają, gdy stoją na 4 wózki razem i jak stoją na Starówce, gdzie zaśmiecają tymi wózkami 'turystyczny raj'. :(


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Marzec, 2020, 15:58 »
U mnie zebrania odwołane. Wiadomość dostałem wczoraj od znajomego. Starsi mi żadnego sms nie przesłali.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Marzec, 2020, 18:44 »
No więc było tak. Wykład odbył się prosto z Nadarzyna przez JWstream. Natomiast strażnica poprzez yt. Wcześniej prowadzący skontaktował się z braćmi, aby mogli nagrać filmik ze swoimi wypowiedziami do akapitów ze strażnicy. Po zebraniu wszystkich filmików z wypowiedziami (każda rodzina otrzymała odpowiedni akapit do opracowania odpowiedzi) zmontowano filmik. Na strażnicy był prowadzący i zaledwie parę osób, na sali. Reszta w domach oglądała strażnicę na yt.
Tyle co się dowiedziałem. 
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2020, 18:50 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Marzec, 2020, 20:12 »
Nie musi być łamanie prawa. Wystarczy grupa 20-30 osób na Sali Królestwa. Tu nie chodzi o sytuację gdy zostało złamane prawo ale o nieodpowiedzialne stwarzanie zagrożenia.

Idź jutro robić fotki w biedrze. Myślę, że chwytasz sedno. Jeśli nie intelektualnie, to chociaż w obiektyw.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Marzec, 2020, 20:37 »
Idź jutro robić fotki w biedrze. Myślę, że chwytasz sedno. Jeśli nie intelektualnie, to chociaż w obiektyw.

 :) Moyses tylko że do Biedry ludzie idą po chleb i coś do chleba. Propaganda z zebrań to nie towar pierwszej potrzeby. Ponoć bez jedzenia też da się przeżyć. Jak długo? Bez zebrań można do śmierci. Ja tak ciągnę już ze 3 lata. Ile jeszcze pociągnę.  Na pewno dłużej niż bez Biedry.  ;)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Marzec, 2020, 20:52 »
:) Moyses tylko że do Biedry ludzie idą po chleb i coś do chleba. Propaganda z zebrań to nie towar pierwszej potrzeby. Ponoć bez jedzenia też da się przeżyć. Jak długo? Bez zebrań można do śmierci. Ja tak ciągnę już ze 3 lata. Ile jeszcze pociągnę.  Na pewno dłużej niż bez Biedry.  ;)
[/b][/size]
Że tak się w trące. Jak mówi pismo nie samym chlebem..........Organizacja twierdzi, że nie da się przeżyć bez łączności z kanałem. Pokarm duchowy to jak fizyczny chleb i masło do niego >:D
Deep nie schudłeś na tej diecie? ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Marzec, 2020, 20:53 »

Że tak się w trące. Jak mówi pismo nie samym chlebem..........Organizacja twierdzi, że nie da się przeżyć bez łączności z kanałem. Pokarm duchowy to jak fizyczny chleb i masło do niego >:D
Deep nie schudłeś na tej diecie? ;)

 :) wręcz przeciwnie  >:D


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Marzec, 2020, 20:56 »
:) wręcz przeciwnie  >:D
[/b][/size]
Kurka wodna a ja poleciałem z wagi. Masła mi brakuje.  >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Marzec, 2020, 21:05 »

Kurka wodna a ja poleciałem z wagi. Masła mi brakuje.  >:D

... może masz tasiemca odstępstwa  ;)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Czy jutro odbędą się zebrania?
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Marzec, 2020, 21:08 »
... może masz tasiemca odstępstwa  ;)
[/b][/size]

Nie badałem się na obcego, ale wszystko możliwe.  ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,