Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic  (Przeczytany 16547 razy)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #151 dnia: 13 Marzec, 2020, 09:44 »
(mtg): od 16.III-22 zostaje zawieszona linia BUS-ów pomiędzy miastem A i B !!!, zarządzenie potwierdzone przez  rozporządzenie sanepidu.
Dyrektywy będą miały szerokie zastosowanie na  terenie kraju
, taki nasuwa się wiosek od[/u] poniedziałku (16.III) !
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2020, 09:53 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2020, 10:12 wysłana przez mav »


Offline Roszada

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #153 dnia: 13 Marzec, 2020, 10:22 »
A tymczasem jw.org po ang. nadaje już i przypomina o galopujących koniach:

Na głównej stronie:

https://www.jw.org/en

https://www.jw.org/en/library/magazines/watchtower-no3-2017-may/who-are-the-four-horsemen/

Jeden z nich to zarazy
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2020, 10:26 wysłana przez Roszada »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #154 dnia: 13 Marzec, 2020, 11:51 »
Tymczasem w Warszawie: https://zyciestolicy.com.pl/chory-na-koronawirusa-wiedzial-ze-choruje-mimo-to-chodzil-na-spotkania-swiadkow-jehowy-i-mogl-zarazac-klientow-galerii/

I kto pisze prawdę? "Inspirowane przez odstępców" "ŻYCIE STOLICY" czy pan Ryszard Jabłoński, rzecznik Świadków Jehowy w Polsce?  ;)


Offline pionier niewidzialny

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #155 dnia: 13 Marzec, 2020, 11:58 »
Pokazałem znajomym ten artykuł to mi sie oberwało ze propaganda szatana działa

https://zyciestolicy.com.pl/chory-na-koronawirusa-wiedzial-ze-choruje-mimo-to-chodzil-na-spotkania-swiadkow-jehowy-i-mogl-zarazac-klientow-galerii/

A tak na marginesie to miałem okazje pare razy sie przekonac ze z Pana Ryszarda to . . . . a nie rzecznik prasowy  ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec, 2020, 12:11 wysłana przez pionier niewidzialny »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #156 dnia: 13 Marzec, 2020, 13:00 »
I kto pisze prawdę? "Inspirowane przez odstępców" "ŻYCIE STOLICY" czy pan Ryszard Jabłoński, rzecznik Świadków Jehowy w Polsce?  ;)

Szczerze mówiąc nie zdziwiłlbym się, gdyby ktoś sprzedał gazecie taką plotkę, a gazeta to puściła bez większej weryfikacji. Ktoś mógł to zrobić nawet nieświadomie, po prostu usłyszał o tym że gość przychodził, a potem zrobiono dezynfekcję sali więc połączył kropki i stwierdził, że na pewno gość musiał być chory.


Offline pionier niewidzialny

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #157 dnia: 14 Marzec, 2020, 21:32 »
Dośc luznie podejscie do koronawirusa angielskiego rząd zupełnie inne niz polskiego

https://kobieta.wp.pl/marzena-od-13-lat-mieszka-w-wielkiej-brytanii-brytyjczycy-nie-boja-sie-koronawirusa-6488862634337921a
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2020, 22:20 wysłana przez mav »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #158 dnia: 15 Marzec, 2020, 09:21 »
U nas jeszcze wiele osób bagatelizuje zagrożenie, bo mamy  "tylko" 31 przypadków. Ale jeśli u nas wirus wymknie się spod kontroli (a patrząc na doświadczenia innych krajów stanie się tak niemal na pewno), to do końca tygodnia będzie już 100, a do końca miesiąca - ponad tysiąc. W tym tempie najdalej za miesiąc będziemy mieli u siebie to samo, co we Włoszech.

Niestety na razie moje wyliczenia się sprawdzają, co oznacza, że realizuje się gorszy scenariusz. Wg danych z Francji, Włoch i Hiszpanii przy obecnej liczbie możemy się spodziewać 1000 przypadków w następną niedzielę  :-\.

Od przyszłej niedzieli zaczniemy też dostrzegać, czy wprowadzone przez rząd środki prewencyjne odnoszą skutek. Oby odniosły.


Offline nowicjusz

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #159 dnia: 15 Marzec, 2020, 11:26 »
Biuro oddziału w Nadarzynie (i w innych państwach również) wstrzymało zgodę na przychodzenie do pracy (do biura oddziału) mieszkający na codzień poza biurem oddziału. To się chyba nazywa pracownik tymczasowy/zdalny.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #160 dnia: 15 Marzec, 2020, 13:25 »
Biuro oddziału w Nadarzynie (i w innych państwach również) wstrzymało zgodę na przychodzenie do pracy (do biura oddziału) mieszkający na codzień poza biurem oddziału. To się chyba nazywa pracownik tymczasowy/zdalny.

Oficjalnie czy realnie? Kiedy to nastąpiło? Czy dotyczy wszelkich działów. Rozmawiałem przed chwilą z moją znajomą dojeżdżającą ok 30 km i ona takowej dyspensy jeszcze nie ma. Może podasz jakiś skan losu/obwieszczenia czy czegoś w tym rodzaju?


Offline on-on



DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #162 dnia: 16 Marzec, 2020, 17:25 »
Odnośnie Koronowirusa i procedur wdrażanych przez Towarzystwo Strażnica.
Dostałem od znajomego "błądzącego po ścieżkach odstępstwa" brata sms-a, jakiego on otrzymał od starszego, będącego nadzorcą jego grupy służby.

"Dzień dobry kochani bracia. Zgromadzenie Obwodowe w Xxxxx w dniu AB marca zostało odwołane. Jest zaplanowane odtworzenie programu AB marca w Sali Królestwa ul. Xxxxxxxxxxxx A. od godz. 10.00. Zapraszamy. Ten plan również może ulec zmianie o czym będziemy ewentualnie informować"

Wysłane dziś rano.

Ciąg dalszy przecieków. Treść sms-a z dzisiaj:

"Witajcie drodzy bracia i siostry. W związku z bierzacymi wytycznymi, odtorzenia programu zgromadzenia na Sali Królestwa nie będzie. Proszę o zgłaszanie się chętnych, którym udostępnię link do programu. Pamiętajcie, obecny czas to przygotowanie do Wielkiego Ucisku, który tuż przed nami. Bądźcie zdrowi. Pozdrawiam, X.Y."[Pisownia oryginalna, oprócz X.Y. na końcu  ;)]


Offline Roszada

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #163 dnia: 16 Marzec, 2020, 17:28 »
Cytuj
Pamiętajcie, obecny czas to przygotowanie do Wielkiego Ucisku, który tuż przed nami
Myślałem, że do Wielkanocy przygotowanie, czy do Wielkiego Tygodnia. ;)

Dajcie żyć. ;D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #164 dnia: 16 Marzec, 2020, 17:30 »
Myślałem, że do Wielkanocy przygotowanie, czy do Wielkiego Tygodnia. ;)

Dajcie żyć. ;D

... albo choćby do Paschy, czy nawet Pamiątki  >:D