Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic  (Przeczytany 16541 razy)

Offline pionier niewidzialny

Witam.
W Centrum Kongresowym w Sosnowcu od Marca rozpoczyna sie seria zgromadzen wiosennych,
Czy Biuro główne rozważa odwoływanie tego typu spotkań?
Chciałem rozpoczac dyskusje na temat przygotowania Towarzystwa Strażnica w celu zapobiegania rozprzestrzeniania sie koronawirusa,


Offline hiacynta

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec, 2020, 11:29 »
Wczoraj doszła mnie wiadomość że na zebraniach mają się nie witać tylko wymieniać sobie uśmieszki i oczywiście myć dokładnie ręce cóż za troska o lud jehowy 😜😜


Marzena

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec, 2020, 11:47 »
Wczoraj doszła mnie wiadomość że na zebraniach mają się nie witać tylko wymieniać sobie uśmieszki i oczywiście myć dokładnie ręce cóż za troska o lud jehowy 😜😜

Szkoda że tego nie było wcześniej ja bardzo nie lubiłam się dotykać z taką masą różnych ludzi. Nawet starałam się jak mogłam unikać witania.


Offline hiacynta

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marzec, 2020, 11:58 »
To takie głupie to witanie sztuczne jak cholera 🙂🙂zwłaszcza u nas niektórzy starsi wiekiem bracia rąk nie myli po toalecie a później się witają 😜😂ja zawsze po zebraniu goniłam dzieciaki że mają myć ręce 🙂


Offline Roszada

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec, 2020, 12:40 »
Przecie w Polsce jeszcze nie ma.

Mnie by interesowało ile na zwykłą grypę zmarło latoś. ;)


Offline Opatowianin

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Marzec, 2020, 12:41 »
na zebraniach mają się nie witać tylko wymieniać sobie uśmieszki

A jak reagować na uśmiech odstępcy, gdy pojawi się na zebraniu? Wykrzywić się czy przybrać kamienny wyraz twarzy? Bo za odpowiedzenie uśmiechem - infekcja koronawirusem (jako kara od Jehowy) murowana!!! ;)


Offline Takajaja

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:01 »
Wczoraj doszła mnie wiadomość że na zebraniach mają się nie witać tylko wymieniać sobie uśmieszki i oczywiście myć dokładnie ręce cóż za troska o lud jehowy 😜😜

Boże co to będzie jak siostry stanu wolnego będą rzucać uśmieszki braciom w zwiazku małżeńskim 😱😱😱 hi hi....


Offline varny

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:10 »
Paranoja z tym koronawirusem. Jeszcze nie zdiagnozowano żadnego przypadku w Polsce a ludzie panikują.
Maski nie wiem po kiego kupują, wszystkie środki dezynfekujące w drogeriach i aptekach wykupili.
Producenci i dystrybutorzy zyski liczą
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec, 2020, 13:36 wysłana przez varny »


Marzena

  • Gość
Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:39 »
Boże co to będzie jak siostry stanu wolnego będą rzucać uśmieszki braciom w zwiazku małżeńskim 😱😱😱 hi hi....

Może zamienią uśmieszki na głębokie spojrzenie prosto w oczy 😁😁


Offline hiacynta

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:47 »
Z samej hameryki rady przyszły więc nie ma co się martwić że w zborach zdrady i zazdrość będzie 🤭🤭


Offline Takajaja

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Marzec, 2020, 13:57 »
Może zamienią uśmieszki na głębokie spojrzenie prosto w oczy 😁😁
Z samej hameryki rady przyszły więc nie ma co się martwić że w zborach zdrady i zazdrość będzie 🤭🤭

Spoko, za spojrzenia i zdrady malo wykluczają😂 wystarczy paść na kolana i troche pościemniać.
Gorzej jakby się powiedziało że się nie lubi 8 wspanialych muszkieterow to wtedy.......przeje.....! Komitecik i baj, baj.....


Offline Jaskier

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Marzec, 2020, 16:18 »
Koronawirus koronawirusem, ale w sezonie to zwykłe przeziębienie i 3 tygodnie potrafiło mnie trzymać. Nie pomagało mycie rąk po rozpoczęciu zebrania. Ludzie z mokrym kaszlem przyłażą na salę i rozsiewają zarazki. Usiądzie ktoś taki za tobą i masz dwie godziny bakteryjnego prysznica, nawet nie ma jak miejsca zmienić. Nie wiem co tacy z gorączką i katarem widzą w przyjściu na zebranie w takim stanie. Poświęcenie?
A jeśli akurat dotarłby rzeczony wirus do nas, to spokojnie wujki i ciocie rozniosą. Przecież nikt z Nadarzyna nie odwoła tak dochodowych wydarzeń jak zgromadzenia.
⛧ Ave Lucifer, Princeps Umbrarum, Dominus Abyssi ⛧


Offline Takajaja

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Marzec, 2020, 16:31 »
Koronawirus koronawirusem, ale w sezonie to zwykłe przeziębienie i 3 tygodnie potrafiło mnie trzymać. Nie pomagało mycie rąk po rozpoczęciu zebrania. Ludzie z mokrym kaszlem przyłażą na salę i rozsiewają zarazki. Usiądzie ktoś taki za tobą i masz dwie godziny bakteryjnego prysznica, nawet nie ma jak miejsca zmienić. Nie wiem co tacy z gorączką i katarem widzą w przyjściu na zebranie w takim stanie. Poświęcenie?
A jeśli akurat dotarłby rzeczony wirus do nas, to spokojnie wujki i ciocie rozniosą. Przecież nikt z Nadarzyna nie odwoła tak dochodowych wydarzeń jak zgromadzenia.

No własnie....zawsze mnie to denerwowalo jak ktoś chory, zasmarkany przychodził na zebrania.
Kiedyś, kiedyś pamiętam w moim zborze ogłaszano że jesli ktos jest chory to ze wzgledu na milosc do innych braci powinien pozostać w domu.

A dziś mam wrażenie, że chociaż padasz na pysk z powodu gorączki i zasmarkania to powinneś być. Bo w przeciwnym razie powiedzą że nie ceni się zebrania. Lub szpiedzy cię podkablują że do roboty poszłeś to na zebranie nie przyjdziesz?

Zgłupieć można!! Wieczne poczucie winy!
Przyjdziesz.......zle, bo zarazasz innych
Nie przyjdziesz.....zle, bo nie cenisz zebrania!


Offline varny



Offline Technolog

Odp: Koronowirus-procedury wdrażane przez Towarzystwo Strażnic
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Marzec, 2020, 18:41 »
Wczoraj doszła mnie wiadomość że na zebraniach mają się nie witać tylko wymieniać sobie uśmieszki i oczywiście myć dokładnie ręce cóż za troska o lud jehowy 😜😜
Też tak słyszałem,ale niestety z drugiej ręki. List w tej sprawie jest i w niektórych zborach był już czytany.
Ja już dawno się nie witam, jedynie z kilkoma osobami, z którymi zamienię zdanie. Ale niestety są tacy, którzy gonią po sali byle zaliczyć witanie. I jeszcze z pretensjonalnym tonem, że się nie witasz.

A najlepsze, że na 2-3 min przed rozpoczęciem, spotykasz co zebranie w toalecie te same osoby, które myją ręce przed zebraniem. I listu do tego nie trzeba.
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec, 2020, 18:44 wysłana przez Technolog »