Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pustka  (Przeczytany 4119 razy)

Offline Takajaja

Odp: Pustka
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Marzec, 2020, 12:08 »
Się  dziwić, ze wyzwolona   doznała niesmaku, gdy na jej wątku Panowie zaczęli "wkurzac" się na siebie i uprawiać głęboka psychoanalize   :)

To jest nietaktowne  :(

Wyzwolona, odstepcy to tylko ludzie  ...Jak pobedziesz tu troche,  poznasz  ostry dowcip niektórych forumowiczów i już tylko będziesz sie z tego śmiać.

Wyzwolona222:

Nasi Panowie na forum, to czasem takie "koguciki". Trzeba im to wybaczyć.... Jak wszędzie....przecież jesteśmy niedoskonali.
Przynajmniej tu na forum mozna to olać "ciepłym moczem" najlepiej. Bo kazdy ma wolną wolę, wlasne zdanie i nie koniecznie musimy brac udział w jakiejs dyskusji czy kłotni.

W zborze natomiast zdarzają się "koguciki" , "kocury" juz nie wspomne o "świniach" i "wieprzkach"...ktorych trzeba tolerować bo to sie nazywa "brat, siostra" nie daj Boze "starszy"..i wszyscy to jedna pełna ogolnoswiatowa kochająca sie rodzina, do ktorej musisz przynależeć. Bo inaczej zastosują Ostracyzm!
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2020, 12:25 wysłana przez Takajaja »


Offline HARNAŚ

Odp: Pustka
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Marzec, 2020, 15:36 »
Czy znowu powiedziałem coś nietaktownego? czy jednak tym razem wyjątkowo nie o mnie chodzi ? Piszcie śmiało , bo nie wiem czy mam przepraszać ? :)


Offline trigger_finger

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 54
  • Polubień: 140
  • My psychiatrist said- maybe life isn't for everyon
Odp: Pustka
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Marzec, 2020, 16:05 »
Czy znowu powiedziałem coś nietaktownego? czy jednak tym razem wyjątkowo nie o mnie chodzi ? Piszcie śmiało , bo nie wiem czy mam przepraszać ? :)
Harnaś,
Kogucik to nawet brzmi jak komplement :) a z sarkazmem to wiesz jak jest, nie wszyscy go tolerują i rozumieją  ;)


Offline Storczyk

Odp: Pustka
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Marzec, 2020, 16:31 »
Czy znowu powiedziałem coś nietaktownego? czy jednak tym razem wyjątkowo nie o mnie chodzi ? Piszcie śmiało , bo nie wiem czy mam przepraszać ? :)
Nie nic do Ciebie  :)
Ty w jej wątku nie straszysz, ze lubisz tylko" wbijać gwoździe" .
Myślę, ze Wyzwolona wrażliwa  mogła sie przestraszyć, ze jej wbija przypadkiem ?


Offline HARNAŚ

Odp: Pustka
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Marzec, 2020, 18:29 »
Nie nic do Ciebie  :)
Ty w jej wątku nie straszysz, ze lubisz tylko" wbijać gwoździe" .
Myślę, ze Wyzwolona wrażliwa  mogła sie przestraszyć, ze jej wbija przypadkiem ?
Dziękuję Storczyk , ja jestem prosty chłopak i oczekuję prostych odpowiedzi .  Skoro mówisz , że to nie ja , to taki komunikat mi wystarczy . Nie przepraszać i ch...j


Offline Bruner

Odp: Pustka
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Marzec, 2020, 21:30 »
Witaj wyzwolona222 ;)
NA początku będzie najgorzej, ale w miarę upływu czasu będzie coraz lepiej, to jak z nieszczęśliwą miłością, najpierw boli całe ciało, tak że nawet nie chce się oddychać, ale z czasem powoli odpuszcza. Za jakiś czas będziesz szczęśliwa, nawet gdybyś musiała sobie te szczęście namalować ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pustka
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Marzec, 2020, 22:19 »
Czy Wy się dobrze czujecie? Moyses z Proctorem sobie pogawędkę zrobili. I co? To facet ma wbijać gwoździe. Nawet kartką papieru. Jeśli ktoś ma po 3 dniach zmianę fazy, gdzie wcześniej sam pisze, że ma fazy, to czyja to jest wina? Bajki o kogucikach potraficie pisać? Uśpijcie takim opowiastkami wasze maluchy. Może zasną. Lubicie wypowiadać się za kogoś bez wypowiedzi osoby właściwej? 'Dupy' też obrabiacie za czyimiś plecami? Idźcie do świadków - oni takich tolerują. To są sekciarze wysokich lotów zarządzanych przez hydraulików.
Zaraz się zdenerwuje i wyjdę z siebie!


Offline zenobia

Odp: Pustka
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Marzec, 2020, 10:29 »
Masz rację Moysesu denerwując się
Jak mozna prawdziwego męzczyznę nazwać kogucikem i jeszcze uwazać to za komplement ?
Gdyby mnie nazwano kobietką tez by mi sie nie podobało
Te młodki   :) nic nie rozumieją chłopaków