Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Janusz w telewizji  (Przeczytany 2659 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Luty, 2020, 16:49 »
Ale on regularnie stara się o przyłączenie po czym znów jest wykluczany  :) W czasie rzekomego wypadku z tego co kojarzę był aktywnym świadkiem . Wiem , był  już na stówę świadkiem , bo był  zarazem donosicielem  na moim komitecie . Nie zapomniał poinformować starszych w swojej nowoświadkowskiej gorliwości , że   Harnaś raczył rozmawiać z nim gdy był jeszcze wykluczony  ;D

Człowiek nie ma najmniejszych zahamowań, aż rzygać się chce. Co za dno.


Offline Opatowianin

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Luty, 2020, 16:58 »
Ale on regularnie stara się o przyłączenie po czym znów jest wykluczany  :) W czasie rzekomego wypadku z tego co kojarzę był aktywnym świadkiem . Wiem , był  już na stówę świadkiem , bo był  zarazem donosicielem  na moim komitecie . Nie zapomniał poinformować starszych w swojej nowoświadkowskiej gorliwości , że   Harnaś raczył rozmawiać z nim gdy był jeszcze wykluczony  ;D

Przypuszczam że za swoje cenne zasługi dla zboru (donosicielstwo) nie będzie miał większych problemów z kolejnym przyłączeniem...


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Luty, 2020, 17:01 »
Przypuszczam że za swoje cenne zasługi dla zboru (donosicielstwo) nie będzie miał większych problemów z kolejnym przyłączeniem...

Wstyd i hańba, aż mną zatrzęsło.




Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Luty, 2020, 17:12 »
Ale jednak sprostowanie trzeba dodać , ze niedowidzący , jak się okazuje to on jednak był . Pewne jest natomiast , że bez okularów chodził prawie zawsze i etykiety z piwa czytał bez lupy  :)


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Luty, 2020, 17:17 »
Ale jednak sprostowanie trzeba dodać , ze niedowidzący , jak się okazuje to on jednak był . Pewne jest natomiast , że bez okularów chodził prawie zawsze i etykiety z piwa czytał bez lupy  :)

Co nie zmienia faktu, że i tak okazał się człowiekiem mijającym się z prawdą. Nawet lekarzowi trudno pojąć ten cud 😱



Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Luty, 2020, 17:22 »
Ale tym cytatem to już mnie rozwalił :

Pan Janusz jest zaskoczony i onieśmielony popularnością, którą zdobył po tym, jak podzielił się z dziennikarzami swoją historią. Podkreśla jednak, że nigdy nie był niewidomy, a tylko słabowidzący. A cały rozgłos trochę go przerósł, bo jest zwykłym, skromnym człowiekiem i nie lubi blasku fleszy.

No jakbym doświadczenie w Strażnicy czytał w stylu : znalazłem portfel ale oddałem właścicielowi bo jestem świadkiem . Świadkiem a nie dlatego , że tak poludzku trzeba . Pozerzy .
Nagle nie lubi blasku fleszy , bo załapał , że mogą orzeczenie o niepełnosprawności mu cofnąć to się zrobił z niego skromny człowiek.


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Luty, 2020, 17:25 »
Ale tym cytatem to już mnie rozwalił :

Pan Janusz jest zaskoczony i onieśmielony popularnością, którą zdobył po tym, jak podzielił się z dziennikarzami swoją historią. Podkreśla jednak, że nigdy nie był niewidomy, a tylko słabowidzący. A cały rozgłos trochę go przerósł, bo jest zwykłym, skromnym człowiekiem i nie lubi blasku fleszy.

No jakbym doświadczenie w Strażnicy czytał w stylu : znalazłem portfel ale oddałem właścicielowi bo jestem świadkiem . Świadkiem a nie dlatego , że tak poludzku trzeba . Pozerzy .
Nagle nie lubi blasku fleszy , bo załapał , że mogą orzeczenie o niepełnosprawności mu cofnąć to się zrobił z niego skromny człowiek.

W tym rzecz rentę powinni odebrać. Na orzeczenie nie zasługuje.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Luty, 2020, 17:31 »
Strach teraz będzie po Gorzowie samochodem jeździć , bo wszyscy  niedowidzący będą się pod koła jadących aut rzucać  :))


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Luty, 2020, 17:35 »
Strach teraz będzie po Gorzowie samochodem jeździć , bo wszyscy  niedowidzący będą się pod koła jadących aut rzucać  :))

Nie wywołuj wilka z lasu  >:D


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Luty, 2020, 17:38 »
Nie wywołuj wilka z lasu  >:D
A Ty zdaję się też okularki na nosie opierasz? Zapraszam do Gorzowa Wlkp. Uwaga rozwijam skrót  Wlkp:
Wioska Leżąca Koło Poznania  :))


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Luty, 2020, 18:03 »
A Ty zdaję się też okularki na nosie opierasz? Zapraszam do Gorzowa Wlkp. Uwaga rozwijam skrót  Wlkp:
Wioska Leżąca Koło Poznania  :))

To ja jednak chcę niedowidzieć 🤣🤣🤣  u mnie astygmatyzm bez znaczącej wady wzroku  (+, czy -)😁, ale dzięki za zaproszenie
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 18:12 wysłana przez Marzena »


Offline Matylda

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Luty, 2020, 19:24 »
A ja się właśnie do okulisty wybieralam,
Astygmatyzm mi się pogłębia, kurza slepota też no i +1.5jest mi za mało, przepisu na proszku do pieczenia nie mogę przeczytać No i do jazdy mi trzeba nowe bryle.
Toż to kupa wydatków a do Gorzowa tylko 70 km. Jadę 😂🤣😂🤣
Harnaś a ty sobie zamontuj jakąś puchowa kołdrę na zderzaku żeby Ci się pacjenci nie poobijali 😀😀😁😁😁
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 19:26 wysłana przez Matylda »


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Luty, 2020, 19:57 »
A ja się właśnie do okulisty wybieralam,
Astygmatyzm mi się pogłębia, kurza slepota też no i +1.5jest mi za mało, przepisu na proszku do pieczenia nie mogę przeczytać No i do jazdy mi trzeba nowe bryle.
Toż to kupa wydatków a do Gorzowa tylko 70 km. Jadę 😂🤣😂🤣
Harnaś a ty sobie zamontuj jakąś puchowa kołdrę na zderzaku żeby Ci się pacjenci nie poobijali 😀😀😁😁😁

Trzymam kciuki daj znać jak przejrzysz już na oczy może się i ja jednak skuszę. Chociaż ortopedię jak Pan Janusz chciałabym
ominąć 😁😁



Offline Michu72

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Luty, 2020, 21:05 »
Takie dziwolągi to tylko w Gorzowie  ;) :D
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 21:11 wysłana przez Michu72 »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Luty, 2020, 21:05 »
 Przetestujcie   sie  moze   , bo   a nuz   jakas  wada  wzroku   sie znajdzie  . 
U mnie   wszystko  w normie  tzn.    - 4   na kazde  oko   ;D
Troche  mi puls  przyspieszyl  w czasie  testu    , ale  nie wiem  , czy to  ma cos  wspolnego  ze wzrokiem ...    :-*