Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Janusz w telewizji  (Przeczytany 2685 razy)

Offline HARNAŚ

Janusz w telewizji
« dnia: 01 Luty, 2020, 06:33 »


Głosiłem z nim  :)  ;D Komedia niewidomego czytelnika Strażnic. ;D

https://gorzowianin.com/wiadomosc/14483-niesamowita-historia-pana-janusza-z-gorzowa-film.html
Poczytajcie komentarze o NIEWIDOMYM świadku ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 06:39 wysłana przez HARNAŚ »


Marzena

  • Gość
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty, 2020, 08:32 »
Nie był niewidomy, ani praktycznie niewidomy i stał się cud... widzi. Rozum ludziom odbiera, czy jak?


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Luty, 2020, 08:42 »
On na zebraniu strażnicę czytał bez okularów ;D To ściemniacz jakich mało i alkoholik ;D
Ten wypadek to on sobie pewnie jak wszystko zresztą wymyślił , potłukł sie po pijaku to ściemnił , że wpadł pod samochód :)) Świadków wypadku zadnego , dziewczyna odjechała , ale wie skubany , że coś jej upadło i sie schyliła i nieszczęśliwie w niego przywaliła  ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 08:52 wysłana przez HARNAŚ »


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty, 2020, 10:30 »
Taki słaby wzrok miał nieszczęliwiec , na jedno oko nie widział wcale , na drugie tylko zarys , ale widział doskonale , ze młoda kobieta prowadziła auto . ;D Oj Janusz , Janusz ty nigdy nie wydoroślejesz  ;D


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Luty, 2020, 10:55 »
Przypomniał mi się film: "Nieoczekiwana zmian miejsc". Podnieśli go, i okazało się, ze nogi mu odrosły. Może tu podobne cuda.
Coraz bardziej pojmuje kawały o Januszach. Jestem wdzięczny rodzicom, ze tak w papierach nie mam :D

Coś mi się przypomniało. Tylko ten ma inaczej na imię. Wozili go na zebranie. Wózek inwalidzki i takie tam. Któregoś razu widzę go (nie poznał mnie) jedzie autobusem z zakupów. Pełne torby. Autobus ma schody, po których trzeba się wdrapywać. O własnych siłach. Przez telefon ze swoją niunia gaworzy. Normalnie zdrowy, tylko chorował w dni zebrań. Jak napiszę 'na co' go do świadków zapisali i który departament, to wyłączą Internet. Będzie miał wykład świadkowy na pogrzebie. Może uwierzył w moc uzdrawiania. Wiara czyni cuda.  ;)


Offline Roszada

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty, 2020, 11:07 »
Taki słaby wzrok miał nieszczęliwiec , na jedno oko nie widział wcale , na drugie tylko zarys , ale widział doskonale , ze młoda kobieta prowadziła auto . ;D Oj Janusz , Janusz ty nigdy nie wydoroślejesz  ;D
Niczym pan Zagłoba z tymi oczyma. :)

Kiedyś w TVP w programie Manna i Materny był gościu, co opowiadał, że chyba do lat 70. XX wieku siedział na zsyłce na Kamczatce.

Po programie rozdzwoniły się telefony, że znają gościa, że stary bajerant.
Mann przepraszał widzów w kolejnym programie, że to był ściemiacz i że to wszystko były jego kłamstwa czy urojenia. :-\


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Luty, 2020, 11:27 »
Nie wiem co reprezentują sobą ci dziennikarze , którzy dla sensacji łykają takie kłamstwa . :) Wiedziałem , że Janusz to gawędziarz ale teraz przebił samego siebie  ;D Telewizja , prasa , internet . Sława mu sprzyja . On nigdy , ale to nigdy nie był niewidomy  ;D ;D nawet nie był niedowidzący.
 A jeszcze niedawno moja kolezanka go z pracy za pijaństwo wywaliła  ;D a tu proszę , ochroniarz .


Offline ondre

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Luty, 2020, 13:57 »
Szkoda że nie ujawnił że jest świadkiem Jehowy, to świadectwo by wydał i do sprowozdania mógłby to wpisać  ;D ;D


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Luty, 2020, 14:01 »
Wystarczy , że ludzie wiedzą  :) Gorzów to nie Szikago wieści wśród znajomych się  rozchodzą  A tak poza protokołem to jest wykluczony  ale ludzie tego nie rozróżniają


Offline Opatowianin

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Luty, 2020, 14:33 »
Szkoda że nie ujawnił że jest świadkiem Jehowy, to świadectwo by wydał i do sprowozdania mógłby to wpisać  ;D ;D

Ale Jehowa od czasu skompletowania Biblii już nie uzdrawia ;) Czasem czyni to Kusiciel Szatan Diabeł, w celu odciągnięcia kogoś od Organizacji... ;) >:D

Wystarczy , że ludzie wiedzą  :) Gorzów to nie Szikago wieści wśród znajomych się  rozchodzą  A tak poza protokołem to jest wykluczony  ale ludzie tego nie rozróżniają

Być może już ten wywiad odpowiednio w zborze komentują: "No proszę, po wykluczeniu został uzdrowiony... Szybko podpadł pod osąd diabła!"  ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 15:15 wysłana przez Opatowianin »


Offline Matylda

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Luty, 2020, 15:46 »
Uwielbiam się śmiać i tym razem znowu mi się udało potrenować przeponę aż do łez.
Śmieszne jest jak państwo dziennnikarzyny dla sensacji nawet się nie zawachaja chwilę, choć by i dostali gołą dupą w pysk.
No dziad jeden, takim powinni zabierać te załatwione na krzywy ryj renty i powinni do śmierci zapierdzielac na swoje utrzymanie. Przeokrutnie  się brzydze takimi ludźmi.
Widać Gorzów obfituje w takich cwaniakow. Mam tam kuzynke która się do jehowych zapisała ileś tam naście lat temu i razem ze swoim mężem zamiast się do roboty wziąć to żerują na rencie mojej ciotki i zasiłku opiekuńczym na ciotke, a wolny czas poświęcają na, tfu, służbę.
Dwoje młodych ludzi bez roboty na wikcie starej kobiety katoliczki i i to im nie przeszkadza.


Offline ondre

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Luty, 2020, 15:58 »
Być może już ten wywiad odpowiednio w zborze komentują: "No proszę, po wykluczeniu został uzdrowiony... Szybko podpadł pod osąd diabła!"  ;D
Skomentują tak jak większość tutaj, po naświetleniu sprawy przez Harnasia, że moczygęba chce się wylansować.
Bo świadkowie tak wierzą w uzdrowienia szatańskie tak samo jak celebrują rajskie noce.
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 16:07 wysłana przez ondre »


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Luty, 2020, 16:33 »
Ale on regularnie stara się o przyłączenie po czym znów jest wykluczany  :) W czasie rzekomego wypadku z tego co kojarzę był aktywnym świadkiem . Wiem , był  już na stówę świadkiem , bo był  zarazem donosicielem  na moim komitecie . Nie zapomniał poinformować starszych w swojej nowoświadkowskiej gorliwości , że   Harnaś raczył rozmawiać z nim gdy był jeszcze wykluczony  ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 16:44 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Opatowianin

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Luty, 2020, 16:40 »
Skomentują tak jak większość tutaj, po naświetleniu sprawy przez Harnasia, że moczygęba chce się wylansować.
Bo świadkowie tak wierzą w uzdrowienia szatańskie tak samo jak celebrują rajskie noce.
(pogrubienie moje)

O uzdrowieniach szatańskich napisałem półżartem. Może trochę odchodzimy od tematu, ale u mnie w zborze niejeden raz poruszano kwestię cudów. Tłumaczono, że "te prawdziwe" ustały wraz z zakończeniem spisywania Biblii. Gdy obecnie ktoś dostępuje "cudownego uzdrowienia", jest to zwodnicza diabelska robota - doraźnie pomóc, żeby pozbawić życia wiecznego. A czy ci którzy to mówili, wierzyli we własne słowa czy też nie - tego już nie mogę wiedzieć  :)


Offline HARNAŚ

Odp: Janusz w telewizji
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Luty, 2020, 16:44 »
W linku , który dodałem widać teraz fałszywą typowo świadkowską  udawaną skromność Janusza  :) https://portal.abczdrowie.pl/niedowidacy-mezczyzna-z-gorzowa-po-wypadku-odzyskal-wzrok-mowi-wprost-to-cud

Zrobił się bałagan to zaczął typowe pudrowanie syfa . :) Cały on . Najpierw opowiedział dziennikarzowi stek bzdur oczekując , ze będzie w centrum uwagi  a potem , że jest zaskoczony popularnością , której nigdy nie chciał  ;D



« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 17:21 wysłana przez HARNAŚ »