Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szukam chętnych exów z różnych grup (nie tylko świadków) do panelu dyskusyjnego  (Przeczytany 4314 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
W takim razie się nie znamy. I bardzo dobrze, bo bardzo lubię poznawać nowe osoby. Masz ochotę wystąpić w panelu czy wpaść ot tak?

Odnośnie wydarzenia, to na razie jest tylko strona na facebooku. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy odbędzie się rzeczony panel, ale będę informował. Stay tuned!

https://www.facebook.com/events/warsaw-poland/dni-ateizmu-2020-bankiet-ateistyczny-fundacji-fk%C5%82/2456657121223920/
[/b][/size]
Raczej niezobowiązująco. Jestem ciekaw wszystkiego. A spotkać też chętnie się spotkam. Może tak jak Nemo piwka nie wypije, ale mogę dotrzymać towarzystwa i czymś nie alkoholowym zwilżę gardło ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Znam Cię znam.. haha Ty mnie też, tylko może nie pamiętasz   :)
No jak nie jak tak. Jak i również Twoją żonę i potomka.  :D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline SJ23

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 56
  • Polubień: 168
  • Sens jest śmiertelny
    • sj23.blox.pl
Pojawił się wstępny plan imprezy. Dalej potrzebni są odważni, którzy chcieliby opowiedzieć o sobie. Panel o m.in. o swiadkach odbedzie sie w ndz. o 15.30
Wstęp na wykłady jest wolny. Zapraszamy.


Warszawa, 27-29 marca 2020

Klubokawiarnia Pożyteczna
ul.Nowy Świat 58, 00-363 Warszawa

Piątek
17.00 Otwarcie Dnia Ateizmu 2020
18.00 Tylko nie mów nikomu - pedofilia w Kościele
Spotkanie z twórcami filmu braćmi Sekielskimi

Sobota
11.30 Analiza konkordatu. Czy konkordat ogranicza świeckie państwo - dr Marcin  Małecki
13.00 Ziemskie raje - nowe religie i koncepcje. Zbigniew Szczęsny (Koalicja Ateistyczna)
15.00 MARSZ ATEISTÓW I INSCENIZACJA ŚCIĘCIA KAZIMIERZA ŁYSZCZYŃSKIEGO (zbiórka pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu i idziemy na Rynek Starego Miasta gdzie odbędzie się Inscenizacja)
https://www.facebook.com/events/577871049428106/
17.30 Świeckość i polityka dzisiaj panel z udziałem posłanek Joanny Senyszyn i Joanny-Wielgus
20.30 Bankiet Ateistyczny

Niedziela
godz. 12.00 - 18.00 tuniej w grze "Kleropol"
11.30 Czy grozi nam państwo wyznaniowe?
13.00 Różne ateizmy, różni ateiści - panel dyskusyjny prowadzenie Andrzej Dominiczak, prezes Towarzystwa Humanistycznego
15.30 Jak się traci wiarę - panel dyskusyjny z udziałem byłych katolików i byłych Świadków Jehowy prowadzenie Dariusz Kędziora, prezes Koalicji Ateistycznej
17.00 Zakończenie turnieju, czyli jak się w Kleropol
17.30 Świeckie media w Polsce - panel dyskusyjny z okazji 20. lat Faktów i Mitów - prowadzenie red. naczelny FiM Dariusz Cychol

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie


Offline disloyal

A będzie ksiądz Waldemar??? Jest najlepszy ;D
Akurat 29 marca biorę udział w mistrzostwach świata w półmaratonie amatorskim w Gdyni. Znając życie za mocno bym się wczuł na bankiecie i ciężko było by dojechać do Gdyni. A całość trwa od 27 do 29. Ale za rok bardzo chętnie !!!
Poznałem osobę która jest na wszystkich zlotach dla niedowiarków i wypowiadała się bardzo pozytywnie. Osobiście obserwuję regularnie poczynania fundacji na FB i trzymam kciuki za ewangelizację narodu. Można powiedzieć, używając nowomowy że jestem sympatykiem prawdy :)
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń, 2020, 08:35 wysłana przez disloyal »


Offline ondre

Bankiet ateistyczny, posłanki Senyszyn i Wielgus.
Pierwsza o wolność walczyła jako działaczka PZPR od 1975 do rozwiązania.
Druga Polskę unowocześniała razem z Petru, co rok zmieniając partie na końcu lądując w nowoczesnej PZPR.
Brakuje jeszcze szefa ich partii, bojownika o wolność i demokrację - Czarzastego oraz Biedronia krzyczącego w europarlamencie- "jeszcze wolne sądy nie zginęły". Jeszcze ktoś z PO powinien być i współczesna Targowica w komplecie.
Nie, dzięki. To nie moje klimaty   ;)
Mam trochę inne poglądy na temat świeckości państwa i mediów. Nie pochodzące ani z Moskwy, ani praworządnej Europy Zachodniej, gdzie policja leje na ulicach demonstrantów i sędziów.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń, 2020, 10:11 wysłana przez ondre »