Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Opinie SJ  (Przeczytany 1581 razy)

Offline rybka

Opinie SJ
« dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:15 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.


Offline josh82

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:24 »
Popieram, ale nie wiem czy mój głos się liczy, skoro to wątek tylko dla Świadków, którym nie jestem. ;)


Offline Roszada

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:31 »
Popieram, ale nie wiem czy mój głos się liczy, skoro to wątek tylko dla Świadków, którym nie jestem. ;)
Josh już zadałeś pytanie, które pozostało bez odpowiedzi:

"A skoro jesteś Świadkiem Jehowy - Mogę Ci zadać kilka pytań dotyczących Twoich wierzeń?"

https://sjwp.pl/powitanie/jestem-froidysta/msg205846/#msg205846

A tak w ogóle jest tu wielu ŚJ, osoby, które są jedną nogą w organizacji, bo muszą być, by nie doświadczyć ostracyzmu, wyrzucenia z domu, z pracy, z kręgu towarzyskiego, z rodziny.
Cytuj

którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ
Takie osoby są na:
jw.org.
na facebook w grupach ŚJ


Online Gostek

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:33 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.
[/quot


A co z tymi, którzy są aktywnymi ŚJ i popierają to forum....?


Offline Roszada

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:40 »
Ja też czasem nie popieram forum, bo to nie organizacja Jehowy, by każdy z wszystkim się zgadzał i musiał się zgadzać. :)

Jak nie popierałem forum prawie wcale, to po prostu mnie od stycznia tego roku do października nie było na forum.

Jak Ci się nie podoba, to też olej forum, jak ja. ;)


Offline Profesor Tutka

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Grudzień, 2019, 20:41 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.

Ale po co to ma być.



Offline Matylda

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Grudzień, 2019, 21:19 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.

Rybka nie potentegowało się tobie cóś?
Swiadki nieprzyczyniaja sie w żaden sposób do ustroju jaki mamy. Nie biorą udziału w wyborach, nie uczestniczą w życiu społecznym, słyszałam nawet o takich co oszukują fiskusa. Nie mają więc nic dogadania😕


Offline Roszada

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Grudzień, 2019, 22:58 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.
A jest taki wątek. :)
Na literę C. ;)
I jest drugi o trampku, co nie popiera. On jako Korzeń cię nazwał wiesz jak ...

https://sjwp.pl/powitanie/jestem-froidysta/msg206128/#msg206128


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Grudzień, 2019, 23:03 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.
Tobie się chyba coś pomerdało. ŚJ to forum omijają szerokim kołem. Nawet jak ktoś jest, to się nie udziela. Przecież Ty sam sobie zaprzeczasz. Po co ktoś ma się logować tam, gdzie nie chce być, bo mu się tam nie podoba? Szukasz masochistów?  A co do demokracji. To jest to ustrój naszego kraju (podobno). A to forum jest prywatne i panują zasady ustanowione przez właściciela. I albo ktoś to akceptuje i zostaje, albo nie i wtedy sam odchodzi, albo mu się zdecydowanie dziękuje.
Jako śJ wiesz, że demokracja w Twojej religii jest pustym frazesem, a tu chcesz demokrację wprowadzać? Zacznij od swojego podwórka.
Malkontentów było na tym forum wielu. Raczej nikt dłużej tu miejsca nie zagrzał.

Edit: Pomysł z kącikiem wzajemnej adoracji śJ na tym forum, uważam za zamknięty z powodu chronicznego braku chętnych.  ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień, 2019, 23:10 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Grudzień, 2019, 23:20 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.

Nasuwają mi się takie pytania:
1) Od kiedy ŚJ popierają demokrację? Wg oficjalnej doktryny, toż to chyba jedna z szatańskich form mamienia ludzi?
2) Rybko czy pisząc o "otworzeniu kącika" zamierzasz stworzyć jakieś forum dla ŚJ? Forum sjwp.pl to nie demokratyczny kraj przecież.
3) Czy ORG pozwala na tworzenie takich "kącików"? Przecież nawet przygotowywać się do Strażnicy a tym bardziej analizowania Biblii w "kącikach" z szerszym gronem braci się nie zaleca.
 ;) ;D ;D >:D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Grudzień, 2019, 23:58 »
Ryba. Idź do starszych i powiedz, że chcesz w swoim zborze zrobić kącik zrzeszający byłych śJ bo chcesz żeby były w nim toczone dyskusje o szkodliwości tej religii. Jak oni Ci pozwolą na to, to i tu będziesz mógł założyć swoje kółko fanów niebieskiego kwadratu.
Ale tak z innej beczki. Uśmiałem się z tego pomysłu. Wyobraźnia zaczęła mi działać i już oczami wyobraźni widziałem tabuny gorliwców od Sobocińskiego, którzy rejestrują się u nas całymi dziesiątkami i dyskutują tu o szkodliwości tego forum dla "jedynej słusznej" pod czujnym okiem "komisarza Ryby"  ;D ;D ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Grudzień, 2019, 02:02 »
Moim pomysłem jest otworzenie kącika tylko dla obecnych SJ to znaczy takich,którzy nie popierają forum i są aktywnymi SJ.Takie osoby też chcą zabierać głos i uważam że w demokratycznym kraju powinno mieć to miejsce.

Utwórz, jest darmowy hosting, a i grupy na portalach społecznościowych to nie jest jakoś dużo roboty.


Offline Matylda

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Grudzień, 2019, 10:11 »
Ryba. Idź do starszych i powiedz, że chcesz w swoim zborze zrobić kącik zrzeszający byłych śJ bo chcesz żeby były w nim toczone dyskusje o szkodliwości tej religii. Jak oni Ci pozwolą na to, to i tu będziesz mógł założyć swoje kółko fanów niebieskiego kwadratu.
Ale tak z innej beczki. Uśmiałem się z tego pomysłu. Wyobraźnia zaczęła mi działać i już oczami wyobraźni widziałem tabuny gorliwców od Sobocińskiego, którzy rejestrują się u nas całymi dziesiątkami i dyskutują tu o szkodliwości tego forum dla "jedynej słusznej" pod czujnym okiem "komisarza Ryby"  ;D ;D ;D ;D
Się popłakałam ze śmiechu.😂😂😂😂


Offline Roszada

Odp: Opinie SJ
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Grudzień, 2019, 10:26 »
A ja Wam mówię, że rybka przeżywa kryzys organizacyjny.
Ona ostatnim tchem stara się bronić organizacji, ale tak naprawdę wszystko w niej się wali. :-\
Po co by tu przychodziła, gdyby tak nie było?
Przecież nie właziłaby w żmijowisko by się umocnić w wierze. :)
Przecież nie wierzy, że się obroni przed stadem szerszeni. ;D
Jeśli wierzy, to podziwiam jej wiarę. ;)