Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.  (Przeczytany 60220 razy)

Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #285 dnia: 21 Październik, 2022, 21:43 »



                                                      NO I ZNÓW MÓWIĄ, ŻEBY DAWAĆ !!!
   "ZJEDNUJCIE SOBIE PRZYJACIÓŁ ZA POMOCĄ NIEPRAWEGO BOGACTWA (ŁUK.16:9)

                           https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/pub-jwb-090_13_VIDEO



   No i co?
   I znów mówią żeby dawać?
   To już co drugi film na oficjalnej stronie będzie o dawaniu kasy?
   Ale są nienasyceni jak studnia bez dna!
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/pub-jwb-090_13_VIDEO
   A miało nie być żebrania o datki!
   Przecież całkiem świeżutko było na temat dawania  ... "z całego serca, szczodrze!" ...
   Czy im się wydaje, że jak na każdym zebraniu, będzie mowa żeby dawać i dawać!
   To ta wysychająca rzeczka urośnie?
   Muszą mieć poważne braki chyba, skoro tak to wygląda!

   W 2018 roku organizacja przeznaczyła 214 milionów dolarów na utrzymanie nadzorców obwodów, pionierów specjalnych i misjonarzy.
   A może ten sztab nie pracujących zawodowo ludzi wziąłby się za pracę na siebie, zgodnie z przykładem apostoła Pawła?
   Dlaczego wyciągają swoje ręce po darowiznę od braci z całego świata?
   W tym samym czasie na całym świecie usługiwało 20 331 betelczyków, niezły sztab ludzi do utrzymania.
   To oni pracują tam za przysłowiową "miskę ryżu" dla organizacji.
   Odwalają kawał dobrej roboty robią tłumaczenia, projektują, bo gdyby pracowali zawodowo w jakiejś firmie każdy w swoim fachu, to zarabiałby dość dużą kasę.
   A w organizacji pracują raz, że za darmo, po drugie ciężar ich opłacenia i dofinansowania składa się na barki owieczek.
   Podwójny zysk.
   Bardzo to cwane.

   Obiekty biur oddziałów potrzebują też opieki i napraw, żeby były w dobrym stanie.
   Ale już nie mówią, ile sprzedajemy, za jaką kasę, z jakim zyskiem, budujemy nowe, żeby zaraz znów sprzedawać i budować nowe  >:D
   Oooo i zahaczyli o akcje pomocy!
   No bardzo pomagają jak dobrze zaznaczył, że osobisty czas, siły i środki, by nieść pomoc innym.
   Ale nie zapomniał dodać, że organizacja przeznacza na ten cel   ... aż miliny dolarów !!! ... a to ciekawe.
   A jakieś szczegóły i rozliczenia z tych milionów ktoś, gdzieś, coś opublikował, powiedział, przedstawił dowody czarno na białym?
   Nic nie wiadomo i nie będzie wiadomo.
   Musicie pocieszyć się ogólnikami zaufać nam, my mówimy tylko prawdę  >:D >:D

   Zyski? Nie! Nie!
   My nie pracujemy dla zysków.
   My tylko wywiązujemy się z zadania zleconego przez Jezusa!
   Czyżby?
   Czy Jezus nawoływał do budowania i sprzedawania coraz to nowych obiektów wielbienia?
   Czy tak właśnie brzmiał nakaz Jezusa?
   Jakoś sobie nie kojarzę będąc w zborze, żeby to o to chodziło właśnie?
   Jezus nawet nie miał własnego dachu nad głową i wielu innych ewangelistów.
   A tu proszę, ruch całą gębą, budujemy, sprzedajemy, budujemy, sprzedajemy w dodatku z ogromnym zyskiem.
   Jako jednostki, zbory i organizacja nadal zdobywajmy się na ofiarność!
   Jednostki, zbory, zgadzam się.

   Ale organizacja    ... jw.org ...   to jest dobrze zorganizowany twór w zbory na całym świecie, żeby łupić z kasy swoje owieczki.
   Przedsięwzięcia budowlane na całym świecie ich budowa i sprzedaż daje organizacji niesamowite zyski.
   Bracia za darmo budują w wolontariacie, cała robocizna to czysty zysk dla organizacji właśnie.
   I niech nie pitolą, że tak nie jest.
   Bardzo łatwo jest się o tym przekonać w miejscach, gdzie bracia wybudowali za darmo sale królestwa.
   A później je sprzedano i zbór nie zobaczył z tego ani złotówki.
   A zapytajcie starszych o to, to zobaczycie, jak zostaniecie potraktowani!
   Mało tego, każdy zbór ma narzucony haracz do płacenia, który do końca swojego istnienia będzie płacił jak alimenty dożywotnie.
   To taka mała ekonomiczna wstawka dla niezorientowanych i dla myślących Braci i Sióstr będących jeszcze świadkami Jehowy.
   Czytajcie, wnikajcie, bądźcie jak szlachetni Berejczycy, wszystko badajcie, prześwietlajcie.
   Macie do tego prawo.


   Tytuł ciekawie skonstruowany.
   Dla Was Bracia, bogactwo jest nieprawe, ale jak już dla nich dajecie to jest prawe i w porządku.
   Wy macie nie posiadać za wiele bogactw, oni mogą i to jest też w porządku.
   A więc zalecam z rozsądkiem używajcie swojego bogactwa.
   I znów na koniec filmiku powołanie się na przyjaźń z Jezusem i Jehową, jakie to ckliwe.
   I jaki to świetny "boski" parawan dla ukrywania się przez to nienatchnione i omylne ciało kierownicze za plecami tych bytów.
   Naprawdę, czy dzięki materialnym datkom można sobie zaskarbić przyjaźń Jezusa i Jehowy, jak to powiedział na wstępie tego nagrania?
   To prawie jak w Kościele Katolickim wykupywanie wszelkich mszy w intencji i przywilejów.
   Coś mi tak niewiele się to różni.
   Sugestie.
   Zwiększyć stałe zlecenia datków ze swoich kont.
   Zwiększyć kwotę zborową z rezolucji.
   Rezolucje.
   Rezolucje.
   Rezolucje.

   Niedługo te wszystkie ciężary będą nie do uniesienia dla braci pracującej.
   Tak, jak stały się niemożliwe do spełnienia warunki sabatu w I w.n.e., narzucone przez żydowskich tzw., uczonych w Piśmie i Faryzeuszy  :'(
   I któż by nie był wdzięczny w tych ciężkich czasach mając wszystko za darmo?
   Twierdzą, że wszystkie środki wykorzystują wyłącznie z myślą o wielbieniu Jehowy.
   A zakup złotych spinek do koszul, roleksów, zapinek do krawatów, drogich garniturów, jedwabnych koszul i krawatów, whisky.
   Biżuterii dla swoich żon, drogich ekskluzywnych wycieczek w różne zakątki świata, drogich aut.
   Też pod to podpada?
   No ja bym się mocno nad tym zastanawiała ;D
   Mówią też, że nie prowadzą zbiórek pieniędzy, czy to jest prawdziwe stwierdzenie?
   A te wszystkie skrzynki na zgromadzeniach i skrzynki w salach to po co one są?
   Nie do zbierania pieniędzy?
   Może ktoś mnie oświecić? :D :D


   Serdecznie pozdrawiam wszystkich myślących.
   Powodzenia życzę.



   Estera.
    :-* :-*

   
   A tu dodatkowy wątek w temacie.
   https://sjwp.pl/informacje-prosto-z-kanalu/organizacja-potrzebuje-wiecej-pieniedzy/msg247172/?topicseen#msg247172
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #286 dnia: 21 Październik, 2022, 23:17 »


                                             ... "KUP SOBIE BOGA" ...
                                              Ciekawy komentarz do video z jw.org.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/pub-jwb-090_13_VIDEO
      "Zjednujcie sobie przyjaciół za pomocą nieprawego bogactwa" (Łuk.16:9)


   Dopiero odnalazłam.
   Ciekawy materiał w temacie wyżej z   ... Kanału Łączności ...

      https://www.youtube.com/watch?v=N7NFPdmI4Xg&t=315s
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #287 dnia: 04 Listopad, 2022, 20:33 »


                                                ... DOBRE WIEŚCI ...

      https://www.youtube.com/watch?v=bcHL5sR0iYE
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #288 dnia: 10 Listopad, 2022, 22:04 »

   
   FILADELFIA - "SPRAWIEDLIWOŚĆ IDZIE PO WAS !!!"

   Filadelfia.
   Czterech oskarżonych w szeregach świadków Jehowy.
   Dziewiętnaście domniemanych ofiar.
   Jeden oskarżony popełnił samobójstwo, gdy przyszli go aresztować.
   Jeden już się przyznał do aktów pedofilskich.

      https://www.youtube.com/watch?v=ltncT-rhjm4&t=176s

   Poczytałam sobie komentarze pod tym nagraniem.
   Pewien śJ, niejaki Bogdan Jabłoński, powołał się na słowa Jezusa, że ... "kto wytrwa do końca zostanie wybawiony!" ...  .
   W kontekście nagłaśniania takich informacji.
   Spotkałam się z podobną argumentacją, rozmawiając ze świadkami Jehowy z którymi jeszcze mam jakiś kontakt.
   I jest zajmowane bardzo podobne stanowisko.
   I nie ważne jak logicznych używało by się argumentów.
   I że to nie jest w porządku ...
   Że całymi latami w zborach tkwią ludzie będący na przywilejach, dopuszczający się aktów pedofilii.
   I nie ważne ich zdaniem co się w organizacji dzieje?
   Najlepiej zamknąć oczy, zatkać uszy, nic nie widzieć i nic nie słyszeć.
   Całkowicie zignorować fakty i czekać cierpliwie na to, że Jehowa wszystko w odpowiednim czasie uporządkuje!
   To nie nasza sprawa zajmować się takimi informacjami, od tego są starsi i nadzorcy.
   A w nowym porządku, na nowej ziemi już takich sytuacji napewno nie będzie.
   My mamy robić co do nas należy, a więc zająć się służbą, głosić, głosić, głosić i przyprowadzać nowych!
   Taki jest mniej więcej schemat całej obrony.
   Bardzo to jest godne politowania, bardzo.
   Ze względu na brak całkowitego rozsądku :'(
   I ignorowania wszelkich faktów.

   Materiał nagrany dwa dni temu, a już prawie 4,5 tysiąca wyświetleń.

   A tu dodatkowo link do przemówienia Davida Splane, który całkowicie rozkłada system sądownictwa na łopatki.
   I jeśli chodzi o obronę praw śj, to i owszem pójdziemy nawet do najwyższych instancji by sądzić się o swoje.
   Wtedy sądy są cacy i w porządku, nie pałają nienawiścią.
   Ale jeśli już o nas piszą i mówią, to absolutnie nie wierzcie wymiarowi sprawiedliwości, tam siedzą tylko uprzedzeni ludzie.
   Którzy tylko pałają ogromną nienawiścią do organizacji, dlatego nic dobrego nie mówią i nic dobrego nie piszą.
   Wtedy nic nie jest cacy i nic nie jest w porządku.
   Tak w skrócie całość ujmując.
   Manipulacja na 200%.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/2021Convention/pub-co-r21_137_VIDEO
   Ale wy, myślący śj bądźcie jak Berejczycy, bądźcie szlachetniejszego usposobienia.
   Wszystko sprawdzajcie, badajcie i wyciągajcie własne wnioski.
   I sugeruję z wielką premedytacją, zauważając że ...
   Członkowie CK w Warwick, to też tylko ludzie  >:D >:D
   Pozdrawiam Myślących.
   :-* :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #289 dnia: 27 Listopad, 2022, 14:42 »


                           NOWE WIEŚCI Z KANAŁU ŁĄCZNOŚCI


   Bezprecedensowy proces w Hiszpanii.
   Po raz pierwszy religia pozwala grupę swoich byłych członków.
   Świadkowie Jehowy złożyli skargę przeciwko ...   
   Hiszpańskiemu Stowarzyszeniu Ofiar Świadków Jehowy.


      https://www.youtube.com/watch?v=hx-WuNzeFpw

   To Strażnica chce zdecydować, kto czuje się ofiarą a kto nie.
   Stowarzyszenie Ofiar Strażnicy w Hiszpanii zostało pozwane.
   I posadzone na ławie oskarżonych za publikowanie pomówień na swojej stronie internetowej.
   ŚJ chcą aby sędzia zmusił stowarzyszenie do usunięcia m.in., nazwy terminu  ... "ofiary" ... .
   Zachęcam do obejrzenia ciekawy materiał.
   
     
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Opatowianin

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #290 dnia: 28 Listopad, 2022, 11:47 »
W pozwie wspomniano m.in. o zaangażowaniu ŚJ w działalność charytatywną. Ciekawe tylko, w czym ono się przejawia? I jak się to ma do świadkowskich twierdzeń, że taka działalność nie ma sensu, bo jest to "malowanie tonącego okrętu" - już za chwileczkę, już za momencik Jehowa do spółki z Archaniołem usuną wszystkie ziemskie problemy?? ??? ???  ???


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #291 dnia: 28 Listopad, 2022, 21:21 »
W pozwie wspomniano m.in. o zaangażowaniu ŚJ w działalność charytatywną. Ciekawe tylko, w czym ono się przejawia?
I jak się to ma do świadkowskich twierdzeń, że taka działalność nie ma sensu, bo jest to "malowanie tonącego okrętu" -
już za chwileczkę, już za momencik Jehowa do spółki z Archaniołem usuną wszystkie ziemskie problemy? (...)

   Ich dzialalność charytatywna ogranicza się do wolontariackiego głoszenia.
   Może to mają na myśli, wspominając o tej działalności i zaangażowaniu jako śj.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline NNN

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #292 dnia: 28 Listopad, 2022, 22:48 »
   Nie czaicie bazy i nic nie kumacie, że oficjele orga mówią prawdę. To jest największa na świecie firma, gdzie większość wiernych stale przekazuje datki. Oni z tego produkowali przez prawie sto lat strasznice i przebodźcie się, które z kolei ich wierni gratisowo rozpowszechniali po świecie, ratując życie milionom. W niektórych biedniejszych krajach była to darmowa podpałka i papier toaletowy.  Teraz na całym świecie (szczególnie na Ukrainie) literatura drukowana służy jako opał w mroźne dni, pozwalając ludziom przetrwać ten niesprzyjający okres i pokonać "króla północy". Poza tym w tej organizacji wszystko jest za "dobrowolne datki". To one pozwalają dać parę groszy kieszonkowego paru tysiącom darmowych  niewolników w biurze głównym w Warwick i wielu zakonnikom-misjonarzom przymierającym głodem w krajach, gdzie diabeł mówi dobranoc. Dzięki datkom Morris III mógł nabyć napęd spirytusowy do rydwanu, który ostatnio z braku tego ostatniego niebezpiecznie zaczął zwalniać.  Wierni tej organizacji tak bardzo umiłowali dawanie, że po zborach masowo budowali sale królestwa i zgromadzeń, aby teraz je cięgiem upłynniać trzeci rok na rynku wtórnym. Poza tym jako pomoc charytatywną przekazują swoje domy, mieszkania i działki i to wszystko pozwala przetrwać trudne czasy paru biednym amerykanom żyjącym w slamsach i w lasach, na skażonym terenie miejscowości Warwick. Nawet wydrukowano za "dobrowolne datki" książkę instruktażową, dla tych, którzy nie chcą dawać i nie chcą się poświęcać dla ogółu, dyscyplinującą ich, pod tytułem " Paście trzodę chlewną, abyście też mogli dawać".

A poważnie mówiąc, hipokryzja i samozadowolenie tej nadbudówki organizacji (TeleWatykan z Warwick) na tym właśnie polega, by się chwalić zmuszaniem ludzi do dawania wszystkiego, aby samemu dać tylko szyld, z którego wynika, że to oni dają. 
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #293 dnia: 29 Listopad, 2022, 00:31 »
Nie czaicie bazy i nic nie kumacie, że oficjele orga mówią prawdę (...)
A poważnie mówiąc, hipokryzja i samozadowolenie (...)
samemu dać tylko szyld, z którego wynika, że to oni dają. 

   Jw.orga. samochwała naga w pewnym kącie stała.
   I tak sobie pod swym nosem dumnie wszystkim mamrotała.
   Sprytna jestem niesłychanie, w locie umysłu i choćby na kolanie.
   Wcisnę wszelkie kity, hity, choćby to były tylko zmyślone mity.

   Wszelkie kłamstwo w prawdę ubiorę.
   A hipokryzję do białości lśniącej spiorę.
   Nikt tam plamki żadnej nie dojrzy.
   Nawet gdy migiem szybko tam spojrzy.

   Chwalę się wokół kim to ja nie jestem.
   A jestem tylko "kwadratem niebieskim".
   Z wózkami-reklamami wysyłam swych niewolników.
   Do wygłaszania wszelkich swoich cudownych hitów.

   O tym jak bardzo kochać się wzajemnie trzeba.
   I dać głodującym choćby maluśki okruch chleba.
   Ale jak tylko wyjdziesz z mojego szeregu.
   To Ci dopiero dodamy "braterskiego" biegu.

   Zagrabimy Ci wszystko, rodzinę, przyjaciół i braci wszędzie.
   Gdy w twoim życiu "niebieskiego kwadratu" już nie będzie.
   A gdy ktoś ze zboru Cię spotka ominie Cię drugą stroną.
   Każdy brat, każda siostra, nawet najgorliwszy starszy z żoną.

   Takie tam braterstwo, jedność i miłość panuje.
   Że jak już ich opuścisz, prawie każdy Cię opluje.
   Przestaniesz doznawać tam jakiejkolwiek łaski.
   Gdy "niebieskiemu kwadratowi" przestaniesz bić oklaski.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2022, 00:08 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #295 dnia: 03 Grudzień, 2022, 03:04 »


                    WIELKI LAMENT ZA UTRACONĄ DOTACJĄ W NORWEGII!
     https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/FeaturedLibraryVideos/docid-702022024_1_VIDEO
                              Przemówienie Antoniego Morrisa w sprawozdaniu Ciała Kierowniczego nr 8/2022
                                                                 Konesera bardzo drogiej whisky!!!



   O utraconej dotacji wspominałam w tym wątku, zamieszczając poniższe nagranie.
   Umieszczone przez Korneliusza na Jego kanale "Obudźcie się".

                                                                   NORWEGIA
 7,5 MLN ZŁ STRACONEJ DOTACJI OD PAŃSTWA ZA OSTRACYZM ZA 2021 R.


      https://www.youtube.com/watch?v=GTnoiaFCajg

   Żal między innymi za utraconą dotacją w Norwegii, spowodował, że ...
   Ciało Kierownicze ŚJ w swoim natchnieniu ostatnio aż postanowiło, żeby ...
   W Oddziale Europa Środkowa powołać tak zwany Dział d/s Wolności Wyznania.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/FeaturedLibraryVideos/docid-702022024_1_VIDEO
   Czas przemówienia A.Morrisa to: 2 minuta 55 sekunda.   
   Dział ten będzie koordynował starania śj związane z obroną prawa śj do wielbienia Boga w Europie.
   (Ciekawe czemu tylko w Europie a nie na całym świecie? Jaka tu wybiórczość panuje!
   A może dlatego, że w wielu mniej zamożnych państwach na świecie, nie ma w budżecie takiej pozycji, jak dotacja państwa dla organizacji religijnych!)
   Ciekawe czy to nie będzie następny strzał w kolanka władzy śj?
   Dlaczego?
   Ponieważ ...
   Ich filmik propagandowy sam doskonale pokazuje jak się rujnuje więzy rodzinne przez stosowaną praktykę ostracyzmu. 
   Słowa te padły przede wszystkim w kontekście utraty dotacji państwowych w Norwegii.
   Widać, że bardzo ich zabolała sprawa utraty tych dotacji, które stały się w Norwegii faktem.
   Poprzedzili tę informację wersetem z ewangelii Mateusza 10:22 mówiący o prześladowaniach.
   By od razu odpowiednio nastawić umysły słuchających tego śj w odpowiednim kierunku.
   Stosując w ten sposób maximum manipulacji we wzbudzaniu gniewu na takie decyzje władz świeckich.
   W takim zestawie prześladowania śj przez władze Norwegii miałyby polegać na odebraniu państwowych funduszy śj.
   Za szerzony, stosowany i udowodniony ostracyzm w tym związku wyznaniowym.
   Co dla żadnego śj nie jest żadną tajemnicą, jak traktuje się wykluczonych członków rodziny gdy ten zostaje wykluczony.
   Lub gdy sam się zdecyduje na odejście z ich szeregów.
   Jak traktuje się i to z nakazu CK!
   W swoim stwierdzeniu Ciało Kierownicze głęboko posunęło się do sporej manipulacji w słowach.
   Ponieważ nikt nie zakazał im praktykowania swoich przekonań.
   Władze Norwegii mówiąc krótko organizacji świadków Jehowy powiedziały:

 "Możecie sobie wykluczać, możecie stosować ten wasz ostracyzm, ale niestety bez naszych państwowych funduszy na ten cel!
   My, Norweskie Ministerstwo ds Dzieci i Rodzin będziemy pilnie stali na straży obrony praw tychże rodzin i dzieci!
   To są konsekwencje, jakie będziecie za taką swoją postawę ponosili!

   
   ŚJ mogą nadal w Norwegii bez przeszkód sobie wielbić Boga po swojemu, tylko nie mogą naruszać praw konstytucyjnych rodziny obowiązujących w tym państwie.
   Nie mogą w taki sposób dzielić rodzin, gdzie osoba wykluczona jest traktowana jak intruz w swojej rodzinie.
   Więc tak naprawdę o co robią tak wielkie halo?
   Okazuje się, że chodzi tylko i wyłącznie o kasę, którą utracili.
   Nikogo ze śj w Norwegii nie wtrąca się do więzienia za pozostawanie przy swoich przekonaniach religijnych.
   Nikt niczego im nie zabrania, nikt nie wprowadził zakazu na organizowanie zebrań, zgromadzeń, zbiórek, służby.
   Nikt nie konfiskuje mienia poszczególnych świadków Jehowy ani sal królestwa!
   A jednak krzyczą, że są prześladowani!
   Do 8,5 miliona śj na całym świecie!
   Myślę, że takie propagandowe filmy jw.org, jak w tym wyżej cytowanym nagraniu są dokładnie strzałem prosto w głowę.
   Są też jawnym dowodem na to, jak najwyższa władza śj potrafi kłamać w kontaktach z władzą świecką jeśli chodzi o finanse.
   Dosłownie wywracać tego "kota" do góry nogami, żeby tylko obronić swoje prawo do otrzymywania dotacji państwowych.
   Po prostu hipokryzji nie ma końca.
   A owieczkom wciska się propagandowy kit, jak to bardzo jesteśmy prześladowani poprzez odbieranie nam funduszy z kasy państwa.
   Tak bardzo, że aż postanowiliśmy powołać właśnie w Europie Środkowej dział d/s Wolności Wyznania by bronić praw do tychże dotacji.
   O których uważamy, że się nam słusznie należą jak psu buda, tak jak i pozostałym wyznaniom religijnym.
   Są zszokowani decyzją norweskich władz mówiących o odebraniu statusu społeczności religijnej.
   Twierdzą, że to jest bezprecedensowy atak na wolność religijną w Norwegii!
   Ale przecież im nikt tej wolności nie odbiera.
   Nadal mogą sobie działać, tylko że bez kasy państwowej!
   Państwo mówi, żyjcie sobie na swoim garnuszku!
   Prowadzą dialog z przedstawicielami władz.
   Ale o czym oni mogą rozmawiać?
   Że nie ma tam ostracyzmu?
   I kłamią, że odebranie dotacji jest spowodowane ich biblijnym stanowiskiem dotyczącym wykluczania.
   Bo nie wykluczanie grzeszników jest powodem odebrania dotacji.
   Powodem jest bezlitosne rozszarpywanie więzów rodzinnych!
   I całkowita alienacja osób wykluczonych łącznie z dziećmi.

   I mają świadomość, że w przyszłości różne rządy mogą chcieć ograniczyć swobody religijne śj.
   Więc podejmują odpowiednie działania, żeby chronić swoje prawa.
   Jakie swobody, jakie prawa?
   Prawa do otrzymywania dotacji z państwa!
   No tak, bo wyobraźmy sobie, jak drogą Norwegii pójdą takie państwa jak Polska, Niemcy, Austria, Belgia, Szwecja i inne państwa europejskie!
   Fiasko finansowe gotowe!
   Na tę myśl pewnie się im włos na głowie jeży, że takie miliardy dochodu mogliby utracić.
   Z tak łatwego źródła, po prostu rzeki złotem płynącej!
   Bez żadnej pracy i wysiłku!
   Składając tylko deklarację związku wyznaniowego!
   Wiedzą, dlaczego trzeba lamentować!
   Czarne chmury na horyzoncie!


   Pozdrawiam.
    :-*
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #296 dnia: 03 Grudzień, 2022, 22:25 »
(mtg): dla ''przekory''  >:D


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #297 dnia: 04 Grudzień, 2022, 00:42 »
WYSŁUCHAŁAM TEGO PANA Z SYGNETEM NA PALCU !!!! wkurzył mnie stąd mój krzyk , kłamcy wierutni !!!

No i jak tu milczeć?! jak nie interesować się ich poczynaniami? Jak nie dementować ich stwierdzeń?!  Chciało by się rzec do boju ...

(mtg): dla ''przekory''  >:D

Dobry dowcip ale to nie kot powinien go mówić tylko wilk w owczej skórze albo ktoś z rogami?

« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2022, 00:45 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Gostek

Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #298 dnia: 04 Grudzień, 2022, 11:28 »

                    WIELKI LAMENT ZA UTRACONĄ DOTACJĄ W NORWEGII!
     https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/FeaturedLibraryVideos/docid-702022024_1_VIDEO
                              Przemówienie Antoniego Morrisa w sprawozdaniu Ciała Kierowniczego nr 8/2022
                                                                 Konesera bardzo drogiej whisky!!!


Jawna  manipulacja w przekazie informacji przez przedstawiciela CK.!

Stwierdził on, że Norwegia wstrzymała dotacje ze względu na praktykowane biblijne postanowienie wykluczeń w zborach....

Tymczasem prawda jest zupełnie inna, bo sprawa odnosi się do  traktowania przez osoby pozostające w zboże, osób wykluczonych z niego...

Co za nierzetelność i przeinaczanie  faktów.!



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: A po prostu takie ... ABC :)) ... dla wybudzających się z doktryny org.śj.
« Odpowiedź #299 dnia: 04 Grudzień, 2022, 12:53 »
Dobry dowcip ale to nie kot powinien go mówić tylko wilk w owczej skórze albo ktoś z rogami?
Witaj Dorkas:
Masz rację, ale pierwotny przydomek  to przecież ''KOTY" a ci naczelni za wielkiej wody to ''RASOWE KOTY'' a nie pospolite ''sierści-uchy'' - pozdrawiam  >:D