Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: To forum umiera!!!!  (Przeczytany 14322 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Listopad, 2019, 00:23 »
Ja mam nadzieję, że jeszcze sporo osób odejdzie z tej sekty.
To forum na pewno w jakimś stopniu się do tego przyczyni.
Wiem, że nie każdemu jest łatwo się tu zarejestrować i zacząć pisać.


Offline Gremczak

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Listopad, 2019, 07:38 »
Armagedon w 2034 :D
To już chyba 17 wg tego co przepowiadali SJ.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Listopad, 2019, 08:34 »
  Forum i ludzie....jak każdy związek, ma swój rozkwit, bum później przychodzi codzienność. Nie ma takiej fascynacji, są zgrzyt, wzloty i upadki, ale się w nim trwa.

Tak też tu, różnie bywało, wiele  możemy sobie zarzucać, tylko po co?
Lepiej niech każdy sobie szczerze odpowie...co mi dało to miejsce? Narzekać to żadna filozofia.

Każdy po coś tu przychodzi, bo czegoś szuka, wielu znalazło więcej niż się spodziewało.
Osobiście mogłabym usunąć konto, jestem na takim etapie, że org i jego sensacje mi zwisają.
Pamiętam jak to miejsce i ludzie tu będący mi kiedyś pomogli. Jak niektórzy są dla mnie ważni, a ja dla nich.
Wywiązały się relacje dużo bliższe niż z krewnymi.
Dla mnie to nie jest kawałek monitora, ale żywi ludzie,  moja część życia. Osoby których nigdy bym pewnie nie poznała gdyby nie Gedeon, który mnie tu zaprosił.

Odstępca jak każdy ma swoje etapy w życiu i ma prawo iść dalej, ale niech nie zapomina gdzie zaczęło się rodzic jego nowe życie. Odcinając się od " korzeni" możemy szybko się potknąć.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2019, 08:36 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline HARNAŚ

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Listopad, 2019, 08:37 »
Nie znam się więc się wypowiem .
 Forum jest potrzebne ludziom , którzy wychodzą lub wyszli a raczej zostali wyrzuceni z ORG. Jest potrzebne plotkarzom zborowym , którzy lubią coś wiedzieć , coś chlapnąć językiem w służbie ale tkwią , bo choć narzekają to boją się zmian lub wciąż wierzą , że tam jednak jest prawda.
Czy bez forum można się obyć wychodząc? Można , tylko droga do właściwych wniosków zajmie więcej czasu . Tu wszystko jest w pigułce .
Czy forum jest potrzebne  użytkownikom ze stażem ?
Nie jest ale siedzą tu bo nie potrafią zagospodarować swoim życiem,bo myślą , że mają jeszcze coś ważnego do powiedzenia , bo lubią to towarzystwo , bo się uzależnili od tego co kto mądrego lub mniej głupiego napisał
Czy ludzie tu się lubią ? Ze względu na wspólną przeszłość mają wiele tych samych płaszczyzn do rozmów , są przyjaźnie . Czy są zwalczające się obozy ? Nie zauważyłem . Czy są tacy co się nie lubią ? zjawisko marginalne , nie warte odnotowywania
Czy forum umiera? Wszystko co żyje musi kiedyś umrzeć .
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2019, 08:58 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Safari

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Listopad, 2019, 08:54 »
Ja np rzadko ostatnio pisze. Czasem mam przerwy w zagladaniu na forum. Ale ciesze sie ze jest I ze bylo to starsze forum... ;) Tez dobrze wspominam. Taaak. Poznalam wiele osob osobiscie ;) I pomoglo mi bycie na forum na poczatu odchodzenia. ;)

Pozdrawiam najserdeczniej: Jedediaha, SJta, Badacza, Gedeona, Normalnieodjazd, Weterana, Corke Weterana, Fabryke Keksu, Zarine i jej meza (nick wylecial mi teraz z glowy Gruby Drab!), Sebastiana, Zawszeletni, Storage I Mesela...  I mam w glowie kilka innych osob, ktorych Nicki mi sie zatarly a pamietam ich prawdziwe imiona, Bo ich spotkalam i mi pomogli.

Mam nadzieje ze forum nie umrze tylko pojawia sie kolejne osoby, kolejne wymyslne nicki... Kolejni wybudzeni I walczacy o nowe lepsze zycie. 😊😊😊
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Fantom

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Listopad, 2019, 09:26 »
 Forum nie umrze tak długo jak będzie żywione przez afery i ''nowe światła'' wynalezione przez CK. To chyba w głównej mierze jest ''paliwem'' dla tego forum.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Sebastian

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Listopad, 2019, 09:53 »
mam wrażenie, że my Polacy chyba za dużo marudzimy...

przewija się jak refren zawołanie, że forum umiera, a ono żyje
w wielu wątkach pada diagnoza o cenzurze, a jest jej coraz mniej
w wielu wątkach Jededjah znany w nowej odsłonie jako Exkluzywna
Exkluzywność diagnozuje niedojrzałość userów, a widzę że są coraz dojrzalsi

parafrazując Pismo Święte ("pokolenie przychodzi i pokolenie odchodzi
ale ziemia trwa na wieki") powiem, że obserwuję jak nasza społeczność
ex-ŚJ dojrzewa uspokaja się i co raz rozsądniej korzysta z wolności

gdy konkretne forum (w znaczeniu adresu i narzędzia internetowego)
przemija, powstaje nowe i lepsze, a po nim kolejne jeszcze lepsze

u Zabiełły było dużo cenzury i zamordyzm w wykonaniu jb
u Mictlana było lepiej i mniej cenzury ale był większy chaos
u Gedeona był mniejszy chaos ale admin zbyt nadgorliwy
u Mav-a moderacja spokojniejsza, a chaosu nie ma

po drodze powstawały na gruncie niedopieszczonego ego jakieś
krótkie inicjatywy typu polsko-niemieckie 2 języczne jwforum.de
czy Abwehra założona przez Artura Schwachera
ale umierały robiąc miejsce dla kolejnych sensownych inicjatyw

ogólnie jest ciągły rozwój i ciągłe ulepszanie oferty dla ex-ŚJ
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline matowa

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Listopad, 2019, 11:14 »
No bo to forum jest dziwne i niektóre kwestie nie zachęcają, ale każdy ma wolną wolę i może z niego wynieść to co chce :).
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline 34Falilejczyk

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Listopad, 2019, 12:28 »
To forum umiera-słyszałem takie słowa od osoby,która mi je udostępniła ale nie polecała,a teraz słyszę od wielu osób,którym je polecałem.
Niestety coś w tym jest i sam zauważam pewne syndromy.
Zasłyszane:
*był,nie był i znów jest pan X, który w sposób nieludzki i nieuzasadniony dokuczał wielu osobom,na co nie było reakcji administracji?
*znikajáce niewygodne wpisy?
*kilku wymádrzajácych się mádralińskich,o błákajácych się życiorysach,ale z naturami wszechwiedzácych,o kompetencjach zerowych?
*kliki i ostarcyzm jak w jworg?
*tematy tabu?
*za dużo wpisów monologów za mało dialogów?
*za dużo jazgotu,kłótni, zacietrzewienia?
*nieciekawe klimaty odstraszajáce na wejście na forum?
Ile w tym jest prawdy?Na uwagę zasługuje pewien dawny wpis bodajże jakiegoś Jana Kowalskiego, który wrzucił taki jakiś temat:"czy byli ŚJ,może i włácznie z tym forum upadnie(czy coś podobnego)?"Strasznie został przez to "pokiereszowany" typu:"po co tu przyszedłeś?"
A jednak to ten wyśmiany imć Jan Kowalski przewidział "przeszłość"tego forum?
Dlaczego tak się dzieje,że na forum pojawia się"nie zostanie kamień na kamieniu" i tylu jest zniesmaczonych odchodzácych i jest to proces nieunikniony?

Cieszę się, że oprócz mnie ktoś to zauważył. Najprawdopodobnie jest tak, że na forum są "niewyleczone" osoby udające zdrowe ;-) W ten sposób te osoby nie są w stanie w miarę obiektywnie spojrzeć na tematy i nabrać dystansu, tylko w punkcie wyjścia niszczą zdanie innych. tak to juz jest, że brak wiedzy nadrabiany jest agresją i kpiną. ;-) pozdrawiam wszystkich i zapraszam do hejtu mojego racjonalnego zdania


Offline 34Falilejczyk

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Listopad, 2019, 15:53 »
Oj powinno się zrobić porządek z człowiekiem, który takie zdanie kieruje do ogółu, samemu będąc "zdrowym".
Przyszedł tu obrażać, dlatego, że wzięcia nie mają jego teksty i filmy? :(


Jak na razie to wszystko ma wzięcie. Pomijam fakt, że sporo osób co z tego forum odeszło nawiązało ze mną kontakt z racji, że można merytorycznie porozmawiać. Sami zresztą twierdzą, że na forum mało było merytoryki a dużo kpin i beszczelności ze strony wielu osób. I tak jak mój przedmówca napisał Administratorzy nie reagowali. A zdanie które zakresliłeś nie jest żadną obrazą. Obrazą to jest jak ktoś uważa się za wybudzonego a sekta pozostała w nim dalej pomimo, że z niej odszedł. To jest dopiero czad. A takich przypadków jest tu wiele. Pozdrawiam ;-)


Offline Reskator

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Listopad, 2019, 17:03 »
Nie umiera. To jest cisza przed burzą.
Ogłoszą że Niewolnik z Mateusza 24:45-to była nadinterpretacja.
Morris już zresztą poczynił stosowne zakupy by to "uczcić".
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2019, 17:15 wysłana przez Reskator »


Offline Ruda woda

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Listopad, 2019, 18:19 »

Jak na razie to wszystko ma wzięcie. Pomijam fakt, że sporo osób co z tego forum odeszło nawiązało ze mną kontakt z racji, że można merytorycznie porozmawiać. Sami zresztą twierdzą, że na forum mało było merytoryki a dużo kpin i beszczelności ze strony wielu osób. I tak jak mój przedmówca napisał Administratorzy nie reagowali. A zdanie które zakresliłeś nie jest żadną obrazą. Obrazą to jest jak ktoś uważa się za wybudzonego a sekta pozostała w nim dalej pomimo, że z niej odszedł. To jest dopiero czad. A takich przypadków jest tu wiele. Pozdrawiam ;-)
chyba pobożne życzenie. omijam Twoje wątki z daleka po przeczytaniu 2 pierwszych. jeśli stawiać meteorytykę obok Twoich wpisów to jakby trafiać piłeczką ping pongową w słońce

co do powrotu wpisów pewnej osoby to się zgadzam. nawet nie zaglądam na te wątki. być może i jest tam coś ciekawego, ale samo zachowanie owej osoby mnie odstręczyło.

forum nie umiera. nie umrze tak długo, jak długo będą ludzie wychodzić z orga i szukać wsparcia.
jak się komuś nie podoba może iść sobie pluć gdzie indziej i wyżalać w rękaw mamusi
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline Matylda

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Listopad, 2019, 19:07 »
Tam śmera umiera. Pitolicie panie założycielu wątku jak potluczeni. Każdy ma sympatie i antypatie i tyle. To forum jest dla mnie nudnawe bo nie ma obyczajowki ale zaglądam z przyzwyczajenia. Fakt faktem że z poprzedniego forum ludziki były wyraziste i  czasem w tematach płonęło żywym ogniem a tu się czasem człowiek natyra napisze  ale się okaże że wojenna się rozpętała i sru cała twórczość do kibla ląduje.
Ja tam nie lubię się przyjaźnic, jestem raczej odludkiem to się nie rozczarowuje. Najwyżej się wkurzam jak ktoś nie wie, nie zna się, nie ma doświadczenie a się mądrzy ale to znak czasu. Teraz młodzi to hybrydy są.
Ale nie ma co wróżyć z fusów, jak się wypali to się wypali. Nowe może powstanie jak się komuś będzie chciało czas poświęcać.
Swoją drogą to jaką mendą trzeba być żeby wejść na forum, napisać pięć postów i obrazu bach wątek:forum umiera. Weź zjedz snikersa.


Offline Sebastian

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Listopad, 2019, 19:42 »
podobno planeta Ziemia (jak twierdzą lewacy) wchodzi w okres szóstego wielkiego wymierania a więc pięć razy życie na ziemi masowo wymierało i jakoś zupełnie nie wymarło, ale przeciwnie: dalej ewoluowoało

jeśli nawet to forum umiera, to czym tu martwić się?! przecież to tylko narzędzie do komunikacji

połamie nam sie długopis sięgamy po następny, nawet jak telefon komórkowy wpadnie nam pod walec drogowy to siegamy po następny telefon zupełnie nie przejmując się tym że jakiś tam przedmiot techniczny przestał działać

chociażby nawet to forum upadło (jak dwa poprzednie), powstanie czwarte, piąte i dziewiąte
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: To forum umiera!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Listopad, 2019, 19:46 »
Nie dokładnie pamiętam poprzednie, ale to jest chyba największą skarbnicą wszelkich dokumentów, więc jeśli zostanie zamknięte to wszystko przepadnie. Chyba, że ktoś sobie pościąga.