Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Aby nie pozostał kamień na kamieniu  (Przeczytany 8715 razy)

Offline Terebint

Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« dnia: 04 Listopad, 2019, 02:06 »
Mam pytanie. Czy można tu na forum tak usunąć konto, aby nie pozostał ten przysłowiowy kamień na kamieniu? To znaczy, tak usunąć, aby nie zachował się nawet sam nick. Bo już chyba widziałem tu usunięte konta, ale były z zachowanymi nickami. Zapytałbym się bardziej bezpośrednio administracji, ale coś za często ich nie ma ostatnimi czasy. Jedynie chyba Nemo, ale nie wiem czy on ma ku temu odpowiednią wiedzę i uprawnienia, aby czynić takie cuda.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2019, 02:09 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Estera

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad, 2019, 09:03 »
   Według regulaminu forum ...
  "Poprzez rejestrację na forum i umieszczanie postów, udzielasz Administracji forum bezpłatnej wieczystej zgody na pozostawienie przesłanych postów na forum.
   Zamieszczone posty stają się integralną częścią forum z której może na prawie cytatu korzystać ogół użytkowników."

   Chyba taka opcja, by nie pozostał kamień na kamieniu.
   Chyba nie ma, więc to co tu napisałeś, to chyba ...
   Wieczyście zostanie.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad, 2019, 17:20 »
Terebintcie chcesz odejść z forum? Szkoda, coraz więcej ludzi odchodzi lub się nie odzywa na forum.  :(
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline HARNAŚ

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad, 2019, 17:26 »
Kaiser odszedł i zabrał wszystkie posty .


Offline Sebastian

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad, 2019, 19:21 »
nie ma takiej opcji - i bardzo dobrze!

wystarczy zobaczyć na pozostałości po watchtower-forum.pl aby przekonać sie jaki bałagan powstaje gdy szalony admin pousuwa nicki (archiwum niby jest ale bezużyteczne)

w przeciwieństwie do Mictlana, nasz mav i nasz Nemo są poważnymi ludźmi i nie usuwają pozostałości po nickach

obejrzyj co zostało po użytkowniku Tusia: są wszystkie jego tematy, wszystkie wypowiedzi, wszystkie skany - in secula seculorum
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopad, 2019, 21:06 »
drugi argument na NIE (aby NIE spełnić prośby Terebinta) jest taki, że większość wypowiedzi Terebinta jest wartościowa i usuwanie ich byloby barbarzyństwem; co więcej: one nie tylko nie powinny być usunięte, ale także powinny być łatwe w wyszukiwaniu (a temu sluzy zostawienie nicka)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Terebint

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Listopad, 2019, 23:42 »
Terebintcie chcesz odejść z forum? Szkoda, coraz więcej ludzi odchodzi lub się nie odzywa na forum.  :(
Tak, ale po rozmowie z Mav stwierdziłem, że to byłoby faktycznie bardzo nieuczciwe i egoistyczne z mojej strony, gdybym chciał usunięcia wszystkiego, co napisałem na tym forum. Zaburzyłoby to składnię prowadzonych rozmów. Będę usunięty, ale pozostanie mój nick. Jakby co, każdy kto chce to może mnie znaleźć tam, gdzie większość ludzi teraz przesiaduje w wirtualu.

Wrócę dopiero na czwarte bądź piąte forum (te jest trzecie), jak już się nauczę kochać siebie i ludzi. Na razie dowiedziałem się jedynie tego, że daleko mi do tego.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Listopad, 2019, 01:40 »
Twój wybór, więc naciskać nie będę. Z tą socjopatią kochania siebie i innych, to sobie wyluzuj.
Osobiści życzę Tobie wszystkiego co najlepsze. Jeśli nie masz 'przytulanki' to znajdziesz gdzieś na pewno.
Nie będę się rozpisywał z pożegnaniami, bo trochę dziwne, jak na faceta. Chciałem coś Ci zadedykować. I tu się pojawia problem wyboru. Ale żebyś dobrze mnie wspominał, to niech nam się to ziści:

https://www.youtube.com/watch?v=fs_CO16jySs

Wyciągniętą prawą ręką, w wersji starożytnej, z szacunkiem żegnam  8-)


Offline Storczyk

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Listopad, 2019, 10:03 »
Nigdy nie zapominaj !
Jesteś bardzo wartościowym facetem :)
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze...



Offline Dianne

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Listopad, 2019, 10:24 »
To byłoby nie tylko barbarzyńskie i nieuczciwe ;) konsekwencje takiej decyzji dotknęłyby twoich bliskich wobec których zastosowanoby ten słynny i znienawidzony tutaj ostracyzm :) dlatego pamiętaj, dobro innych jest ważniejsze niż twój komfort psychiczny!
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Cytryna

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Listopad, 2019, 11:09 »
Powodzenia !  :) :) :) Gdzie można Cie znaleźć ,jeśli nie tu ?


Offline ondre

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Listopad, 2019, 12:27 »
Może i Mictlan niezbyt dobrze zagospodarował tamto forum ale zawartość merytoryczną tamto forum posiadało nieporównywanie większą. A to z powodu utrzymywania pluralizmu, wolności wypowiedzi co skutkowało, że forum przynajmniej w początkowym okresie przyciągało i zatrzymywało uczestników o różnych skrajnych poglądach (od głęboko wierzących, nieraz nawet fanatycznie, po wszechwiedzących ateistów).
Moderacja forum swoimi działaniami raczej nie faworyzowała żadnej z grup. W przeciwieństwie do tego forum, gdzie na wskutek moderacji, która nie kryje się ze swymi ateistycznymi i agnostycznymi poglądami, grupa ludzi wierzących jest tutaj niewielka i marginalizowana . Nie jest to forum dobre dla śJ opuszczających org. i szukających wsparcia. Aktywnośc świadczy, że bliżej mu do końca. I dobrze bo może powstanie forum, które będzie reprezentowało przekrój exśJ i naprawdę będzie służyło pomocą opuszczającym org a nie przede wszystkim gloryfikowało ateistyczny światopogląd.
Ostatnio znowu zagościł, wcześniej obrażony Roszada, który ma swój dział gdzie prezentuje historyczne ciekawostki z publikacji SJ. Tylko czy na prawdę to dobre miejsce na tego typu materiały? skoro posty innych próbujących nawiązać dyskusję w temacie, lądują na cmentarzu?
Czy administracja, moderacja zna znaczenie słowa forum?
Więc teraz mamy website, tematy, dyskusje w których dominują ateiści, agnostycy, którzy wiedzą najlepiej że każdy światopogląd oparty na wierze w Boga to bajki dla dzieci. Jednak dla stworzenia pozorów że jest to dobre miejsce dla exśJ Roszada traktowany tu jako guru wiedzy o ŚJ ma swoją bibliotekę. Niech se chłop popisze, on to lubi i niech nikt mu w tym nie przeszkadza.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad, 2019, 12:29 wysłana przez ondre »


Offline Roszada

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Listopad, 2019, 12:36 »
Nie taki był cel założenia forum, jak pisze poprzednik.
Niech zapyta Gedeona, po co tworzył to forum.
Po co zaprosił na początku te, a nie inne osoby.

Roszada wrócił po 9 miesiącach nieobecności na prośbę kilku osób.
Może w każdej chwili odejść, jeśli powoduje załamywanie się forum.
Mam dość innej pracy przy pisaniu dwóch książek i kilku artykułów.
Poza tym staram się udzielać tylko w dziale Nowe Światła. Tu wyjątkowo napisałem, gdyż przywołano mnie.

Mi nie przeszkadzają tu exŚJ ateiści, agnostycy i wierzący różnie.
W historii exŚJ pisałem kogo skupia ten ruch niepisany.
Patrz poniżej link.


Offline HARNAŚ

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Listopad, 2019, 12:48 »
Roszada , to nie z Twojego powodu forum traci na statystykach . Ty je skutecznie podbijasz i sprawiasz , że każdy ,nawet Twój przeciwnik ,może zabrać głos . Robisz dobrą robotę dla archiwizowania i dla dyskusji gdy ktoś jej chce . Jesli nie chce jego sprawa.
Zgadzam się natomiast z ondre , że forum stało się kawiarniane ale nie jest to wina Roszady .
Ja się już wyraziłem jasno co jest tego powodem i nie chodzi tu o czepianie się o  charakter moderatora tylko o jego drobiazgowość w przestrzeganiu regulaminu , regulaminu niepotrzebnie zmodyfikowanego , który zabija to forum . Jeszcze jest szansa dla tego miejsca ale nie przez nakładanie moderacji za domniemania .


Offline ondre

Odp: Aby nie pozostał kamień na kamieniu
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Listopad, 2019, 12:51 »
Nie taki był cel założenia forum, jak pisze poprzednik.
Niech zapyta Gedeona po co tworzył to forum.
Po co zaprosił na początku te a nie inne osoby.

Roszada wrócił po 9 miesiącach nieobecności na prośbę kilku osób.
Może w każdej chwili odejść jeśli powoduje załamywanie się forum.
Mam dość innej pracy przy pisaniu dwóch książek i kilku artykułów.

Mi nie przeszkadzają tu exŚJ ateiści, agnostycy i wierzący różnie.
W historii exŚJ pisałem kogo skupia ten ruch niepisany.
Patrz poniżej link.
Ale kto Ci mówi, że masz odchodzić z tego forum?
Chyba nikt nie podważa że jesteś ekspertem od wierzeń SJ i myślę, że Ty wnosisz więcej w to, że to forum przypomina że ma być o ŚJ dla ŚJ, exSJ a nie platformą szydzenia ze wszystkiego co ma związek z wiarą w Boga. Jest tylko jedno ale, że w Twoich tematach nie można dyskutować a to już dla mnie nie przypomina forum :)