Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?  (Przeczytany 2940 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Listopad, 2019, 12:45 »
Pozostaje mieć nadzieję, że za kilka lat chłopak przypomni sobie za co go Ci księża łapali i trzymali gdy bezprawnie więzili go w zakrystii i może dowiemy się o rytualnej orgii w pomieszczeniach sakralnych tegoż kościoła.  ;) ;D >:D


Offline Stanisław Klocek

Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad, 2019, 13:32 »
No  hostia to Jezus ?
Schowany do kieszeni.
Ogromne przestępstwo!
Zastanawiające jest też to, że dla wierzących hostia po konsekracji jest prawdziwym ciałem Chrystusa. To ciało  Jezusa umieszcza się w kustodii, a kustodię w tabernakulum, czyli szafce zamkniętej na klucz. Można by się spytać, czy to nie jakieś uwięzienie na podobieństwo celi więziennej? Ktoś powie, ale to ochrona przed profanacją jakiegoś zboka, który by chciał ją podeptać. No może, ale z drugiej strony, czy wiara w dogmat, że Jezus podczas narodzin nie naruszył hymen Marii, która posiada dziewiczość aż po dziś? Czy wchodząc po swym zmartwychwstaniu przez zamknięte drzwi nie dowodzi, iż przed każdym zbokiem mógł uciec z tabernakulum? Czy zamykanie Jezusa pod klucz nie świadczy o braku wiary w możliwości żywego Boga? Czyżby sam Bóg się nie obronił, że trzeba policję wzywać?


Offline Storczyk

Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Listopad, 2019, 13:58 »
Ja podpiszę sie pod Terebintem, podobnie dla mnie hostia  była bardzo święta jako 11letnie dziecko nie chodzilam do komuni bo przestałam chodzić na religię, to był wielki grzech z tego samego powodu nie chodzilam do spowiedzi...
Myślę, ze gdybym za namowa koleżanki z ktora chodziłam do kościoła, ona zawsze szla po opłatek ,  ja siedziałam w ławce sama z dzieci będących  w kosciele, czasem mnie namawiała " Storczyk chodz Bóg sie na ciebie nie gniewa " myślę, ze gdybym poszla i dostała ja do buzi to tez bym schowala do kieszeni, bojąc sie grzechu ogromnego i kary piekła ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Listopad, 2019, 16:34 »
https://fakty.interia.pl/lodzkie/news-belchatow-ksieza-wezwali-policje-13-latek-chcial-uciec-z-hos,nId,3311713?fbclid=IwAR21jNUt6gUczz7HddaFMyerUtb4Teexi1HTWXV2OnC5PUPaT20fK64MxIg
 zapraszam do dyskusji

Jeśli ktoś zaprasza to czemu mu odmawiać :)

Zacznę od innej strony. Fanatyczna katolicka matka. Moher, to zbyt słabe określenie. Chłopaka na ministranta przymuszała. Być może coś po kolędzie uzbierał od ludzi. W wieku 13 lat przyszedł do domu, ściągnął liturgiczną sukienkę, trzepną przed matką o ziemie, i powiedział: 'nigdy więcej tam nie pójdę, po tym, co zobaczyłem'. Nietrudno się domyśleć, że zamiast objawień maryjnych, zobaczył paragrafy. Reszty nie powiem, bo Pan Sekielski schudnie.

Maca żydowska jest dobra. Inni mówią, że czipsy o smaku bekonu albo zielonej cebulki są lepsze. Jak mi jakiś 13-latek czipsa poliże i wsadzi do kieszeni to dzwonie po antyterrorystów.
Trzeba usiąść z dzieciakiem. Porozmawiać. W obecności rodziców. Wytłumaczyć. Spytać o powody postępowania.
To na nich Policję trzeba wzywać. Ich przełożeni powinni zabronić dozgonnie wykonywania zawodu duszpasterza w jakiejkolwiek religii.
Jednak życie pokazuje, że zamiast przewodników duchowych, w większości są poj...ńcy. Jak to mówił jeden facet o ŚJ: "jaka firma, tacy pracownicy".
Ale cóż się dziwić? Jeśli ktoś wierzy, że wysuszona mąka z wodą jest ciałem Chrystusa, to takie są efekty. W dalszej kolejności: takie społeczeństwo.


Offline Kyuubi

Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Listopad, 2019, 18:03 »
Zrazi się do kościoła a czy sam Jezus nie przestrzegał przed uczonymi w piśmie?


Offline Sebastian

Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Listopad, 2019, 19:16 »
Zrazi się do kościoła a czy sam Jezus nie przestrzegał przed uczonymi w piśmie?
idąc tym tokiem rozumowania, w wyniku działania kapłanów z Bełchatowa nastała WIELKA RADOŚĆ W NIEBIE! ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad, 2019, 21:30 »
Ciekawe gdyby Starszy Zboru ŚJ wezwał policję do wyplutego symbolu czy BY przyjechali?
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline jaromi

Odp: Księża wezwali policję. Bo bolał go zab i wypluł hostie ?
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Listopad, 2019, 21:51 »
Ciekawe gdyby Starszy Zboru ŚJ wezwał policję do wyplutego symbolu czy BY przyjechali?
Opierdziel by dostali jak księżulki o ile Policja w ogóle chciałaby przyjechać.