Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .  (Przeczytany 2934 razy)

Offline Storczyk


Kiedy oglądałam tę Ceremonię pierwszy raz, kilka lat temu, to ze zdumienia przecieralam oczy. Nie mam pojęcia, o co w tym przedstawieniu chodzi?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2019, 14:44 wysłana przez Nadaszyniak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 15:13 »
Dlaczego to widowisko satanistyczne?  ???
Co to w ogóle jest ten szatan?  ;) ;D >:D


Offline Storczyk

Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 16:40 »
Dlaczego to widowisko satanistyczne?  ???
Co to w ogóle jest ten szatan?  ;) ;D >:D
Promujące i celebrujące zło na świecie.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 17:01 »
Promujące i celebrujące zło na świecie.

Dlaczego tak twierdzisz, że widowisko promuje i celebruje zło?


Offline Storczyk

Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 17:16 »
DPT, nie tylko ja tak twierdzę .Mnie ten spektakl przeraża...Napisz czemu masz odmienne zdanie?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 17:29 »
DPT, nie tylko ja tak twierdzę .Mnie ten spektakl przeraża...Napisz czemu masz odmienne zdanie?

Storczyk, wstawiasz klip ze spektaklem, o którym twierdzisz, że celebruje zło. Chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę. Jeśli miałbym wybierać czy poświęcić godzinę na oglądanie tego widowiska czy 2 godz. na oglądanie koncertu Joe Bonamassy, to wybrałem to drugie. Na klip z widowiskiem poświęciłem parę minut na podglądzie. Nic mnie nie przeraziło i pytam o wskazówki przerażonych co przeraża.


Offline Storczyk

Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 17:39 »
DPT, żeby wyrobić sobie zdanie musisz sam obejrzeć może Ciebie nie zgorszy :)Ośmiesza wiare, pojawiają sie zombi,akty seksualne na linie na suficie to chyba 69, nie żebym byla jakoś szczególnie pruderyjna ale......Nadarzyniak podał linki, przeczytałam i juz wiem czemu wzbudził we mnie odrazę.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 17:47 »
Bardzo mało atrakcyjne muzycznie dla mnie jest to widowisko i nie wiem czy się zmuszę... może kiedyś wrócę do tego klipu... ale po pobieżnym przewinięciu na podglądzie to nie wydał mi się szczególnie gorszący. Czy seks ośmiesza wiarę? No nie wiem... wizualizowanie niektórych fragmentów biblii... to byłby dopiero "satanizm".  ;)


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 18:30 »
Tworca  tego  spektaklu  ,  rezyser  teatralny   Volker Hesse  , wypowiadal sie   w wywiadzie  , ze jego idea   bylo   pokazanie  rowniez  "ciemnych"   stron   postepu  nauki    jak   rowniez  swiata mitologii  , przesadow   i ludzkich  pragnien . Moze  to sie podobac lub  nie  , ale   nie  demonizujmy  motywow  rezysera  . To po prostu   jego wizja  artystyczna .
Ciekawe , ze  przede wszystkim  media  skrajnie  katolickie  podniosly  najwiekszy  krzyk .
Panowie  z Polonia Christiana  powinni  unikac  tego  tunelu  jak  diabel  swieconej  wody .   ;D   >:D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 19:08 »
(mtg): Nadaszyniak a nie Nadrzyniak, ale pomyłka jak pomyłka w nazewnictwie >:D,


Offline Domin99

Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 19:23 »
Potomkowie Edomitów wydrążyli sobie miasto w skale na wypadek, gdyby spadł ogień z  nieba. Oni bardzo dobrze wiedzą, kiedy to się stanie, bo to będzie kolejny reset w naszej historii, tylko tym razem  jak czytamy w Biblii i tam ich moja ręka dosięgnie-mówi Pan, bo dni te będą gorsze niż za czasów potopu.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 20:26 »
Potomkowie Edomitów wydrążyli sobie miasto w skale na wypadek, gdyby spadł ogień z  nieba. Oni bardzo dobrze wiedzą, kiedy to się stanie, bo to będzie kolejny reset w naszej historii, tylko tym razem  jak czytamy w Biblii i tam ich moja ręka dosięgnie-mówi Pan, bo dni te będą gorsze niż za czasów potopu.

Dokładnie! Ocaleje tylko świstak, kartkujący biblię co ma okładki w sreberko  ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 547
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 21:03 »
Potomkowie Edomitów wydrążyli sobie miasto w skale na wypadek, gdyby spadł ogień z  nieba. Oni bardzo dobrze wiedzą, kiedy to się stanie, bo to będzie kolejny reset w naszej historii, tylko tym razem  jak czytamy w Biblii i tam ich moja ręka dosięgnie-mówi Pan, bo dni te będą gorsze niż za czasów potopu.
To dlatego w pierwszym odcinku przygód Zosi i Piotrusia występuje czarnoksiężnik GOTARD?

A nawiasem mówiąc chodzi mi takie pytanie. Ile w Biblii jest opisanych morderstw wykonanych przez Boga a ile przez Szatana?   Kto więcej zabił?


Offline Domin99

Odp: Otwarcie tunelu św. Gotarda .Niewiarygodne satanistyczne widowisko .
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Wrzesień, 2019, 21:45 »
Bóg nikogo nie zabił, bo Bóg przemawiał do swego ludu za pomocą swoich aniołów, a ich zadaniem miało być unicestwienie skażonych ras, a jak wiemy po potopie Nimrod stał się olbrzymem,więc powódź to było mało, ognia trzeba.