Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018  (Przeczytany 1183 razy)

Offline Greenwizard

Cześć,
na kanale John Cedars zostało dodane moje tłumaczenie do filmu "10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018". Link znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=s4q8QLGEr1s&t=2927s
Zachęcam do obejrzenia.


Offline josh82

Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 22:38 »
Chwiali Ci się to. :)
Sporo jest materiałów o ORG, do których warto by było dodać tłumaczenie. Fajnie, że poświęciłeś czas.  :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 23:11 »
Witaj Grennwizard:
Świetne tłumaczenie  :),  jak wspomniał josh82 potrzebny taki tłumacz, bo nie wszyscy znają j.ang na Forum a materiału o (Ww) jest sporo, jak znajdziesz perełkę to podeślij, dzięki


Offline Terebint

Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 23:13 »
Dzięki Greenwizard. Bardzo dobra robota. I zresztą bardzo fajnie, że utworzono ten ranking.

Dopiero zacząłem oglądać, miejsce 10 i od razu nóż mi się w kieszeni otworzył to gdy zobaczyłem tą pedofilską facjatę Letta. Ale. Ten jego przekaz. To jest coś porażającego i sądzę, że nikt na świecie dopóki tego nie zobaczy na własne oczy, nie usłyszy na własne uszy to nie ma szans uwierzyć w to, jak bardzo ten facet jest po prostu głupi. Nie żeby to było najważniejsze na świecie, ale jego IQ musi być porażająco niskie. Określenia starszych darami i uczenie absolutnego posłuszeństwa to wiadomo jest to doktryna nie tylko tego kościoła, ale ten przykład z pędzelkami rozwalił mnie tak bardzo, że aż musiałem sobie przerwę zrobić.

Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie. Good job! :)
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2019, 23:14 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Cytryna

Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień, 2019, 06:56 »
Pięknie dziękuję !!!  :) :) :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień, 2019, 09:03 »
22 minuta i 33 sekunda: "zbór musi mieć świadomość wydatków", parszywe typy żebrzące o pieniądze.

Świadomość wydatków, tak, ale za ile spieniężyli Brooklynu nieruchomości echo.
Nie, na tego typa brak słów.
Oni na tacę nie zbierają. ;D


Offline lma

Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrzesień, 2019, 18:50 »
Dzięki za film. Żenada na całego. Do tego to kosmiczne tło, które pewnie ma przemycać sugestię, że to idzie z kanału niebiańskiego. Obrzydliwe.

Drobna uwaga - "Biblia" powinno być według mnie z dużej litery. Nie tylko dlatego, że tak jest przyjęte, ale też sam pomyśl - kiedy łatwiej trafisz do betona-ŚJ, który już przełamie się i zdobędzie na obejrzenie tego filmu ?

July to lipiec, nie czerwiec... rzucić, nie rzócić... kilka korekt można by zasugerować, ale naprawdę dzięki  :)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień, 2019, 19:04 wysłana przez lma »


Offline Terebint

Odp: 10 najgorszych momentów z audycji Świadków Jehowy w latach 2014-2018
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 21:50 »
Doszedłem w końcu do pierwszego miejsca (Nasz syn Lewi [chodzi o wykluczenie członka rodziny] 45:24 sek) i tak się zastanawiam nad dwiema sprawami. Pierwsza to ta, że oni w WTS naprawdę nie wstydzą pokazywać się tego, że należy być tak nieludzkim wobec własnej rodziny, wobec własnego syna w tym przypadku. Ci na górze są tak zaślepieni, tak odczłowieczeni, że naprawdę tego nie widzą? Druga sprawa, to taka, że oni nie martwią się poniesieniem konsekwencji z tego powodu. Przecież to jest samozaoranie najwyższej klasy. Złoty medal olimpijski się należy. Przecież ten filmik powinien być rozpowszechniany wobec wszystkich zainteresowanych ich naukami. Żadna odstępcza propaganda. Po prostu ich własny filmik jest w stanie ich wykończyć.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan