NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam

(1/11) > >>

draupnir:
W zeszłym tygodniu na parkingu przy sklepie czekałem na żonę , podchodzi do mnie dwie kobieciny i pytają czy możemy chwilkę porozmawiać . Mówię że wycieraczek nie potrzebuję , nie , my chcemy porozmawiać o królestwie niebieskim  :o
No więc słucham , o strasznych czasach o roku 1914 o końcu świata który już niebawem ....Kiedy doszli do Jezusa który wstąpił na tron czy gdzie tam ,nie wytrzymałem i pytam czy im tą wiadomość jehowa faxem wysłał? Niech pan nie bluźni!!! I dalej całkim poważnie nadają o imieniu bożym jehowie , miałem wrażenie że uciekli z psychiatryka więc na odczepnego mówię że jedyny bóg ojciec to Odin ;D
Przyjechałem do domu i cały czas myślałem co to było i co to za wariatki , tak trafiłem na to forum i trochy mi  się rozjaśniło

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: draupnir w 17 Wrzesień, 2019, 11:32 ---W zeszłym tygodniu na parkingu przy sklepie czekałem na żonę , podchodzi do mnie dwie kobieciny i pytają czy możemy chwilkę porozmawiać . Mówię że wycieraczek nie potrzebuję , nie , my chcemy porozmawiać o królestwie niebieskim  :o
No więc słucham , o strasznych czasach o roku 1914 o końcu świata który już niebawem ....

Kiedy doszli do Jezusa który wstąpił na tron czy gdzie tam ,nie wytrzymałem i pytam czy im tą wiadomość jehowa faxem wysłał?

Niech pan nie bluźni!!! I dalej całkim poważnie nadają o imieniu bożym jehowie , miałem wrażenie że uciekli z psychiatryka więc na odczepnego mówię że jedyny bóg ojciec to Odin ;D
Przyjechałem do domu i cały czas myślałem co to było i co to za wariatki , tak trafiłem na to forum i trochy mi  się rozjaśniło

--- Koniec cytatu ---
zaznaczenie dodałem

Brawo, w tym cała rzecz, nawracanie ich to jak zakręcanie biegu Wisły kijem.
Się po prostu nie da, musi tąpnąć w domu, rodzinie a i to wątpliwe, by jeden z drugim  zaczął patrzeć na sektę z perspektywy.

Pozdrawiam

draupnir:
jestem człowiekiem raczej areligijnym , dla mnie religia to tylko część naszej kultury
tak , wiele obyczajów wprost pochodzi z pogaństwa i to mi nie przeszkadza
nie przeszkadza mi w człowieku ani kolor skory , ani wyznanie ,ani rozmiar butów ,by nie czynił krzywdy innemu
wcześniej myślałem o sj że to jeden z wielu odłamów chrześcijaństwa ,chodzą i głoszą tam coś , no mają do tego prawo...
ale po ostatnim zdarzeniu widzę że ktoś tym kobietom wyrządził krzywdę , nie może człowiek w stanie psychicznego zdrowia całkiem poważnie z blaskiem w oczach opowiadać takie bzdety

lukier:
Hej draupnir,

my tu prawie wszyscy byliśmy kiedyś takimi wariatami ;)

aż dziw bierze,że wcześniej Cię gdzieś nie dopadli :)

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości co to za ludzie to jesteś w dobrym miejscu :)

draupnir:
no widziałem ich , ale bliższego kontaktu nie miałem
nawet jakaś gazetka kiedyś trafiła mi się kolorowa , jak dla dzieci z syndromem Downa
nigdy nie zawracałem sobie głowy jak wierzyć i czy wogole wierzyć
nie wiem czy bóg jest czy go nie ma
zawsze żyłem według zasady nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe ,więc gdy jest to karać mnie nie ma za co

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej