NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam

<< < (11/11)

Sebastian:
starają się zapobiegać takim sytuacjom ale zapobiegają niezbyt skutecznie gdyż co roku w co najmniej kilku miastach Polski ktoś z gości "nielegalnie" spożyje wino podawane na latającym talerzyku :)

jest to skutek uboczny tego, że zaprasza się wszystkich jak leci (z menelami włącznie) a przecież na sali nie wypada bić się z menelem i wyrywać mu kielicha z rąk; wiem, wiem, nie wypada ale czasami faktycznie próbują "ratować sytuację" i wyrywać mu kielich z ręki (co wygląda przekomicznie)

draupnir:
kuźwa , chciałbym zobaczyć to show  ;D
już żałuję że zbyłem się tych matron , to mogła być rozrywka życia :))

Sebastian:

--- Cytat: draupnir w 29 Wrzesień, 2019, 18:30 ---kuźwa , chciałbym zobaczyć to show  ;D
--- Koniec cytatu ---
dopóki menel nie wkroczy do akcji, "show" z latającym talerzykiem jest niesamowicie nudny jak flaki z olejem.

aby nieco uatrakcyjnić tę wielką uroczystość a akt spożycia winka przez menela uwiecznić dla potomności należałoby zainwestować kilkaset złotych w "gadżet James Bonda" w postaci kamery w okularach i pójść na salę królestwa w towarzystwie owego menela oraz usiąść we właściwym miejscu (nie obok ale w takim miejscu aby w odpowiednim momencie mieć możliwość filmowania całego widowiska (filmujemy patrząc w jego stronę, reszta uczestników nie wie o obecności kamery).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej