Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Żydowski rozwód  (Przeczytany 5173 razy)

Offline 34Falilejczyk

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 20:32 »
Dzięki za zdroworozsądkowe myślenie  :P Słusznie stwierdzasz. Ludzi myślących i zdroworozsądkowych , po prostu ludzkich jest tu coraz mniej ale to ich problem. Nikt kto jest normalny nie niszczy drugiego człowieka bo nie jest to w naturze ludzkiej. Tak czyni ktoś kto ma problemy ze sobą samym. Ale jak słusznie zauważyłaś nie jest to temat wątku. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2019, 20:35 wysłana przez 34Falilejczyk »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 20:54 »
aa to jest ciekawe..tak jest może by z tym założyć kolejny wątek ,jak to sie dzieje?,ale tak jest
kiedyś będąc na wczasach zagranicą ,przyglądał nam sie jeden polak potem podchodzi i wali
witajcie bracia ;D ;D 8-)..aż mi kebab w gardle stanął..mowie nonie,następnym razem na wakacjach założę łańcuch z krzyżem
"coś w tym jest"całkiem ciekawe
[/b][/size]
Dziwię się że się dziwisz. To normalne, ale my tego nie zauważamy, bo to jest wpisane w nasze zachowanie i sposób wypowiadania się. Tak, że tak. Świadek Świadka pozna nawet nie znając się!!
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 21:25 »
aaa to wy to jeszcze jakieś inne stowarzyszeniowe to tak zabrzmiało niewerbalnie,<bynajmniej dla osoby postronnej
myślę że to inny wątek
to własnie nie jest normalne dla innych ludzi i warto o tym pisać 8-)

no ja się dziwię.... jak nabyliśmy takich cech
poniekąd aż się boję nad tym rozmyślać :-X
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2019, 21:32 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 21:49 »
Organizacja nawołuje: Macie wyróżniać się z pomiędzy tego świata. I Świadkowie się wyróżniają.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 21:58 »
i coś w tym jest...tylko przeraża mnie fakt czym mogłem nasiąknąć
i czy kiedyś sie odtruję aby nie być widocznym ::)...jak mocno
WTS to robi że tak się rozpoznajmy

ale nie chciał bym mu tego wątku zajechać..ok na razie odpadam
mam do tego szacunek .coś tam wytworzył nie tworzy dalej ;)


Offline Storczyk

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 09:01 »
Troche prawdy jest w tym co pisze 4F, cokolwiek nie po czyjejś mysli zaraz stygmatyzacja i wont z forum.Ja mam wrażenie ,ze on pisze czy wstawia te filmiki abysmy mieli obraz porównanie zawsze mozna wniknac głębiej .Nie odnioslam wrazenia, ze wciska na siłę.Nie czytam i nie ogladalam zadnego filmiku bo nie mam na to głowy.Ale nie uważam ze poprawimy swoj wizerunek atakując chlopaka .Miejmy troche dystansu :) :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 09:09 »
więc o co chodzi. Nemo napisał, że wyświetlają mu się żółte  zaznaczenia, że wywieszam posty  z orgiami, seksem itp. To mam pytanie ile na tym forum wywiesiłem procentowo filmików o ŚJ i mormonach (mających wiele podobieństw)? a ile o seksie i które wywiesiłem w nieodpowiednich działach? KONKRETNIE procentowo. Jeśli Nemo nie podoba ci się że wyświetlają ci się żółte znaczniki że umieszczam coś w dziale dotyczącym innych religii, to zrób tak, żęby ci się nie wyświetlały zaznaczenia, że ktoś coś umieścił w innych religiach i po problemie. Nie podoba ci się nie zaglądaj do tych działów. Proste.

Natomiast żałosnym jest, że pomimo tego, że nie łamię zasad ani regulaminu forum próbuje mi się narzucić jakiś styl. Powtarzam. Nie jest to forum zamknięte, i filmy umieszczam w odpowiednich działach. Jeśli komuś nie pasuje niech nie zagląda do innych działów. Ponawiam pytanie zanim ktokolwiek cokolwiek zacznie sapać:  ile na tym forum wywiesiłem procentowo filmików o ŚJ i mormonach (mających wiele podobieństw)? a ile o seksie i które wywiesiłem w nieodpowiednich działach?
Nie da się zrobić tak żeby nie wyświetlały się na żółto raportowane przez innych wpisy, które w ten czy inny sposób komuś nie pasują. Nie podoba Ci się atmosfera na forum, nie podoba Ci się to że jestem tu modem, twierdzisz, że działania administracji są żałosne, wypisujesz informacje że kontaktujesz się z osobami które opuściły to forum bo im się atmosfera nie podobała.
Może przedstawię swój punkt widzenia:
Niejeden malkontent to już był, niejeden próbował ustawiać administrację, niejeden odchodził z fochem bo administracja nie pozwoliła mu wprowadzać jego porządków.
Niejeden malkontent jeszcze zapewne się pojawi, ale to są raczej sezonowi pisarze na tym forum.
Może taki przykład którym posługiwał się założyciel tego forum i zarazem pierwszy admin:
"Jak przychodzisz do domu gospodarza, to szanujesz porządki które on sam ustanowił. Nie każesz mu przestawiać mebli w inne miejsce, czy zmieniać kolor zasłon, czy ścian."
Kończąc ten wpis, proponuję, żebyś napisał do mav-a. On tu jest szefem, naczelnym dowódcą, głównodowodzącym. Reszta administracji, to jego pomocnicy, czasami zastępcy. Możesz napisać na mnie skargę.
Ps: I proszę skończ wycieczki personalne do mnie, jak to robiły osoby które "odeszły z tego forum ze względu na atmosferę".

Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 11:09 »
Jestem między młotem a kowadłem . Próbuje zrozumieć 34F , i rozumiem Administrację . Dobrze , że nie ma mnie w żadnym panelu sterującym tego Forum .


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 11:14 »
Troche prawdy jest w tym co pisze 4F, cokolwiek nie po czyjejś mysli zaraz stygmatyzacja i wont z forum.

Ja mam wrażenie ,ze on pisze czy wstawia te filmiki abysmy mieli obraz porównanie zawsze mozna wniknac głębiej .

Nie odnioslam wrazenia, ze wciska na siłę.

Nie czytam i nie ogladalam zadnego filmiku bo nie mam na to głowy.Ale nie uważam ze poprawimy swoj wizerunek atakując chlopaka .Miejmy troche dystansu :) :)
  zaznaczenie dodałem

Ja osobiście Go nie stygmatyzuję, lecz wyraźnie daję do zrozumienia że mnie osobiście nie interesuje mormonka do towarzystwa, ale to mnie, kogoś może tak.
Tak samo jak nie interesuje mnie rozwód po żydowsku, gdyby tak było poszedł bym do źródła i tam się dopytał.

Natomiast o mieszaniu krwi i orgiach w sekcie co z czego się wzięło, to myślę że my osobiście będący w sekcie dziesiątki lat, mamy więcej do powiedzenia.

Piszesz że nie odniosłaś wrażenia by On wciskał na siłę cokolwiek, a to co robi, to niby co jest :o?

Dla mnie osobiście jest to pchanie się z butami do łóżka, jeszcze nie swojego.

Wciska się z jakimiś tematami na siłę, nie mając "bladego" pojęcia o sekcie i do tego skłóca nas, bo ten za ostro napisał, tamten go stygmatyzuje inny znowu ubliża i takie tam "bzdety".

Jak już gdzieś napisałem, zastanawia mnie Jego rola tu na forum ????
Czy rzeczywiście nie idzie o to byśmy się autentycznie zajmowali, mormonkami do towarzystwa, orgiami w sekcie, mieszaniem krwi i innymi, zamiast koncentrować się na promowaniu informacji o sekcie świadków jehowy, o ich oszustwach, mataczeniu w sprawie nie tylko pedofilii, sal królestwa, wyłudzaniu pieniędzy, psychomanipulacji i wielu innych.

To jak działanie sekty, dajmy im zajęcie, nie będą mieli czasu na myślenie o czymś innym, mamy dokładnie to samo w tym przypadku.

Jakiż to dziś problem, założyć sobie SWOJE ODKRYWCZE, DYSKUSYJNE , forum o wszystkim.

Natomiast co do wizerunku, to mnie osobiście nie interesuje czy ktoś jest garbaty, zezowaty czy o jednym oku, być może i w łąchmanach, ważne co ma do powiedzenia w sprawie, w mojej sprawie.
W tym celu zarejestrowałem się do tego forum.

W regulaminie czytamy:
"Cel istnienia forum sjwp.pl

Forum to powstało w celu popularyzacji wiedzy na temat organizacji Świadków Jehowy (zarządzanej przez Towarzystwo Strażnica – Watchtower Bible and Tract Society), a także pomocy osobom, które miały z tą organizacją do czynienia w jakikolwiek sposób - były lub są jej członkami lub też mają jej członków w swojej rodzinie. Stanowi ono również platformę społecznościową dzięki której byli członkowie tej organizacji mogą wymieniać się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Forum tego używają również osoby działające na rzecz Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznej - zrzeszenia powołanego w celu organizowania akcji informacyjnych na temat Świadków Jehowy - do umieszczania informacji na temat obecnych i przyszłych inicjatyw. I wreszcie - forum to jest bazą wiedzy na temat Świadków Jehowy - ich historii, doktryn, wytycznych, informacji bieżących i artykułów na ich temat w mediach.

Forum NIE jest natomiast miejscem na kłótnie i wojenki doktrynalne, nachalne głoszenie własnych przemyśleń na tematy biblijne i światopoglądowe, ani platformą rozrywkową dla rozładowania emocji.

 Jeśli cel Twoich wizyt tutaj nie pokrywa się z celami nakreślonymi powyżej polecamy nie rejestrować się w ogóle - oszczędzisz sobie i nam niemiłych sytuacji."

zaznaczenie dodałem :)

Nie komentuję bo i po cóż.


« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2019, 11:21 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Storczyk

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 12:49 »
Dawno temu od pewnej madrej  (z racji, ze jako jedna w rodzinie bylam swiadkiem )siostry zreszta zony starszego ,usłyszałam taki tekst "Storczyk pamiętaj. najgorsze sa wojny religijne" posluchalam jej nigdy rodziny nie nagabywalam ,dzieki temu  odzyskuje z katolicka rodzina kontakt i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.Większość z nas zna powiedzenie " nadgorliwosc jest gorsza niz
faszyzm" Widze Mroki ,wyrazilam swoja opinie proszę o uszanowanie jej.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2019, 12:55 wysłana przez Storczyk »


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 14:02 »
Dawno temu od pewnej madrej  (z racji, ze jako jedna w rodzinie bylam swiadkiem )siostry zreszta zony starszego ,usłyszałam taki tekst "Storczyk pamiętaj. najgorsze sa wojny religijne" posluchalam jej nigdy rodziny nie nagabywalam ,dzieki temu  odzyskuje z katolicka rodzina kontakt i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.Większość z nas zna powiedzenie " nadgorliwosc jest gorsza niz
faszyzm" Widze Mroki ,wyrazilam swoja opinie proszę o uszanowanie jej.

Ja natomiast się do niej odniosłem i proszę wziąć to pod uwagę.

Nie interesuje mnie to, że komuś nie pasują moje posty, bo nie "płynę" z większością.

Tak jak pisałem, "facet", wstawia bzdury o mormonach, orgiach itp, natomiast między nami są tarcia, ponieważ ktoś coś nie napisał po myśli tego kogoś.


Fakt, należy skorzystać ze specjalnej optyki by to zauważyć.

Co Go łączy z nami, merytoryki "0", doświadczenia w sekcie jeszcze mniej.

Że przywołam Roszadę, chodząca biblioteka i ogromną wiedzą połączona z rozeznaniem i też co niektórym nie pasował.

Gdzie przystawienie Roszady do 4Filistyńczyka ;)
Roszada bez urazy :), że sobie pozwoliłem Ciebie przywołać.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2019, 14:15 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 14:48 »
Praktyki religijno
Zabobony
Rejestracje w urzędzie skarbowym
Karty
Dokumenty ślubne
To takie sztuczne techniczne
Zero romantyzmu
....
Porażka rozwodu jest zawsze porażka..
Tak na marginesie.
Obrzezanie małych dziewczynek......praktyka z ciemnych czasów...

Obrzezanie chłopców podobnie..
Jeśli moralność rabinów dokonujących obrzeżezania jest identyczna przy rozwodzie...
Współczuję kobietom instrumentalnego traktowania...

Tak wygląda ślub.....jak 2 gatunki ludzi.. USA 21 wiek...
Ps....co na to zwolennicy i propagatorzy  gender... obrońcy praw człowieka walczący z dyskryminacją itd...?

Czy tylko niektórym wydaje się że pewne praktyki stoją w kolizji z dzisiejszym stanem wiedzy i tolerancji...czy praw człowieka?



Obrzezanie...USA....21 wiek.....

Bez komentarza....
Brak słów

Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline 34Falilejczyk

Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 15:05 »
i coś w tym jest...tylko przeraża mnie fakt czym mogłem nasiąknąć
i czy kiedyś sie odtruję aby nie być widocznym ::)...jak mocno
WTS to robi że tak się rozpoznajmy

ale nie chciał bym mu tego wątku zajechać..ok na razie odpadam
mam do tego szacunek .coś tam wytworzył nie tworzy dalej ;)

Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 16:50 »
Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania

34Falilejczyku, czyżby Tobie zależało na tym by opluwać materiały, które tu zamieszczasz? Sam sugerujesz, że tyle są warte. Po co to robisz?  :o


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Żydowski rozwód
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 16:58 »
Były bardzo fajne badania przeprowadzane nad byłymi ŚJ i ich psychiką w USA. Polecam opracowania. Zresztą za 2 tygodnie wpuszczę to na kanał, to tradycyjnie będziecie mogli opluwać filmik. Nie mniej jednak polecam te badania
[/b][/size]
Jeżeli faktycznie o byłych ŚJ i badania zostały wykonane rzetelnie to wrzucaj, nie krępuj się ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,