Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wózek do roweru.  (Przeczytany 1647 razy)

Offline Matylda

Wózek do roweru.
« dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:53 »
Może ktoś z was ma wózek do roweru,taki do przewozu dzieci.
Chętnie odkupię. Potrzebuję do wożenia moich psów staruszków. Zawsze jak ruszamy na rowery to mój Rudzielec tak żałośnie patrzy i zdaje się mówić:no weź mnie z sobą.
Tak że jak ktoś ma albo wie że gdzieś w piwnicy u kogoś stoi to ja jestem zainteresowana.


Offline HARNAŚ

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:49 »
Zadziwiasz mnie jak zwykle pozytywnie . Psie zaprzęgi ciągną sanie z właścicielem a ta nasza Matyldzia chce wózek żeby psy ciągać  :) Te odstępce to jakieś gupie som wszyskie  ;D ;D


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 19:02 »
Tak że jak ktoś ma albo wie że gdzieś w piwnicy u kogoś stoi to ja jestem zainteresowana.
cos ty w piwnicy? takie rzeczy?.., teraz piwnica to najbardziej pożądane miejsce ŚJ ;D
co drugi by do niej chcą się zamknąć,,czyste i puste stoją gotowe na akcje 8-)
ja mam plecak ucieczki pełnymy browarów,zabiorę go na spotkanie
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 19:08 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Ruda woda

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 21:12 »
fajny pomysł
w zeszłym tyg jak byłam w Holandii - królestwie rowerów - widziałam takie wózki cudeńka, że głowa mała

ja niestety nie mam  :-[
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline bene

« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 22:33 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Matylda

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 13:59 »
Harnaś ja zawsze na odwyrtkę 8-) :P Inaczej bym nie Matylda była >:D

Dzięki Bene,też Olxa przeglądam,mnie potrzebny taki do roweru i do pchania,że tak powiem,czyli z rączką. Mam dość mocno niepełnosprawnego psa i jak gdzieś nad morze brykniemy czy na inną wycieczkę to muszę go wozić jak dzidziusia.Do tego mam drugiego przygarniętego,sprawna ale staruszka dziewczynka.
Znalazłam coś takiego nowy za 350 zł ale nie wiem czy to coś warte,Musze pomyśleć.

Rudawoda w Holandii to są już nawet takie rowery trzykołowe razem z przyczepką,cuda są,masz rację.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 14:22 »
A ja po przeczytaniu tytułu wątku już pomyślałem, że to jakiś nowy organizacyjny wymysł o wózkach do rowerów. Już oczami wyobraźni widziałem głosicieli na rowerach ciągnących wózki na wioski.  ;)


Offline Matylda

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 14:43 »
Mój biedny Michu ma te dysplazję stawów biodrowych między innymi przez świadków bo przez swoje 10 lat życia strasznie się z nimi przy furtce nawalczył >:D


Online farlopa

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 15:18 »
Mieszkam w Holandii, jeśli chcesz to mogę popatrzeć na holenderskich stronach gdzie sprzedają  używane rzeczy,koszt wysłania busem to ok 30€


Offline Matylda

Odp: Wózek do roweru.
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 15:48 »
Hmm no pewnie że chętnie.
Jeżeli znajdziesz oczywiście gdzieś w swoim pobliżu. Mnie jest potrzebny wózek z opcją zaczepu do roweru i z rączką do pchania.
Może sie uda trafić że komuś dzieci już urosły i chce się pozbyć za nie duży pieniądz.
Będę wdzięczna.


https://www.olx.pl/oferta/burley-honey-bee-przyczepka-rowerowa-wozek-2w1-podwojna-dla-2-dzieci-CID767-IDBh9G2.html#992ef80fff

O taka mniejwięcej.Tylko tu mi cena nie odpowiada ;D Moije pssy aż takie drogocenne nie są :-*
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień, 2019, 16:07 wysłana przez Matylda »