Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odwiedziny świadków Jehowy  (Przeczytany 6784 razy)

Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:16 »
ja rozumie że to forum odstępcze ale
 ;D ;D :o co wy za zastrzyki macie matko z córką?

Muszę przyznać Uwaga Awaria, że rozłożyłeś mnie tym tekstem na łopatki 🤣🤣🤣. To takie magiczne zastrzyki, po których prowadzi się przemiłe rozmowy ze ŚJ 😉


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:31 »
pamiętam zamierzchłe czasy kiedy to dwóch w okolicznym zborze
też wylądowało w lokalnej gazecie bo po przyjęciu takiej dawki zdawało im się że są niezniszczalni
podano tam wtedy że auta nie miały szyb i pogniecione dachy,tylko oni chyba brali tą inną witaminę ;D ;D
uważaj Ola ,te witaminy dziś różne są ;) jak skusi cie iść na  na zebranie ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 16:33 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:38 »
pamiętam zamierzchłe czasy kiedy to dwóch w okolicznym zborze
też wylądowało w lokalnej gazecie bo po przyjęciu takiej dawki zdawało im się że są niezniszczalni
podano tam wtedy że auta nie miały szyb i pogniecione dachy,tylko oni chyba brali tą inną witaminę ;D ;D
uważaj Ola ,te witaminy dziś różne są ;) jak skusi cie iść na  na zebranie ;D

Mam nadzieję, że nie powstanie żaden artykuł z moim udziałem a już na pewno żaden reportaż. Ewentualnie mogę zaliczyć odlot jako kobieta kot 🤣🤣 o którym wspomniałeś wcześniej


Offline Matylda

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:05 »
Jak byłam tylko wykluczona bo>nie chciałam być świadkeim"ale nie głosiłam żadnych odstępczych teorii i zawsze z podkulonym ogonkiem mówiłam
,nowe przebudźcie?No dobrze wezmę,może przeczytam
.Na pamiątkę?Noooo wiesz nie dam rady pracuję do późna
.Musisz do służby? aaaa no rozumiem,dobrze odwiozę twojego syna 200 km do domu,idź do służby.  To też do mnie przychodzili,na końcu świata mnie znaleźli.Odkąd ryja rozdarłam że sekta,że oszukaństwo,że ostracyzm i pedofilia że brak owoców ducha a tylko pazerność i głupota,to mnie omijają szerokim łukiem.
Może Ola jesteś na etapie pierwszym 8-)  Musisz huknąć z dwa razy żeby sie zabierali ze swoimi sekciarskim poglądami.Gwarantuję więcej nie przyjdą >:( :D


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:20 »
Jak byłam tylko wykluczona bo>nie chciałam być świadkeim"ale nie głosiłam żadnych odstępczych teorii i zawsze z podkulonym ogonkiem mówiłam
,nowe przebudźcie?No dobrze wezmę,może przeczytam
.Na pamiątkę?Noooo wiesz nie dam rady pracuję do późna
.Musisz do służby? aaaa no rozumiem,dobrze odwiozę twojego syna 200 km do domu,idź do służby.  To też do mnie przychodzili,na końcu świata mnie znaleźli.Odkąd ryja rozdarłam że sekta,że oszukaństwo,że ostracyzm i pedofilia że brak owoców ducha a tylko pazerność i głupota,to mnie omijają szerokim łukiem.
Może Ola jesteś na etapie pierwszym 8-)  Musisz huknąć z dwa razy żeby sie zabierali ze swoimi sekciarskim poglądami.Gwarantuję więcej nie przyjdą >:( :D

Zapewne masz rację. Dziś mnie wzięli z zaskoczenia tylko że głosić nie przyszli takie tam tylko pirdu pierdu. Z drugiej strony wiem, że to ich życie i że wierzą w to całym sercem to mnie trochę blokuje przed napaścią słowną na nich. Ostatnio nad jeziorem też świadki sami się podeszli przywitać nie ukrywam, że to mnie trochę dziwi... ja nie muszę i nie chcę im niczego udowadniać tylko to mimo wszystko dziwne.


Offline Cytryna

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:40 »
A mi taka myśl przyszła. Odchodzi tak dużo ludzi,że zaczynają odwiedzać,rozmawiać z wykluczonymi-kto wie,może mają  nadzieję,że grzesznicy skruchę w końcu zechcą okazać i wrócą do organizacji...bo ze wstretnymi,kłamliwymi odstępocami ,to nie ma co sie zadawać-to nasienie szatana jest przecież  ;D ;D ;D


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:49 »
A mi taka myśl przyszła. Odchodzi tak dużo ludzi,że zaczynają odwiedzać,rozmawiać z wykluczonymi-kto wie,może mają  nadzieję,że grzesznicy skruchę w końcu zechcą okazać i wrócą do organizacji...bo ze wstretnymi,kłamliwymi odstępocami ,to nie ma co sie zadawać-to nasienie szatana jest przecież  ;D ;D ;D

Tylko, że ja odeszłam kilka miesięcy temu więc za szybko na nawracanie i w ogóle niemożliwe 😉


Offline Cytryna

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:52 »
Tylko, że ja odeszłam kilka miesięcy temu więc za szybko na nawracanie i w ogóle niemożliwe 😉

aaaa to ja chyba nie zrozumiałam.Myślałam,ze jesteś wykluczona,a nie sama się odłączyłaś


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:54 »
aaaa to ja chyba nie zrozumiałam.Myślałam,ze jesteś wykluczona,a nie sama się odłączyłaś

Dla nich to żadna różnica podejżewam.


Offline Cytryna

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 17:58 »
Ola-jest różnica.Wykluczony to zawsze ma szansę-zgrzeszył-wyleciał-może okazać skruche i tadam jest z powrotem.Odstępca-to "podskakun",kłamliwy,agresywny,namawiajacy innych do apostazji.Nasienie szatana.


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:00 »
Ola-jest różnica.Wykluczony to zawsze ma szansę-zgrzeszył-wyleciał-może okazać skruche i tadam jest z powrotem.Odstępca-to "podskakun",kłamliwy,agresywny,namawiajacy innych do apostazji.Nasienie szatana.

😊więc jak widać w ich oczach jestem cacy, a nie powinno tak być dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:05 »
😊więc jak widać w ich oczach jestem cacy, a nie powinno tak być dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest...

Druga.. opcja to że niekiedy ludzi kieruje ciekawość,dużo mówi się ostatnio o EX-
sam już jednego sługę wyłapałem co zacytował słowa z tego forum..(swoją drogą pozdrawiam. :)..
może masz okazję powiedzieć....bracie czy ty też wierzysz w to co mówisz,czy ty nie masz wątpliwości ? i pokazać mu SJWP
zachęcić go jak pojawią sie wątpliwości..


« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 18:10 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:12 »
Druga.. opcja to że niekiedy ludzi kieruje ciekawość,dużo mówi się ostatnio o EX-
sam już jednego sługę wyłapałem co zacytował słowa z tego forum..(swoją drogą pozdrawiam. :)..
może masz okazję powiedzieć....bracie czy ty też wierzysz w to co mówisz? i pokazać mu SJWP
zachęcić go jak pojawią sie wątpliwości

On jest ostatnią osobą, której chciałabym cokolwiek pokazywać, czy mówić. Za dobrze pamiętam jak byłam z nim w służbie raz jeden jedyny... To człowiek, który jara się nawet czerwonym lakierem na paznokciach...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:17 »
 :).... no proszę ...może już masz odpowiedź.... ;)


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 18:21 »
:).... no proszę ...może już masz odpowiedź.... ;)

No błagam Cię... to po co wziął wdówkę, nie no co Ty nie nie!!!