Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odwiedziny świadków Jehowy  (Przeczytany 6773 razy)

Ola

  • Gość
Odwiedziny świadków Jehowy
« dnia: 07 Wrzesień, 2019, 11:23 »
Zaczynam się zastanawiać czy ja przyciągam świadków Jehowy, czy oni nie mogą beze mnie żyć.
Wróciłam ledwo do domu po zastrzykach, a tu płukanie do drzwi w życiu bym się nie spodziewała po drugiej stronie zobaczyć starszego leśnego dziadka w towarzystwie mocno dojrzałej wdówki. No rany sobie myślę o co kaman przecież powinni unikać mnie jak ognia, a oni do mnie z pytaniem  pitu pitu co u mnie słychać i że o jeju jaki piękny piesek ich wita... miło chwilę pogawędziliśmy i poszli o religii ani słowa... Zaczynam się bać wszędzie do okoła są świadki....
Taki lajtowy ten ostracyzm .
Dlaczego?
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 11:26 wysłana przez Ola »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 11:34 »
Zaczynam się zastanawiać czy ja przyciągam świadków Jehowy, czy oni nie mogą beze mnie żyć.
Wróciłam ledwo do domu po zastrzykach, a tu płukanie do drzwi w życiu bym się nie spodziewała po drugiej stronie zobaczyć starszego leśnego dziadka w towarzystwie mocno dojrzałej wdówki. No rany sobie myślę o co kaman przecież powinni unikać mnie jak ognia, a oni do mnie z pytaniem  pitu pitu co u mnie słychać i że o jeju jaki piękny piesek ich wita... miło chwilę pogawędziliśmy i poszli o religii ani słowa... Zaczynam się bać wszędzie do okoła są świadki....
Taki lajtowy ten ostracyzm .
Dlaczego?

 :) A co to za zastrzyki? Przyjmujesz Ty czy kogoś inokulujesz?  ;)


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 11:43 »
🤣 a widzisz zwykła rwa kulszowa tylko z tą różnicą że ramienna także niestety nie jestem zagrożeniem dla otoczenia, a wydawałoby się że powinnam być 😉


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:03 »
Czyli to albo jakieś NLPZ,  kortykosteroidy, B12 lub blokada nadoponowa?
Nie sądzę jednak by dawka była aż tak przesadzona, że ci Świadkowie to omamy.  ;) A więc o mamo, chyba zostałaś objęta jakimś ORGanizacyjnym programem ozdrawiającym dla odstępców  ;). Tak, że ,tego ... ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia z niedomagań o podłożu neurologicznym a tymi drugimi lekarzami się nie przejmuj.  ;) ;D >:D


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:09 »
Czyli to albo jakieś NLPZ,  kortykosteroidy, B12 lub blokada nadoponowa?
Nie sądzę jednak by dawka była aż tak przesadzona, że ci Świadkowie to omamy.  ;) A więc o mamo, chyba zostałaś objęta jakimś ORGanizacyjnym programem ozdrawiającym dla odstępców  ;). Tak, że ,tego ... ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia z niedomagań o podłożu neurologicznym a tymi drugimi lekarzami się nie przejmuj.  ;) ;D >:D

👍👍👍👍👍😀 może to faktycznie omamy, skutki uboczne brania zastrzyków, dobrze że dziś wzięłam ostatnie. Nie wiem dlaczego oni mnie traktują w ten sposób nie podoba mi się to! Bo ja chcę odczuć ostracyzm w pełni, to odwracanie głów, plucie pod nogi, rzucanie zaklęć pod nosem, uciekanie na drugą stronę...
A nie takie głaskanie kotka...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:20 »
👍👍👍👍👍😀 może to faktycznie omamy, skutki uboczne brania zastrzyków, dobrze że dziś wzięłam ostatnie. Nie wiem dlaczego oni mnie traktują w ten sposób nie podoba mi się to! Bo ja chcę odczuć ostracyzm w pełni, to odwracanie głów, plucie pod nogi, rzucanie zaklęć pod nosem, uciekanie na drugą stronę...
A nie takie głaskanie kotka...

A widzisz, kochana  ;) ... cwane bestie wiedzą czego się spodziewasz i nie będą Ci pluć pod nogi, ani odwracać się, ani przechodzić na drugą stronę ulicy... na ostracyzm też sobie trzeba zasłużyć  ;) a odstępca na nic nie zasługuje  >:D dla Ciebie, okazuje się, że najtrafniejszą karą będzie miłość braterska byłych współbraci i sióstr.  ;D


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:24 »
Olu z tym głaskaniem kotka >:D >:D to uważaj
bo to jest zabieg wzorem z "kantońskich restauracji

tylko  nie wiem, czy wiesz że tam kotek
staje się potem daniem głównym,tak że uważaj bo to ponoć kocia wiara ;)
takie podchody na kotka
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 12:26 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:26 »
Czyli można by rzec że lekcje ze zgromadzenia odrobione nadal kieruje nimi górnolotne hasło o miłości. Ale z tego co słyszałam odstębców nie obowiązuje... także tego 🤣🤣🤣
Poważnie nie mam pojęcia co o tym sądzić...


Uwaga Awaria nie chcę być daniem głównym, a nawet przystawką zresztą sama skóra i kości 🤣🤣 nawet takiego pożytku ze mnie nie ma 😀
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 12:30 wysłana przez Ola »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:34 »
Czyli można by rzec że lekcje ze zgromadzenia odrobione nadal kieruje nimi górnolotne hasło o miłości. Ale z tego co słyszałam odstębców nie obowiązuje... także tego 🤣🤣🤣
Poważnie nie mam pojęcia co o tym sądzić...


Uwaga Awaria nie chcę być daniem głównym, a nawet przystawką zresztą sama skóra i kości 🤣🤣 nawet takiego pożytku ze mnie nie ma 😀

No wiesz... niektórzy wręcz uwielbiają nietłuste żeberka  ;) ;D >:D


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 12:40 »
No wiesz... niektórzy wręcz uwielbiają nietłuste żeberka  ;) ;D >:D

Wszystko to kwestia gustu.
Tylko nadal nie wiem czego mogę się spodziewać od matki organizacji 😉
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 13:33 wysłana przez Ola »


Offline HARNAŚ

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 15:42 »
Wytłumaczenia tego zjawiska jest co najmniej pięć   . :))
 Primo po pierwsze ten starszy pan nie wie , że jesteś wykluczona , źle po kojarzył , coś tam słyszał że może chcesz dopiero odejść .
 Primo po drugie  :) on jako starszy zboru ma prawo rozmawiać z wykluczonymi i skrzętnie to wykorzystuje .
 Primo po trzecie  :D był w służbie , nie poszło im to zaszedł do Ciebie wiedząc , że parę minutek więcej będzie mógł sobie zaraportować
 Primo po czwarte chciał zaimponować wdówce , jaki to on troskliwy , że pamięta nawet o zagubionej owieczce 
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2019, 15:45 wysłana przez HARNAŚ »


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 15:51 »
Wytłumaczenia tego zjawiska są co najmniej cztery  .
 Primo po pierwsze ten starszy pan nie wie , że jesteś wykluczona , źle po kojarzył , coś tam słyszał że może chcesz dopiero odejść .
 Primo po drugie  :) on jako starszy zboru ma prawo rozmawiać z wykluczonymi i skrzętnie to wykorzystuje .
 Primo po trzecie  :D był w służbie , nie poszło im to zaszedł do Ciebie wiedząc , że parę minutek więcej będzie mógł sobie zaraportować
 Primo po czwarte chciał zaimponować wdówce , jaki to on troskliwy , że pamięta nawet o zagubionej owieczce

Bardzo dobrze wie o moim ogłoszeniu 😊 jego syn był moim grupowym mimo to nadal ma ze mną kontakt choć ukryty.
Stawiam na 2 i 4 punkty wspomniane przez Ciebie.
Szczerze przyznam iż byłam zaskoczona ich wizytą... jednak mam w życiu pecha 😉


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:01 »
Wytłumaczenia tego zjawiska jest co najmniej pięć   . :))
 Primo po pierwsze ten starszy pan nie wie , że jesteś wykluczona , źle po kojarzył , coś tam słyszał że może chcesz dopiero odejść .
 Primo po drugie  :) on jako starszy zboru ma prawo rozmawiać z wykluczonymi i skrzętnie to wykorzystuje .
 Primo po trzecie  :D był w służbie , nie poszło im to zaszedł do Ciebie wiedząc , że parę minutek więcej będzie mógł sobie zaraportować
 Primo po czwarte chciał zaimponować wdówce , jaki to on troskliwy , że pamięta nawet o zagubionej owieczce

 :) a primo po piąte? to jednak omamy Oli?  ;)


Ola

  • Gość
Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:05 »
:) a primo po piąte? to jednak omamy Oli?  ;)

Ej no nie, aż tak mocne te zastrzyki to nie są brałam je od dwóch tygodni zaledwie o omamach, zwidach i wybujałej fantazji w tym przypadku nie ma mowy 😀


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Odwiedziny świadków Jehowy
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 16:11 »
Ej no nie, aż tak mocne te zastrzyki to nie są brałam je od dwóch tygodni zaledwie o omamach, zwidach i wybujałej fantazji w tym przypadku nie ma mowy 😀

ja rozumie że to forum odstępcze ale
 ;D ;D :o co wy za zastrzyki macie matko z córką?