Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...  (Przeczytany 8312 razy)

Offline Estera

OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« dnia: 30 Sierpień, 2019, 23:33 »
   Dotarła do mnie informacja, pochodząca z FB.
   Po Olsztynie, województwo Warmińsko-Mazurskie, były po drzwiach wywieszane ulotki tej treści:


  "UWAGA
   Przestrzegamy przed bardzo niebezpieczną i wysoce destrukcyjną sektą nazywaną świadkowie jehowy !!!
   W tej społeczności mają miejsce praktyki programowania umysłu i psychomanipulacji ... !!!
   Według wewnętrznego prawa sekty (prawo dwóch świadków) zbrodnie takie jak pedofilia nie są przestępstwem ...
   W samej tylko Australii jest 1857 ofiar ... !
   Oskarżonych jest 1006 pedofilów będących członkami sekty nazywanej świadkami jehowy ...
   Ani jeden przypadek z 1006 nie był zgłoszony na policję !!! .....
   Sekta świadków jehowy jest kontrolowana przez przestępców nazywanych starszymi zboru,
   którzy ukrywają i tuszują setki tysięcy przypadków pedofilii zborowej !!! .....
   Przestępcy nazywani starszymi zboru dopuszczają się ingerencji we wszystkie sfery życia prywatnego
   szeregowych członków społeczności ! ...
   Przestępcy nazywani starszymi zboru mają chorą obsesję na punkcie kontroli człowieka
   i skłonność do stosowania psychomanipulacji czasami w najbardziej drastycznej postaci !!!
   ... Wielu spośród członków tej sekty zachowuje się w sposób sprawiający wrażenie, że nie posiadają własnych myśli
   a jedynie schematy myślenia pochodzące od przywódców i będące konsekwencją nieustannej indoktrynacji ! ...
   Wielu spośród tych osób jest zaprogramowana jak maszyna .....
   Przestępcy nazywani starszymi zboru nie uznają władzy Sądu Okręgowego i Prokuratury,
   prowadzą własne nielegalne komitety sądownicze .....
   sekto-korporacja inwestuje środki finansowe między innymi w produkcję broni !

   Źródło informacji; YOUTUBE: Patologie świadków Jehowy"
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline josh82

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień, 2019, 00:15 »
Super wiadomość!

Przydałyby się jeszcze jakieś odnośniki do filmów itp. W tych ulotkach, oczywiście.


Cześć Estera. :)
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2019, 00:31 wysłana przez josh82 »


Offline Proctor

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień, 2019, 07:39 »
"Przestępcy nazywani starszymi zboru"-  trochę przegięcie. Znam starszych którzy nie są przestępcami.


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień, 2019, 08:43 »
Mocny wydźwięk .
 Ludzi do nich nie zachęci ale i świadków ze względu na agresywny charakter ulotki , z sekty nie wyciągnie .


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień, 2019, 11:20 »
"Przestępcy nazywani starszymi zboru"-  trochę przegięcie. Znam starszych którzy nie są przestępcami.
zaznaczenie dodałem

Też znam na 13 którzy są w byłym zborze do którego uczęszczałem, był jeden, który był szczerze oddany sprawie.

To on nieświadomie przyczynił się do mego wybudzenia.
Reszta to kanalie w garniturach, płynnie manipulujący "opętanymi" członkami zboru.

Tak, to przestępcy, bo jak można, wiedząc o akcie pedofilii w zborze, zamiast zgłaszać zgodnie z wymogami prawa Polskiego sprawę do odpowiednich służb, wykonują telefon we dwóch Biura oddziału w Nadarzynie po poradę prawną.
Nadarzyn sam w tym piśmie określa, że starsi to "głąby" w garniturach, oczywiście ułamek to może, normalni, ale tylko ułamek.

"Każdy, kto ma wiedzę o popełnieniu przestępstwa, ma społeczny obowiązek powiadomienia o tym fakcie policji lub prokuratury. Zgodnie zaś z art. 240 § 1 k.k. grozi nam od miesiąca do trzech lat pozbawienia wolności, jeśli nie przekażemy organom ścigania informacji o przestępstwie zabójstwa, pozbawienia człowieka wolności, porwania zakładnika lub statku czy samolotu, szeregu przestępstw przeciwko ludzkości zakazanych prawem międzynarodowym i przestępstw przeciwko Polsce, jak również przestępstw o charakterze terrorystycznym."

źródło:file:///C:/Users/HP/Desktop/OBOWI%C4%84ZEK%20ZG%C5%81ASZANIA%20PEDOFILII/Ustawowy%20nakaz%20denuncjacji%20pedofilii%20w%20Ko%C5%9Bciele%20-%20Prawo%20karne%20-%20rp.pl.html

Mocny wydźwięk .
 Ludzi do nich nie zachęci ale i świadków ze względu na agresywny charakter ulotki , z sekty nie wyciągnie .

Myślę Harnasiu, że nie do końca tak jest, mamy różne osobowości, jednego obudzi angielska flegma innego hiszpański temperament, a jeszcze inny potrzebuje, jak to niektórzy mówią, "kibel zimnej wody".

Myślę że zgodzisz się ze mną, że zasadnicza kwestia to nieść informację do ludzi, bezsprzeczna jest forma przekazu i na to raczej należy zwracać uwagę, dla mnie osobiście przegięcia nie ma.
Osobiście zrobię przedruk tej ulotki i dołożę ją do niebieskich o rodzinie. ;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2019, 11:24 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpień, 2019, 11:21 »
"Przestępcy nazywani starszymi zboru"-  trochę przegięcie. Znam starszych którzy nie są przestępcami.
   Może i jest to trochę przegięcie.
   Bo i owszem wielu starszych jest w miarę w porządku.
   Osobiście takich poznałam.
   Ale jest dokładnie tak, jak napisał Widzę Mroki z angielską flegmą i hiszpańskim temperamentem.

   Jednak ci starsi, którzy zamiatają w zborach pedofilów pod dywan, a napewno tak jest.
   (przykład pedofila zborowego z Koszalina, który przegrał sprawę z córką o zniesławienie)
   https://www.youtube.com/watch?v=lK6O2bZfJZM   
   Ukrywają przemoc w małżeństwach zborowych.
   Tolerują tych, co łamią prawo "cezara".
   Niestety.
   Uważam, że ...
   Pod tę parafkę podchodzą.
   Bez żadnych wątpliwości.
 
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2019, 11:29 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpień, 2019, 12:49 »
   Mam prośbę do kogoś, kto jest z Olsztyna, lub okolic.
   I cokolwiek wie więcej na temat tej akcji, żeby podzielił się wieściami tu.
   I ewentualnie reakcjami ludzi na informacje z ulotki.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpień, 2019, 12:53 »
Mało kto z ludzi , nazwijmy ich w cudzysłowie , ze świata , zna jakiegoś starszego . Każdy natomiast świadek zna co najmniej 15-20 starszych . Zatem dla nich nazewnictwo użyte w ulotce jest grube .
Utwierdzi ich w przekonaniu , że odstępcy to kłamcy i niszczyciele .
Inaczej spojrzą na świadków ludzie z tak zwanego świata , którzy nie mają szerokiej wiedzy o Organizacji . Wszystko zależy do kogo adresowana jest ulotka ? Domyślam się , że do ogółu ale i tak dostanie się ona w ręce świadków .
Ludzie spoza Organizacji nie mają problemów z dotarciem do informacji na temat tej sekty więc czy takie ulotki skierowane do nich są im potrzebne ? Nie sądzę , bardziej potrzeba jest uświadamiania samych świadków w czym siedzą , w jakie gówno wdepnęli .
I jeszcze jedno zanim rozpętacie burzę . To ,że nie popieram takich akcji nie oznacza , że jestem im przeciwny .


Offline Matylda

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień, 2019, 13:26 »
Mocny wydźwięk .
 Ludzi do nich nie zachęci ale i świadków ze względu na agresywny charakter ulotki , z sekty nie wyciągnie .

Rację masz,Mądra głowo!
Około dwa lata temu obsztorcowałam moją matkę dwa razy,publicznie,używając słów:sekta,jehowcy,chore poglądy,brak logicznego myślenia itd.Od tamtej pory nikt z mojej rodziny się nie nawrócił na rozum >:( a wręcz jestem dla nich pewnie wcieleniem sztana dyjabła ::) bo w ostatnich dniach się dowiedziałam że moja matka jest śmiertelnie chora i ma amputowanie piersi.
Wyobraźcie sobie że nawet w obliczu takiego dramatu nikt z rodziny nie dał mi znać.Ani ze względu na matkę ani chociażby w trosce o moje zdrowie i życie.Wszak nowotwór piersi jest cholernie dziedziczny i taka wiedza należy mi się jak psu miska.

Ja nie mam siły zeby ich nawracać po dobroci a jak widać po złości też jest bezskutecznie :-[
Popieram działalność przeciw świadkowską ale do tego trzeba być mądrym i wyważonym.Nie narwanym,jak ja.
Temu ja nie działam bo nie umiem zachować spokoju jak o nich myślę :(
Moim zdaniem też taka ulotka jest absolutnie zbyt agresywna.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sierpień, 2019, 15:00 »
(...) ani chociażby w trosce o moje zdrowie i życie.Wszak nowotwór piersi jest cholernie dziedziczny i taka wiedza należy mi się jak psu miska.

Oby wszelcy Bogowie na Niebie i na Ziemi sprawili, by twoje piersi zawsze były jędrne i upajały mężczyznę.
To mantra szczęścia ;)

U mnie w okolicy nikogo takie ulotki nie interesują. Każdy się urodził w swojej sekcie, i to mu wystarczy. Jak ktoś się pojawi z ulotkami, to spuszczą dobermany lub inne yorki ze smyczy.
Jak widać, u niektórych wektor został ten sam, tylko kierunek się zmienił. Ciekawe, gdzie zdają sprawozdanie?
A już twierdzenie, że ktoś jest pedofilem bez dowodów, bez wyroku, jest pomówieniem. Tym samym tropem mogę wszystkie dziewczyny wyzywać od prostytutek. Jedyny dowód jest taki, że ja tak twierdzę. Tak samo, wszyscy ŚJ to przestępcy, bandziory, szuje. O hydraulikach już nie piszę.
Pewnie wszystkie katoliki to głupki. Dlaczego? Bo dowodem na to jest, że tak twierdzę.

Głupoty nie należy naprawiać, bo się nie da. Głupotę należy zlikwidować!


Offline Matylda

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpień, 2019, 15:24 »
Oby wszelcy Bogowie na Niebie i na Ziemi sprawili, by twoje piersi zawsze były jędrne i upajały mężczyznę.
To mantra szczęścia ;)


 ;D ;D ;D ;D
Skoro tak mówisz to faktycznie szkoda marnować tyle szczęścia ;D ;D ;D >:D
To jedno mamy zalatwione.Cycki zostają.

Tylko jak głupotę tępić,to nie wiem :-[


Offline Estera

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sierpień, 2019, 22:04 »
Ludzie spoza Organizacji nie mają problemów z dotarciem do informacji na temat tej sekty więc czy takie ulotki skierowane do nich są im potrzebne ? Nie sądzę ...
   Nie do końca to jest prawda.
   Z moich rozmów z ludźmi wynika, że osoby z tzw., świata wiedzę mają bardzo nikłą.
   Ogranicza się ona często tylko do tego, co widzą.
   A więc, że to mili ludzie, uśmiechnięci, ładnie ubrani, z Biblią w ręku, odwiedzający domy.
   No jeszcze, że krwi nie biorą, do wojska nie idą, nie palą, nie upijają się i nie obchodzą żadnych świąt. 
   I właściwie wiedza wielu na tym się kończy.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpień, 2019, 22:49 »
każda taka akcja jest dobra bo niszczy zarazone komórki WTSu
ktoś nawet wpadł na pomysł aby na forum albo prywatnie kupic numer telefonu
i sprzedawać namiary na betony tam tkwiące aby z tego numeru wysyłać im odkażające materiały
tego typu


Offline HARNAŚ

Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 10:40 »
   Nie do końca to jest prawda.
   Z moich rozmów z ludźmi wynika, że osoby z tzw., świata wiedzę mają bardzo nikłą.
   Ogranicza się ona często tylko do tego, co widzą.
   A więc, że to mili ludzie, uśmiechnięci, ładnie ubrani, z Biblią w ręku, odwiedzający domy.
   No jeszcze, że krwi nie biorą, do wojska nie idą, nie palą, nie upijają się i nie obchodzą żadnych świąt. 
   I właściwie wiedza wielu na tym się kończy.
 
Co nie zmienia faktu , że nawet z tak znikomą wiedza , świadkami jednak nie zostają , nie te czasy. Zatem szkoda energii i środków na docieranie do nich z agresywnym przekazem .


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: OLSZTYN ... akcja z ulotkami ...
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Wrzesień, 2019, 11:25 »
Mało kto z ludzi , nazwijmy ich w cudzysłowie , ze świata , zna jakiegoś starszego . Każdy natomiast świadek zna co najmniej 15-20 starszych . Zatem dla nich nazewnictwo użyte w ulotce jest grube .
Utwierdzi ich w przekonaniu , że odstępcy to kłamcy i niszczyciele .
Inaczej spojrzą na świadków ludzie z tak zwanego świata , którzy nie mają szerokiej wiedzy o Organizacji . Wszystko zależy do kogo adresowana jest ulotka ? Domyślam się , że do ogółu ale i tak dostanie się ona w ręce świadków .
Ludzie spoza Organizacji nie mają problemów z dotarciem do informacji na temat tej sekty więc czy takie ulotki skierowane do nich są im potrzebne ? Nie sądzę , bardziej potrzeba jest uświadamiania samych świadków w czym siedzą , w jakie gówno wdepnęli .
I jeszcze jedno zanim rozpętacie burzę . To ,że nie popieram takich akcji nie oznacza , że jestem im przeciwny .
zaznaczenie dodałem

Witojcie góroliku, wsak Harnaś ześ jest.

 :) "I jeszcze jedno zanim rozpętacie burzę . To ,że nie popieram takich akcji nie oznacza , że jestem im przeciwny", i to wyjaśnia wiele.

Fakt że masz optykę w pewnych kwestiach inna, Twoja rzecz, nic nikomu do tego. 8-)

Natomiast to czy ich to drażni, czy jest to grube, grubo mi to osobiście lotto.
Jeden ze strszaków w rozmowie na mój temat z jednym z tak zwanych braci powiedział że: "Xiński jest na wyleceniu", ten oczywiście mi to powiedział, a co ja jestem tego opasłego, bo grubas jak Russos, (ten to choć miał cudowny głos, nie ujmując nic świetnemu wokaliście) tępego właściciela opętanych przez sektę dusz własnością? Co on panem mej wiary?

Jakoś nie umiem go trafić przy stojaku, bo swoje i to przy świadkach usłyszy.
Po prostu w oparciu o wersety, zgnoję gnoja, po chrześcijańsku. A że starszaki to klika to i tak mu nic nie zrobią, bo swój.

Mam wyrąbane na tą diaboliczną sektę antychrysta. 
  2 Jana cały, nie głoszą nauk Jezusa Chrystusa, tylko mądrych inaczej, czytaj troli z Warwick.

Idąc dalej, w oparciu o doświadczenia z rozmów czy to z szewcem o której pisałem, właścicielem zakładu introligatorskiego, czy ostatnio rozmowy z mechanikiem, wiedzy nie mają żadnej, jeśli to znikomą, rozmawiam też okazjonalnie wnioski te same.

Tak, informacje na temat sekty świadków można znaleźć w internecie, ale bez bodźca, ulotki, plakatu, lub jakiejś akcji nie będą ludzie szukać, bo i po co, dopiero jak zaczną im w szykach świadkowie mieszać, może co któryś, zacznie szukać, niestety nie rzadko jest już za późno, więc jak najbardziej jest potrzebna nasza inicjatywa.

Natomiast uświadamianie samych świadków w jakie to oni gówno wdepnęli, hm, myślałem, o tym też pisałem, że mam kilku przyjaciół z którymi mogę szczerze porozmawiać i co się okazuje, jedna wielka kupa samych śmieci, by nie napisać dosadniej.

Jeszcze niedawno jedna z pionierek, jak jej powiedziałem o pedofilii, była gotowa mi oczy wydrapać, zagaiłem do niej ponieważ z jej mężem prowadziłem tak zwane studium, i znamy się jak  łyse konie, od kilkudziesięciu lat.
Wspólne "imprezy", jeżeli rocznice ślubu przy lampce wina można określić imprezą, byłem pewien że mnie nie zadenoncjuje, jak się okazało, sprawdziła, jak sama mówiła nie powtarzam pierdół, dziś pluje na sektę.

Obecnie  jest mi wdzięczna za przebudzenie i wyjście z sekty, takich osób jest kilka, włącznie z starszym, sługą pomocniczym i kilkoma innymi osobami, ale dla mnie, powtarzam, dla mnie osobiście, najistotniejsze jest zamknięci drzwi, w domach i mieszkaniach ludzi przed sektą świadków jehowy    .

Przestrzegając społeczeństwo przed makabryczną sektą, jak czytamy w innym wątku, w Australii przepoczwarzają się, by info o pedofilii nie dotyczyło ich, lecz, tamtych a ich już nie ma, jest nowe ciało ciało, przeklęci oszuści.

Żeby jednak tak się stało, niezbędna jest inicjatywa z mojej, naszej strony. ;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2019, 11:33 wysłana przez WIDZĘ MROKI »