Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Norwegia zakręca kurek  (Przeczytany 996 razy)

Offline 30LatPrzyPrawdzie

Norwegia zakręca kurek
« dnia: 17 Sierpień, 2019, 12:14 »


Ola

  • Gość
Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień, 2019, 12:20 »
I kolejna dobra informacja


Offline Aliki

Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpień, 2019, 12:43 »
Jeśli dobrze zrozumiałam, to rządowi norweskiemu nie podoba się religia, która zabrania swoim wiernym uczestnictwa w wyborach. No i tu WTS się wybroni. Przecież od paru dobrych lat głosowanie w krajach, gdzie jest to obowiązkiem, jest kwestią sumienia.


Ola

  • Gość
Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpień, 2019, 12:52 »
Jeśli dobrze zrozumiałam, to rządowi norweskiemu nie podoba się religia, która zabrania swoim wiernym uczestnictwa w wyborach. No i tu WTS się wybroni. Przecież od paru dobrych lat głosowanie w krajach, gdzie jest to obowiązkiem, jest kwestią sumienia.

Przecież oni nigdy niczego nie zabraniają zawsze będą ponad prawem...


Offline Cytryna

Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sierpień, 2019, 13:41 »
Jeśli dobrze zrozumiałam, to rządowi norweskiemu nie podoba się religia, która zabrania swoim wiernym uczestnictwa w wyborach. No i tu WTS się wybroni. Przecież od paru dobrych lat głosowanie w krajach, gdzie jest to obowiązkiem, jest kwestią sumienia.

Tylko ciekawe,że wszystko,co jest kwestią sumienia ,a nie jest jednak zgodne z jedyną ,słuszną linia WTS jest napiętnowane i osoba kierująca sie sumieniem inaczej jest wykluczana.


Offline Sebastian

Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpień, 2019, 14:45 »
jeśli stawką będą przenajświętsze dolary (albo chociażby równie święte duńskie korony) to prorokuję że dojdzie do opublikowania nowego światła, które NAKAZUJE udział w wyborach, uznając je za chrześcijański obowiązek

jakby co to mogę gratis przygotować w pełni teokratyczne uzasadnienie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline ihtis

Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień, 2019, 15:18 »
jeśli stawką będą przenajświętsze dolary (albo chociażby równie święte duńskie korony) to prorokuję że dojdzie do opublikowania nowego światła, które NAKAZUJE udział w wyborach, uznając je za chrześcijański obowiązek

jakby co to mogę gratis przygotować w pełni teokratyczne uzasadnienie :)

Dawaj! :-)


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Norwegia zakręca kurek
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sierpień, 2019, 18:35 »
Już podobny temat był kiedyś poruszony. Napiszę jeszcze raz argumenty za :
- Daniel został drugim po Królu
- w Biblii pozytywną osobą jest Królowa Estera
- Józef z woli Boga został pierwszym po faraonie.
Biblia więc jednoznacznie pokazuje że udział w polityce nawet w rządach ludzkich nie jest jednoznacznie potepiony. Owszem Jezus uciekł gdy chcieli o wołać go królem ale wynikało to tylko i wyłącznie z tego że musiał wypełnić rzekome proroctwa.