Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ  (Przeczytany 4116 razy)

Offline kochanek

Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« dnia: 02 Sierpień, 2019, 21:26 »
Witam,
w poszukiwaniu informacji na temat ŚJ na youtube dotarłem chyba do końca internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=ORU2qdIe1Zo&t=11s

Oglądając od 2:00 min. zobaczycie reakcje siostry, która najpierw mówi do "Odstępcy" - "Odwal się od męża", a potem "Won stąd, bo śmierdzisz". Ciekawe nastawienie względem słów Jezusa miłujcie swych nieprzyjaciół.

Autorzy tego amatorskiego kanału mają (nie chcę nikogo obrażać) jakieś zawichrowania i skrajne poglądy, że mój mózg po przesłuchaniu kilku filmików wymięka... Za cel obrali sobie głoszenie świadkom przy stojaku xD, choć była rozmowa również z księdzem i chyba zakonnicą.
W zborze pewnie mówią, że nadeszły prześladowania xD


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień, 2019, 21:42 »
Tak to dobry wstęp na stojaki ;D ;D ;D ;D" VON STĄD BO ŚMIERDZISZ"

głosujmy! ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień, 2019, 22:22 »
(mtg):
Wyszperałeś na YT- ''anioła'' pogromcę (Ww), na ich zlotach, stojakach ...  itd   ;D


Offline Matylda

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień, 2019, 23:27 »
Jehowi maja nasrane w głowach a ten cały pogromca to juz jakiś debil do kwadratu.
Trafił swój na swego.Jedni posiedli wiedze z ameryki a drugi nabazgrolił słupków w biblii i wespół z jakąś Kasią królem się ogłosił.
Trudno uwierzyć że ktoś może być aż tak durny.


Offline Terebint

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpień, 2019, 01:38 »
Ten gość tak na serio z tym, że on jest królem or aniołem????  :o
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline dziewiatka

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpień, 2019, 05:12 »
Ale  fajny,można by go pogłaskać.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Sierpień, 2019, 09:09 »
 :) Nie znam się na tym i chorób psychicznych nie rozumiem, ale zastanawiam się czy taki nieleczony "Anioł" nie może bardziej zachorować i stać się dla otoczenia "niebezpiecznym Demonem"  ;) Osobiście staram się unikać spotkań z takimi ludźmi i nie wdawać z nimi w dyskusję. Na szczęście nie grozi mi stane przy stojaku czy innym wózku więc jakby niebezpieczeństwo też mniejsze.  ;)


Offline abece

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Sierpień, 2019, 09:39 »
Witam,
w poszukiwaniu informacji na temat ŚJ na youtube dotarłem chyba do końca internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=ORU2qdIe1Zo&t=11s

Oglądając od 2:00 min. zobaczycie reakcje siostry, która najpierw mówi do "Odstępcy" - "Odwal się od męża", a potem "Won stąd, bo śmierdzisz". Ciekawe nastawienie względem słów Jezusa miłujcie swych nieprzyjaciół.

Autorzy tego amatorskiego kanału mają (nie chcę nikogo obrażać) jakieś zawichrowania i skrajne poglądy, że mój mózg po przesłuchaniu kilku filmików wymięka... Za cel obrali sobie głoszenie świadkom przy stojaku xD, choć była rozmowa również z księdzem i chyba zakonnicą.
W zborze pewnie mówią, że nadeszły prześladowania xD
W innym filmiku  "Anioł" mówil, że 6 lat był ŚJ, budowal sale królestwa, pokazywał która to sala.
Mniejsza z tym, gdyż wielu z nas zostało w taki, czy inny sposób wykorzystanych, oszukanych przez korporacje Strażnica made in USA.

Człowiek ten został wykluczony, za co i czy słusznie nie wiem, tymbardziej, że wykluczenia nie mają podstaw biblijnych moim zdaniem, w takiej formie i przez niekompetentnych ludzi, i wskutek tego wykluczenia stracił rodzinę przez stosowanie ostracyzmu w wydaniu ŚJ.

Czy  nagrywając te filmy, tak odreagowuje poczucie krzywdy, straty lub inne emocje? Przecież człowieka szlag trafia, gdy traci rodzinę przez to fałszywe wyznanie religijno - korporacyjne.

Przy stojaku w innym filmie wspomina o innych byłych ŚJ, którzy popelnili samobójstwa, z których  chyba kogoś znał osobiście - w tym jeden, że tak napisze z "naszych byłych braci" który zginął podpalajac się, śmierć w ogniu, płomieniach.
Takie i inne "zawichrowania" są efektem bycia, a później nie bycia ŚJ.
Kto się z tego wykaraska, gratuluję.
Kto straci życie, zdrowie - współczuję.


Oni będą stać z tymi stojakami, glusi i ślepi, będą wypierac fakty, sztywno trzymając się interpretacji ck, a pokrzywdzeni przez WTS  będą sobie radzić lepiej lub gorzej, z emocjami poczucia straty życia, utraty rodzin, czasu, zdrowia i straconych możliwości.

Współczuję temu człowiekowi, radzi sobie jak może z poczuciem skrzywdzenia i straty,  współczuję też z powodu tych "zawichrowan".

Kobieta ŚJ, która mówi "won stad, bo
śmierdzisz" - porażka.
"Zawichrowanie" jakieś ma?

Szkodliwa, toksyczna Korporacja, efekty i skutki jej istnienia i działalności widoczne, jak na filmikach i nie tylko.
Na Forum również o tym piszemy.



« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2019, 10:26 wysłana przez abece »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Sierpień, 2019, 10:42 »
  Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
Nieważne czy świadek czy odstępca, wszędzie można dostać pier....ca. :D

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline abece

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień, 2019, 11:01 »
  Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
Nieważne czy świadek czy odstępca, wszędzie można dostać pier....ca. :D
Że zacytuję "Tys prowda".
I tak można splentowac.

Czy  to Bóg odbiera rozum, tu nie mam pewności.
"Ze wszędzie" , tu się bardziej przychylam.

Wszystko, lub wiele, lub miej zależy od  (....) i tu każdy doda wg swoich kryteriów, doświadczeń, wytrzymałości emocjonalnej, różnej w zależności od czasu i kontaktów z takimi a nie innymi ludźmi, ideami  i tak dalej.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2019, 11:04 wysłana przez abece »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Sierpień, 2019, 11:12 »
Świadkowie tamtejsi mają przerąbane, współczuję im z całego serca, a że traktują stojak jako wyzwanie życiowe niczym przeprawa Jonasza do Niniwy to powstał z działań Anioła w roli pierwszoplanowej serial niczym Dynastia :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Sierpień, 2019, 11:22 »


Wszystko, lub wiele, lub miej zależy od  (....) i tu każdy doda wg swoich kryteriów, doświadczeń, wytrzymałości emocjonalnej, różnej w zależności od czasu i kontaktów z takimi a nie innymi ludźmi, ideami  i tak dalej.

    Czyli...kto z kim przestaje takim.....?  :o :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline abece

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Sierpień, 2019, 11:25 »
    Czyli...kto z kim przestaje takim.....?  :o :D
Może tak być.....
Moze być inaczej.....

Zależy, jak......leży..... ?


Offline pies berneński

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Sierpień, 2019, 11:55 »
Tylko patrzeć jak w psychiatrii zostanie opisany syndrom świadkowski.
 Pierwszym objawem jest ból dupy i sraczka na widok stojaka z literaturą.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline abece

Odp: Obrona stojaka - amatorska inwazja na ŚJ
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Sierpień, 2019, 12:05 »
Tylko patrzeć jak w psychiatrii zostanie opisany syndrom świadkowski.
 Pierwszym objawem jest ból dupy i sraczka na widok stojaka z literaturą.
Eh.
Dodajmy  do "syndromu swiadkowskiego" ból  po zderzeniu się z prawdą o korporacji Strażnica i wiele innych, które generuje.
To Forum jest przepełnione różnego rodzaju bólami.

Jeszcze kilka lat wstecz  widząc stojak dotykał mnie "ból dupy" i "sraczka", gdy najbliższa mi osoba zgodnie z zasadami ŚJ, traktowała mnie ostracyzmem.

Tez "ból dupy" i "sraczka" mnie dopadła, gdy trzeba było spożywać posiłki w samotności, a nie z rodziną i w innych sytuacjach też.

A co, miało mnie nie boleć?

Gdy cierpisz, czujesz ból.
Ostracyzm jest po to, by zadać  cierpienie, emocjonalny, psychiczny ból.
I to zupełnie normalne, naturalne, że ten ból się odczuwa.

Ktoś sobie z tym poradzi lepiej lub gorzej, ktoś nie i "stwierdzamy" "zawichrowania" Anioła.

Mnie udało się po latach zwalczyć, zlikwidować stosowanie i oddziaływanie ostracyzmu na mojej osobie , ta radoscia i tym osiągnięciem dzielę się teraz z Wami.
A bolało niemiłosiernie.

Eh.
Dobrego dnia.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2019, 12:45 wysłana przez abece »