Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Były Nadzorca Obwodu  (Przeczytany 5235 razy)

Offline UWAGA AWARIA

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sierpień, 2019, 02:32 »
Qrna ..jacy pracownicy :o
ile to kosztuje ta cenność?  8- :o) ile jest warta 8-)
kto za to zapłaci 8-)
a najważniejsze : kto ją wycenił? ;)......ja wiem gdzie jest skarbiec alibaby i skarby WTS-u

dddd
darmo dostali darmo dawali
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2019, 02:50 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Proctor

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Sierpień, 2019, 08:12 »
Qrna ..jacy pracownicy :o
ile to kosztuje ta cenność?  8- :o) ile jest warta 8-)
kto za to zapłaci 8-)
a najważniejsze : kto ją wycenił? ;)......ja wiem gdzie jest skarbiec alibaby i skarby WTS-u

dddd
darmo dostali darmo dawali

Piles nie pisz!!!


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sierpień, 2019, 08:17 »
Qrna ..jacy pracownicy :o
ile to kosztuje ta cenność?  8- :o) ile jest warta 8-)
kto za to zapłaci 8-)
a najważniejsze : kto ją wycenił? ;)......ja wiem gdzie jest skarbiec alibaby i skarby WTS-u

dddd
darmo dostali darmo dawali

Nie mam nic za darmo he he

Ten, kto pobiera naukę wiary, niech użycza ze wszystkich swoich dóbr temu, kto go naucza.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2019, 08:19 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sierpień, 2019, 11:53 »
Piles nie pisz!!!

Człowiek, nie wielbłąd - pić musi! ;) ;D
 
no ale jak słyszę że"ktoś ma coś bardzo cennego" :o   to niech to lepiej odda co wziął.

« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2019, 12:03 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Sierpień, 2019, 05:20 »
Nie mam nic za darmo he he

Ten, kto pobiera naukę wiary, niech użycza ze wszystkich swoich dóbr temu, kto go naucza.
Muszę to sprostować. My nie pobieramy opłat od byłych czy obecnych Świadków. Wszystko robimy zupełnie bezinteresownie. Powyższy werset dotyczy spraw wewnętrznych Kościoła.

Czy to tak trudno zrozumieć, że nasze bogate doświadczenie i pogłębiona wiedza na temat organizacji oraz faktycznej prawdy biblijnej są cenną wartością dla tych, którym pomagamy?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2019, 05:23 wysłana przez Natan »


Offline Cytryna

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Sierpień, 2019, 07:05 »
Muszę to sprostować. My nie pobieramy opłat od byłych czy obecnych Świadków. Wszystko robimy zupełnie bezinteresownie. Powyższy werset dotyczy spraw wewnętrznych Kościoła.

Czy to tak trudno zrozumieć, że nasze bogate doświadczenie i pogłębiona wiedza na temat organizacji oraz faktycznej prawdy biblijnej są cenną wartością dla tych, którym pomagamy?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jestem BARDZO wdzięczna za Wasza pracę.Oglądam konferencje ,czytam i odnoszę mnóstwo korzyści.Dzięki Wam wyciszyłam się,zaczęłam z mężem na nowo zgłębiać Pismo św.Uważam ,że praca takich ludzi ,jak Wy zasługuje na wynagrodzenie.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Sierpień, 2019, 07:16 »
Muszę to sprostować. My nie pobieramy opłat od byłych czy obecnych Świadków. Wszystko robimy zupełnie bezinteresownie. Powyższy werset dotyczy spraw wewnętrznych Kościoła.

Czy to tak trudno zrozumieć, że nasze bogate doświadczenie i pogłębiona wiedza na temat organizacji oraz faktycznej prawdy biblijnej są cenną wartością dla tych, którym pomagamy?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Musiałeś mnie źle zrozumieć,  bo chylę czoła przed każdym kto pomaga byłym i obecnym ale już świadomym śj, chodziło mi o to że dostając niby "za darmo" ta niby naukę biblijną od świadków drogo to człowieka potem kosztuje
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2019, 07:19 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Sierpień, 2019, 07:32 »
Musiałeś mnie źle zrozumieć,  bo chylę czoła przed każdym kto pomaga byłym i obecnym ale już świadomym śj, chodziło mi o to że dostając niby "za darmo" ta niby naukę biblijną od świadków drogo to człowieka potem kosztuje
Dziękuję za wyjaśnienie. Przepraszam, źle Cię zrozumiałem.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline UWAGA AWARIA

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Sierpień, 2019, 16:02 »
Muszę to sprostować. My nie pobieramy opłat od byłych czy obecnych Świadków. Wszystko robimy zupełnie bezinteresownie. Powyższy werset dotyczy spraw wewnętrznych Kościoła.

Czy to tak trudno zrozumieć, że nasze bogate doświadczenie i pogłębiona wiedza na temat organizacji oraz faktycznej prawdy biblijnej są cenną wartością dla tych, którym pomagamy?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Czy mógł byś powiedzieć w dwóch zdaniach 8-) ,czym jest Chrześcijański Ośrodek "Apollos"? nie przysyłając linków
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2019, 16:07 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Sierpień, 2019, 22:04 »
Apollos to inicjatywa byłych Świadków z Bydgoszczy, którzy bezinteresownie pomagają wątpiącym i byłym Świadkom. Raz w roku organizują konferencję (zjazd, podczas którego wygłaszane są wykłady, świadectwa i można sporo porozmawiać w przerwach) oraz weekend z Biblią (wspólny czas odpoczynku, zwiedzania okolicy, rozważania Biblii, dzielenia się świadectwami, modlenia się).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline sawaszi

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Sierpień, 2019, 22:24 »
Apollos to inicjatywa byłych Świadków z Bydgoszczy, którzy bezinteresownie pomagają wątpiącym i byłym Świadkom. Raz w roku organizują konferencję (zjazd, podczas którego wygłaszane są wykłady, świadectwa i można sporo porozmawiać w przerwach) oraz weekend z Biblią (wspólny czas odpoczynku, zwiedzania okolicy, rozważania Biblii, dzielenia się świadectwami, modlenia się).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka




A czy na tych spotkaniach można poznać kobietę (partnerkę) na całe życie ?


Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Sierpień, 2019, 08:08 »


A czy na tych spotkaniach można poznać kobietę (partnerkę) na całe życie ?
To zależy przynajmniej od dwóch czynników:
1) skład osobowy w danym czasie;
2) "Bo w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało naraz", jak to ujął Fredro. Nie trzeba chyba tego tłumaczyć.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Natan

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Sierpień, 2019, 06:23 »
Jestem BARDZO wdzięczna za Wasza pracę.Oglądam konferencje ,czytam i odnoszę mnóstwo korzyści.Dzięki Wam wyciszyłam się,zaczęłam z mężem na nowo zgłębiać Pismo św.Uważam ,że praca takich ludzi ,jak Wy zasługuje na wynagrodzenie.

Droga Cytryno,
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. To mnie zachęca do dalszego trudu. Życzę Tobie i Twojemu Mężowi coraz lepszego poznania Boga Ojca, Pana Jezusa i Słowa Bożego.
A co do wynagrodzenia, to właśnie ta bezinteresowność - nie robienie biznesu na sprawach duchowych - jest czynnikiem nadającym cechę autentyzmu naszym działaniom.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Były Nadzorca Obwodu
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Sierpień, 2019, 10:29 »
szkoda że takie spotkania macie raz w roku,jak widzę termin już minął