Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kobieto - facet bije to nie odchodź, bądź lojalna - ŚJ a ofiary przemocy domowej  (Przeczytany 2445 razy)

Offline Walt Kowalski

Cokolwiek nie mówiliby świadkowie odnośnie przemocy, każda ofiara przemocy czy to świadek czy katolik czy adwentysta oczywiście mogą bez żadnych przeszkód zgłaszać to policji czy innym organom.

"bez żadnych przeszkód? "
Proszą Cię każdy kto choć trochę pobyl w zborze zna klimat zgłaszania czegokolwiek niebudujacego ze strony braci na zewnątrz. Każda ofiara pedofilii w Australii wśród ŚJ czy KK też mogli. Taki komentarz z Twojej strony świadczy o braku znajomości tematu życia wewnątrz organizacji albo o zwykłym cynizmie.


Offline mczcz

Co robia starsi z ofiara przemocy, ktora odchodzi od meza? wykluczaja.

https://sjwp.pl/bylem-swiadkiem-nasze-historie/moze-tutaj-mi-ktos-powie-'dzien-dobry'/


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Co robia starsi z ofiara przemocy, ktora odchodzi od meza? wykluczaja.

https://sjwp.pl/bylem-swiadkiem-nasze-historie/moze-tutaj-mi-ktos-powie-'dzien-dobry'/

Ja mam takie pytanie. Co Ty zrobiłaś jako ofiara przemocy?
Podkreślę, że pytanie jest proste.
Znam wiele sytuacji, dlatego pytam. 


Offline mczcz

Ja mam takie pytanie. Co Ty zrobiłaś jako ofiara przemocy?
Podkreślę, że pytanie jest proste.
Znam wiele sytuacji, dlatego pytam.

Pytanie jest chyba tak proste, ze skomplikowany sposób myślenia nie ogarnia.
Pytasz co zrobiłam że stałam się ofiarą przemocy, pytasz co zobiłam żeby ofiarą nie być, czy co zrobiłam żeby się od niego uwolnić, czy może co zobiłam żeby poniósł konsekwencje..


Offline Storczyk

 czytam i az mi niedobrze sie robi .Po prostu osoby z zewnątrz ktore do tej sekty wchodzą nie maja tam rodzin i nie interesuja sie zborowymi plotami tak  naprawdę nie mają pojecia ze to takie bagno i syf jak wszędzie.   Przemoc w rodzinie w domach podzielonych tak ale  u świadków to dla mnie szok..Bardzo dobrze mczcz, ze swoja historie  opisujesz  .
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2019, 16:10 wysłana przez Storczyk »


Offline Cytryna

Moyes a o co konkretnie Tobie chodzi ?