Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry,  (Przeczytany 5793 razy)

Offline Rosie

Dzień dobry,
« dnia: 10 Czerwiec, 2015, 22:51 »
Witam wszystkich gorąco. Cudownie jest poczuć że nie jest się odosobnionym w swych wątpliwościach.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 22:52 »
Witaj Rosie :) :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 22:53 »
Witam wszystkich gorąco. Cudownie jest poczuć że nie jest się odosobnionym w swych wątpliwościach.

Witaj!
Nie jesteś sam czy sama, bo nie wiem Rosie jakiej płci. :)


Offline gedeon

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 22:53 »
Witaj, miło Ciebie poznać, Ja nazywam się Stanisław Chłościński i piszę tu jako gedeon, przez 60 lat byłem w tym matrixie. Fajnie że Jesteś z nami. ;D ;D ;D


Offline Rosie

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 23:10 »
Ja wychowałam się w rodzinie śJ, szantażem zostałam zmuszona do chrztu, niedługo potem napomniana. Od wielu lat nie biorę udziału w niczym co się wiąże z organizacją jednak gdzieś w tylu głowy siedzi demon Strażnicy. Są niemiłe wspomnienia i złość której nie mogę się pozbyć.
Gedeon jestem pod wrażeniem Twojej odwagi! Wielki szacun.


Offline Ariana

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Czerwiec, 2015, 06:44 »
Witaj Rosie.
Poukladasz sobie wszystko z czasem...
Z czasem i zlosc tez minie.

Pojawi sie akceptacja dla swojej przeszlosci i bedziesz zyc dalej. Ale juz swoim zyciem a nie 'straznicowym'.
:)


Offline Datsun

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwiec, 2015, 07:43 »
Witaj.
Tutaj prawie każdy z nas miał lub nadal ma przykre doświadczenia z tą religią. Na tym forum spotkasz się na pewno ze zrozumieniem, tolerancją oraz ewentualną pomocą.  :)


Mario

  • Gość
Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwiec, 2015, 08:19 »
Witaj Rosie.
Przekonaliśmy się , że wątpliwości to "okno" do nowych możliwości.


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Czerwiec, 2015, 19:07 »
I ja witam
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline siostra2007

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 08:50 »
Witaj. To ciekawe co piszesz. Tak właśnie sądziłam, że samo odcięcie się od organizacji to dopiero wielki początek. Na czym polega ten strażnicowy "demon", o którym piszesz? Czy ma to związek z sumieniem albo poczuciem winy?


Offline Rosie

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 18:51 »
Mój strażnicowy demon polega na ogromnym żalu za zepsute dzieciństwo. Byłam niewierząca nawet zanim sobie uświadomiłam że istnieje termin ateizm ale jakże bym mogła się do tego przyznać skoro otaczali mnie ludzie głęboko wierzący w jedyną (według nich)prawdę i oczekujący od swoich dzieci zdeklarowania się na rzecz organizacji? Fakt że zawsze czułam się inna (czytaj gorsza) niż dzieci w szkole zaważył na rozwoju mojej osobowości, zaowocował kompleksami, ekstremalną nieśmiałością, poczuciem niskiej wartości i obawy że do końca życia będę musiała udawać kogoś kim nie jestem żeby nie zawieźć bliskich. Wciśnięta w za ciasne ramy stałam się osobą zamkniętą i ciągle zalęknioną. Mimo że moje życie diametralnie się odmieniło, oczywiście na lepsze, szczęśliwe w poczuciu pełnej wolności, stałam się otwarta i czuję że jestem w 100% sobą to nie wiedzieć czemu wchodzę na to forum i odczuwam jakieś niewyobrażalnie miłe uczucie widząc że wiele osób wybrało taką drogę jak ja.


Offline Rosie

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 18:58 »
Widzę że mój status awansował na zainteresowanego :)
Niewolnik wierny i roztropny dostępny tylko dla najbardziej zasłużonych  :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 19:11 »
Ja wychowałam się w rodzinie śJ, szantażem zostałam zmuszona do chrztu, niedługo potem napomniana. Od wielu lat nie biorę udziału w niczym co się wiąże z organizacją jednak gdzieś w tylu głowy siedzi demon Strażnicy. Są niemiłe wspomnienia i złość której nie mogę się pozbyć.
Gedeon jestem pod wrażeniem Twojej odwagi! Wielki szacun.

Witaj Rosie

Ten demon chyba każdego z nas nawiedzał. Ale z czasem i jemu się znudzi i odpuści, a raczej...wietrzeje. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 19:17 »
Rosie :)
Jak najbardziej forumowa kariera rozwija się u każdego według pisania postów ;)
A niewolnik to sługa uniżony wszystkich forumowiczów - admin :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Noc_spokojna

Odp: Dzień dobry,
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:35 »
Ja wychowałam się w rodzinie śJ, szantażem zostałam zmuszona do chrztu, niedługo potem napomniana. Od wielu lat nie biorę udziału w niczym co się wiąże z organizacją jednak gdzieś w tylu głowy siedzi demon Strażnicy. Są niemiłe wspomnienia i złość której nie mogę się pozbyć.
Gedeon jestem pod wrażeniem Twojej odwagi! Wielki szacun.
No to dobrze trafiłaś! Wyganiamy demony ;).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D