Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja Warszawa  (Przeczytany 4427 razy)

Offline Bartek malinowski

Manifestacja Warszawa
« dnia: 21 Czerwiec, 2019, 12:17 »
witam, w tym roku chcemy zorganizować manifestację przeciwko niebiblijnym i destrukcyjnym działaniom korporacji strażnica , we współpracy z.......................................................podczas kongresu międzynarodowego w Warszawie w dniach 9-10 sierpnia ! Będzie to najważniejsza manifestacja do tej pory, będą plakaty i bilbordy w trzech obcych  językach. Zapraszamy do przybycia i wsparcia nas swoją obecnością.
Bartek
email - syngromu317@gmail.com
Nemo: Edycja. Napisałeś, co wykropkowałem że manifestację chcesz zrobić ze współpracą z "Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznych" co nie jest prawdą. Osoby z tego centrum nie dostały żadnej informacji że są proszone o wzięcie udziału w tej manifestacji. 
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec, 2019, 12:43 wysłana przez Nemo »


Offline Iza

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec, 2019, 16:59 »
To moze ja wtrącę króciutko,ze Bartek usiłował skontaktować się z Gedeonem by prosić o jego wsparcie i błogosławieństwo 😜, rozmawiał tez z nami na temat tej akcji, Najprawdopodobniej przyjedziemy całą rodziną, problem tylko taki,ze nie mamy jak czasowo angażować się w przygotowania,
Prosimy chętnych forumowiczów o wsparcie w tym zakresie.
 Planowaliśmy w zeszłym roku zrobić tę akcję hucznie i z „ fajerwerkami” , zamierzaliśmy tez zaangażować w przygotowania, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze nasze rodzinne sprawę tak się ułożą.
Ale myślę,ze wspólnymi siłami możemy jeszce ten raz zrobić coś fajnego i zdobyć się na jeszce jeden wysiłek, tym bardziej ze okazja taka co roku się nie zdarza.
Ktoś chętny ?😁😁😁
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2019, 13:55 wysłana przez mav »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Reskator

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec, 2019, 18:01 »
To moze ja wtrącę króciutko,ze Bartek usiłował skontaktować się ze Stanisławem Chłościńskim by prosić o jego wsparcie i błogosławieństwo 😜, rozmawiał tez z nami na temat tej akcji, Najprawdopodobniej przyjedziemy całą rodziną, problem tylko taki,ze nie mamy jak czasowo angażować się w przygotowania,
Prosimy chętnych forumowiczów o wsparcie w tym zakresie.
 Planowaliśmy w zeszłym roku zrobić tę akcję hucznie i z „ fajerwerkami” , zamierzaliśmy tez zaangażować w przygotowania, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze nasze rodzinne sprawę tak się ułożą.
Ale myślę,ze wspólnymi siłami możemy jeszce ten raz zrobić coś fajnego i zdobyć się na jeszce jeden wysiłek, tym bardziej ze okazja taka co roku się nie zdarza.
Ktoś chętny ?😁😁😁
Ja  nie! To nic nie da.To święto śj.
To tak jakby w wigilię mówić przed kościołami o pedofilii w KK.
Święto trzeba uszanować a działać tak jak choćby Sekielski.


Offline Iza

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec, 2019, 18:03 »
To dział dla tych co chcą dzialac. Osoby nie mające w tej kwestii nic do wniesienia mogą swoje obiekcje wyrażać w innych wątkach, zeby tego nie zaśmiecać
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipiec, 2019, 18:27 »
Świetny pomysł, akcja da bardzo wiele i wierzę że każdy kto weźmie w niej udział będzie z tego odczuwał radość i satysfakcję.

To jest Kongres międzynarodowy, z tego powodu warto aby banery zostały wydrukowane również w języku angielskim.

Dobrze będzie również mówić częściowo po Polsku a częściowo po Angielsku.  Dacie wspaniałe świadectwo :)


Offline Reskator

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipiec, 2019, 18:52 »
To dział dla tych co chcą dzialac. Osoby nie mające w tej kwestii nic do wniesienia mogą swoje obiekcje wyrażać w innych wątkach, zeby tego nie zaśmiecać
Zachowujesz się jak CK -nie znosisz innych poglądów i wyrzucasz ich na śmietnik-czyli wykluczasz.
Usuwam się z wątku jak z organizacji.
Pozdrawiam


Offline Asturia

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lipiec, 2019, 18:59 »
Ja  nie! To nic nie da.To święto śj.
To tak jakby w wigilię mówić przed kościołami o pedofilii w KK.
Święto trzeba uszanować a działać tak jak choćby Sekielski.


he he he dobre Reskator
nie martw się aż tak o świadkach  ;D
ja jakoś nie przypominam sobie żeby świadkowie uszanowali święta innych religii, na przykład katolików, zawsze organizowali zbiórki w wigilię i chodzili od domu do domu po południu, każdy kto próbował jakoś wykręcić się został kulturalnie zjechany i zawstydzony przy innych jako słabe ogniwo w doskonałej Bożej organizacji, żaden betonowy sługa, starszy, pionier nie martwił się tym że katolicy siedzą przy stole i świętują, oni robili swoje, zapukali i proponowali kult niewolnika, szanowali innych? oczywiście że nie, więc jak mówi ruski kakoj priwet takoj atwet, także popieram z serca działania organizatorów, uratować nawet 1 osobę to już sukces, zawsze warto
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2019, 19:01 wysłana przez Asturia »


Offline Reskator

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lipiec, 2019, 19:07 »

he he he dobre Reskator
nie martw się aż tak o świadkach  ;D
ja jakoś nie przypominam sobie żeby świadkowie uszanowali święta innych religii, na przykład katolików, zawsze organizowali zbiórki w wigilię i chodzili od domu do domu po południu, każdy kto próbował jakoś wykręcić się został kulturalnie zjechany i zawstydzony przy innych jako słabe ogniwo w doskonałej Bożej organizacji, żaden betonowy sługa, starszy, pionier nie martwił się tym że katolicy siedzą przy stole i świętują, oni robili swoje, zapukali i proponowali kult niewolnika, szanowali innych? oczywiście że nie, więc jak mówi ruski kakoj priwet takoj atwet, także popieram z serca działania organizatorów, uratować nawet 1 osobę to już sukces, zawsze warto
Gdzie ja się martwię o świadków.
"Dbam o jednakowe odważniki"
He NIE  pamiętam zbiórek w wigilię i głoszenie po południu-a byłem starszym i prowadziłem nie jedną zbiórkę.
Z "brudnymi gumowcami"czytaj inną religią nie wchodziliśmy w święta innych religii.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2019, 19:22 wysłana przez Reskator »


Offline Trinity

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lipiec, 2019, 19:22 »
ja również pamiętam zbiórki w wigilie
święta, grobing chodziło się na cmentarz z ulotkami.
pamiętam raz zbiórki o 9:30 w nowy rok.
tak było.

pamiętam również zebranie w tygodniu poprzedzający
kongres
człowiek szykował strawę na 3 dni i jeszcze na zebranie
we czwartek popylał.
potem przyszło światło że jak jest kongres to zebrania
nie trzeba,
ale w moim zborze ten zwyczaj przyjął się na końcu 😂


Offline Asturia

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lipiec, 2019, 19:24 »
He NIE  pamiętam zbiórek w wigilię i głoszenie po południu-a byłem starszym i prowadziłem nie jedną zbiórkę.
Z "brudnymi gumowcami"czytaj inną religią nie wchodziliśmy w święta innych religii.

no to byłeś w słabym zborze bracie  ;D
też byłem na przywileju i modliłem się żebym nie dostał ''przywileju'' prowadzenia popołudniowej zbiórki 24 grudnia, a kiedy zobaczyłem rozpiskę i brak mojego nazwiska jako prowadzącego to otwierałem ''szampana'' i nawet nie pojawiałem się na zbiórce i jednocześnie współczułem tych którzy mieli chodzić od domu do domu, mówię tak jak było absolutnie bez koloryzowania, do tej pory w naszych rejonach w tygodniu mają 5 zbiórek, nikt nie zwraca uwagę na kalendarz ani na święta, najpierw sprawy królestwa, taka jest tu dewiza


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lipiec, 2019, 20:33 »
Jako pionier stały często glosilem że zbiórek w wigilię czy nowy rok lub inne święta. Pamiętam też zbiórki 1 listopada i wypady na cmentarz głosić. Później jako starszy też organizowałem w te dni zbiórki. Ale z biegiem lat coraz mniej w święta. Ale rzeczywiście takie były bo tłumaczenie było, że można ludzi zastać w domu.


Offline BrodataMalpa

Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Lipiec, 2019, 21:06 »
U nas to było "tradycja" że w wigilię do południa były specjalnie zbiórki, unikałem jak mogłem, ale raz zostałem na "ochotnika" z braku innych wyznaczony do służby z NO (Jerzy W.). Jakiś taki miałem z nim lepszy kontakt z racji tego że to on mnie wysłał na pierwszy teren i w trakcie tej służby szybko wyszło że on też jej za najlepszy pomysł nie uważa, ale z racji obsługi nie wypadało się wyłamywać. To samo jeśli chodzi o stojak przy drodze na cmentarz we wszystkich świętych. Też raz miałem wątpliwy przywilej "dawać dobry przykład" jako pionier. A o innych imprezach w centrum uzdrowiska które były obstawiane od rana do wieczora na dwa stojaki to już nie mówię. Więc ciężko tu mówić o szanowaniu innych...


Ola

  • Gość
Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Lipiec, 2019, 21:51 »
Szkoda, że ja z Wami nie będę niestety termin zbiegł mi się z wyjazdem. To będzie mega wsparcie dla osób już wybudzonych, a które niestety muszą tam tkwić świetna robota!


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Lipiec, 2019, 23:19 »
Ja  nie! To nic nie da.To święto śj.
To tak jakby w wigilię mówić przed kościołami o pedofilii w KK.
Święto trzeba uszanować a działać tak jak choćby Sekielski.

Życie.

Nie ma to jak zmotywować, zachęcić i jeszcze nic, a już się nie da, nie ma sęsu.

Jakie święto?

Normalny spęd na szkolenie z marketingu i miękkiego a w większości agresywnego, przecież rynek zbytu muszą poszerzać, a do tego trzeba szkoleń w tym trzydniowych sesji.
Nie masz nic budującego do napisania, nie pisz.  ;)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Manifestacja Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lipiec, 2019, 01:53 »
Ja  nie! To nic nie da.To święto śj.
To tak jakby w wigilię mówić przed kościołami o pedofilii w KK.
Święto trzeba uszanować a działać tak jak choćby Sekielski.

A skąd wiesz , że to nic nie da?
Świadkowie od dziecka wszczepiają , że nie mówi się źle o organizacji , nie mówi się o rzeczach "niebudujących".
Mówisz - działać tak jak Sekielski a sądzisz , że jego działanie wzięło się  znikąd? Kiedyś po prostu spalono by go na stosie a dziś katolicy nie boją się już głośno o tym mówić .
Jakiś czas temu dla mnie "odstępca", ten który "lud boży", organizację był złym człowiekiem .
Kiedy sama zrozumiałam , że organizacja MNIE traktuje jak odstępcę wiele spraw stało się jasne.
Mam świadomość , że wszędzie gdzie trzeba się przeciwstawić komuś , czemuś ,znajdą się "hamulcowi" ale nie ma innej drogi  jak sprzeciw , nagłaśnianie sprawy , mówienie otwarcie o tym co jest złe .
Ostracyzm jest ZŁEM , mamienie ludzi nieprawdziwymi obietnicami jest złe , jest oszustwem .
Czasami jestem bardzo zmęczona wieczną walką , mówię do siebie - miej to w d...zajmij się sobą , "umieram" na chwilę , ale przyparta do muru podejmuję walkę .

Zostałam świadkiem z własnego wyboru , bo ktoś mnie oszukał , mówił o pięknym świecie w którym zamieszkają dobrzy ludzie , którzy nie krzywdzą innych , którzy zło nazwali dobrem .
Dlaczego teraz nie mam głośno mówić o tym , że zostałam oszukana?
Pewnie znajdą się tacy co nie zastanowią się nad takimi wywodami , to jest ich wybór , może kiedyś sami dojdą do podobnych wniosków ? kto to wie?
Dziś wiem więcej niż wczoraj