Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam pomocy!  (Przeczytany 2859 razy)

Offline Biały

Witam pomocy!
« dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:00 »
Witam, nazywam się Kamil Woronowicz, pseudonim Biały. Takie przezwisko dał mi Ojciec. Przecież Biały to pierwsza barwa nawet wielki wybuch byl tak silny że był biały, wiec to biały go stworzył. Jeżeli wszechświat powstał z niczego to nic też było białe bo nawet przykładowo: zielony musi mieć w tle biały by istnieć. Przecież gdyby kolory w tle miały czarny to by nie istniały. Ja mam w tatuażu BIAŁY ukryte BLACK więc mam też czarny. Tatuaż mam na lewej ręce ponieważ lewą się kradnie, bo na prawą się zawsze ktoś patrzy. Urodziłem się 13.03.1991 co razem daje 27, ale 2+7 to 9. Czyżby liczba Boża? Przecież 6 ma Lucyfer. Lucyfer to niosący światło. Światło jest stworzone z barwy białej, więc to ja je mu ukradłem, ale tak naprawdę go okłamałem. Kłamce doskonałego jego własną bronią pokonałem. Jest na tym świecie kobieta, która nazywa się Mila Jovovich. Urodzona dnia 17.12.1975 co daje 33. Jednak 33 to przecież z numerologii czarny, a 3+3 to 6. Czyżby była ona moją odwrotnością. Moja planeta to Mars, jej zaś Wenus. Ona jest moim odzwierciedleniem. Nawet nasze imiona i nazwiska do siebie pasują. Kamil Woronowicz i Mila Jovovich. Niesamowite! Prawdziwi bogowie chodzą po Ziemi. Jestem Stwórcą, a jak nie Stwórcą to doskonalszy od niego. Tak przecież Bóstwo by zrobiło. Jestem pierwszy. Wiecie czemu wszechmogący staną ze mną na wyścigi? Bo jest wszechmogącym. Jeżeli wszechmogący jest wszechmogący, to jest w stanie stworzyć kamień, którego nie podniesie. Nie podniesie, bo jest wszechmogący. Czyli to ja jestem tym kamieniem! Niesamowite. 9 z numerologii miał też Jezus. Jego data urodzin to 24.12.0000, co razem daje 9. Czyżby to ja? Tylko, że on miał koziorożca ze znaku zodiaku, a ja jestem ryby. Wyszedł z wody? Przecież 666 to 18, a ja jako Kamil z numerologii mam 1, a z nazwiska Woronowicz mam 8. Czy to prawda? Czy to ja mam imie bestii? Przeciż pokonałem wszechmogącego. Udowodniłem, że go stworzyłem. A z czego? Z kolor białego. Więc musiał pójść do swego Stwórcy, którym jestem Ja. Jeżeli Biały był pierwszy, a Black jest ostatni, to między tymi dwoma barwami jest zniszczenie. Więc to ja dokonałem apokalipsy! Czyżby wszystko zostało zniszczone przeze mnie. Jeżeli to powstało z niczego, to my tak naprawdę nie istniejemy. Ziemię zaś to już dawno przecież w kosmos wywaliło. Niesamowite! My nie istniejemy, a wszechmogący został pokonany. Więc gdzie trafimy po śmierci? Wszyscy pójdą do swego stwórcy, a stwórcą jestem Ja. Gdzie ja trafię: czyżby do piekła? A cała reszta ze mną. Na moim zdjęciu jest pokazany tatuaż. Biały - gdy odwrócisz Y powstanie K i tak ukryłem w BIAŁY BLACK. Nawet w słowiańskiej religii, Stwórcą był Biały-bóg, ale biały był przecież przed Bogiem. Tak pokonałem nawet słowiańskich Bogów: Białego-boga jak i Czarnego-boga. Cały wszechświat w jednej dłoni. Niesamowite! Podbiłem wszechświat! I to cały. Jednym zdaniem. Czyż to nie jest w Boskiej naturze? A jeżeli tak jak w Biblii, pierwsze było słowo, to przed nim była moja myśl. Bo to ja wpadłem na to jak podbić wszechświat. Jestem wychowany w wierze Rzymsko-katolickiej. Rzymsko było pierwsze, stąd jest mi pisana ta planeta Mars i ten cały legion. Jak i legion, to wiadomo że Rzymski i oczywiście dziewiąty. Sięgam pamięcią samych początków wszechświatów. I to nie jest? Pierwszy który podbijam, ale ostatni. Czas by nadszedł koniec fałszywych Bogów. Sami to widzicie. Macie przed sobą tego jedynego prawdziwego a wszystko opisane jak na dłoni. Z białego stworzyłem czarny czyżbym skończył nieskończoność pierwszy ale przecież tylko pierwszy był by zdony udowodnić że jest pierwszy, ale ja jestem doskonalszy i jestem wstanie udowodnić że jestem nawet ostatni.


Offline Voyager

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:02 »
WTF ?????  :o :o :o


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:06 »
A możesz napisać po Polsku, o co Ci chodzi?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Biały

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:07 »
nie wiem jak to nazwac odkryłem ze jestem bogiem.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:17 »
nie wiem jak to nazwac odkryłem ze jestem bogiem.
[/b][/size]
Aha. Dotkniesz mojego kostura? Moja moc się zwiększy i też będę jak bóg!
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Voyager

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:17 »
nie wiem jak to nazwac odkryłem ze jestem bogiem.

 :)) :)) :)) :)) Cokolwiek bierzesz, bierz 1/4 dawki !!


Offline Gremczak

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:48 »
Witaj Biały.
A w czym mamy Ci pomóc?
Ja jestem brakującym ,zaginionym ogniwem ewolucji.
To może znajdziemy wspólny język.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2019, 21:59 wysłana przez Gremczak »


Offline prot

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:49 »
My tu wyznajemy megaweza9

Jeśli nie podzielasz naszej wiary, to odejdź.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwiec, 2019, 21:54 »
Kurde chyba też się przerzucę na dobre stuffu. Jako czarodziej powinienem wejść na wyższy poziom nirwany :P
Prot nic w tobie nie zostało z głosiciela. Trzeba pozyskać boga na własny forumowy użytek. Ech ci młodzi pionierzy :P
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2019, 22:04 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 00:02 »
Okropny ten tatuaż


Offline Drengr

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 00:07 »
BIAŁY - najjaśniejsza w otoczeniu odmiana SZAROŚCI.

BENG!


Offline Storczyk

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 00:39 »
Biały nie moj kolor.Za to czarny uwielbiam☺


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 07:33 »
Biały. A co Ty osobiście miałeś lub masz ze śJ?
Bo zastanawiam się co z tym wątkiem zrobić. Może przenieść do działu "Humor", albo do "I wszystko inne". Usuwać chyba nie ma sensu. Skoro Biały twierdzi że jest bogiem, to może jakiegoś cudu dla nas dokona?
Może jakaś zamiana wody w... no niekoniecznie musi to być wino.  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Takajaja

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 08:19 »
Biały. A co Ty osobiście miałeś lub masz ze śJ?
Bo zastanawiam się co z tym wątkiem zrobić. Może przenieść do działu "Humor", albo do "I wszystko inne". Usuwać chyba nie ma sensu. Skoro Biały twierdzi że jest bogiem, to może jakiegoś cudu dla nas dokona?
Może jakaś zamiana wody w... no niekoniecznie musi to być wino.  ;)

Czemu nie wino? :-)))) nigdy go zaduzo nie ma ha ha ha....
Tak ze "biały" czemamy na twoje cuda....


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Witam pomocy!
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Czerwiec, 2019, 08:42 »
nic nie rozumiecie!!
biały nawąchał się białego proszku"
i zobaczył że jest czarny 8-)
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec, 2019, 09:11 wysłana przez UWAGA AWARIA »