Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii  (Przeczytany 9882 razy)

Offline Estera

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Maj, 2019, 22:44 »
Aktualnie Świadkowie Jehowy są 3-cim pod względem wielkości związkiem wyznaniowym w Polsce.
Jestem dobrej myśli jeśli chodzi o plany powołanej komisji  :)
                            Podstawowa statystyka religii w Polsce.
                                   Dane GUS na koniec 2011 roku

   katolicyzm – 86,9% (gł. Kościół rzymskokatolicki – 86,7%, Kościół greckokatolicki – 0,14%, starokatolicyzm – 0,12%)
   prawosławie – 1,31% (gł. Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny – 1,31%)
   protestantyzm – 0,38% (gł. luteranie i ewangelicy reformowani – 0,18%, zielonoświątkowcy – 0,09%,
                               pozostali ewangelikalni chrześcijanie – 0,07%, adwentyści i inne grupy – 0,04%)
   Świadkowie Jehowy – 0,34%
   buddyzm – ok. 0,04%
   islam – 0,013%
   rodzimowierstwo – ok. 0,01%
   judaizm – 0,004%
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Maj, 2019, 23:05 »
To wg. GUS - statystycznie jestem 86 koma 9 % katolikiem -a tylko 0,34% ŚJ  :D
To dobrze - albowiem wiem już kim jestem  :)


Offline Terebint

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Maj, 2019, 23:27 »
   buddyzm – ok. 0,04%
   islam – 0,013%
   rodzimowierstwo – ok. 0,01%
   judaizm – 0,004%
Zaskoczony jestem, że u nas jest więcej muzułmanów niż żydów.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Maj, 2019, 23:45 »
Zaskoczony jestem, że u nas jest więcej muzułmanów niż żydów.
 

Nie dziw się temu -bo jak byś urodził się w starożytnej Australii mógł być szamanem i twoi uczniowie tańczyli by teraz przy ognisku .
To taka "przyroda" - gdzie się kto urodził i jakie wychowanie otrzymał może być przypadkowe .
Ważne abyś wierzył w to co wierzysz i kochał to co sprawia Ci największą przyjemność w życiu .
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 00:06 wysłana przez sawaszi »


Offline Gremczak

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Maj, 2019, 00:30 »
 

Nie dziw się temu -bo jak byś urodził się w starożytnej Australii mógł być szamanem i twoi uczniowie tańczyli by teraz przy ognisku .
To taka "przyroda" - gdzie się kto urodził i jakie wychowanie otrzymał może być przypadkowe .
Ważne abyś wierzył w to co wierzysz i kochał to co sprawia Ci największą przyjemność w życiu .
Wg Twojego myślenia nie ważne czy wierzysz w Jezusa czy w kogoś innego. Taki sam los czeka każdego człowieka.(będzie zbawiony?)Nawet jak ktoś wierzy w marchewkę? Więc wiara w Jezusa czy w marchewkę daje takie same rezultaty?
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 01:08 wysłana przez Gremczak »


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Maj, 2019, 02:23 »
Wg Twojego myślenia nie ważne czy wierzysz w Jezusa czy w kogoś innego. Taki sam los czeka każdego człowieka.(będzie zbawiony?)Nawet jak ktoś wierzy w marchewkę? Więc wiara w Jezusa czy w marchewkę daje takie same rezultaty?
 
Ale żeś myślał i wymyślał  :D :D
Oczywiście możesz wierzyć nawet w marchewkę i modlić się do niej  ;D
- ważne aby ta wiara pomogła Ci wzrastać  .
Ewentualnie jak marchew nie pomoże - pomódl się lub zadzwoń do Pana Boga .
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 02:32 wysłana przez sawaszi »


Offline Gremczak

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Maj, 2019, 07:35 »
 
Ale żeś myślał i wymyślał  :D :D
Oczywiście możesz wierzyć nawet w marchewkę i modlić się do niej  ;D
- ważne aby ta wiara pomogła Ci wzrastać  .
Ewentualnie jak marchew nie pomoże - pomódl się lub zadzwoń do Pana Boga .
To nie ja wymyśliłem tylko Ty tak napisałeś. Widzisz co robi wiara z człowiekiem.Tylko ,że chyba awaria jest tego telefonu, bo bócek nikomu nie odpowiada.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 07:43 wysłana przez Gremczak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Maj, 2019, 08:18 »
Jak będziesz miał szkic tego listu, bądź gotowca. To wklej go na forum. Chętnie splagiatuję go i też wyślę. Jeden list mogą zlekceważyć i  potraktować autora jako kogoś, kto prowadzi prywatną wendetę. Ale pewnie kilkanaście, czy kilkadziesiąt listów w tej samej sprawie nie zlekceważą.

Dobrze więc by nie był to plagiat. Wtedy takich kilkadziesiąt splagiatowanych listów można potraktować jak spam.


Offline Reskator

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Maj, 2019, 18:47 »
Profesor Środa mówi właśnie teraz w TVN że NIC się nie zmieni.
Ludzi Kościoła przez setki lat nie dotyczyły NORMY społeczne,obyczajowe,moralne i inne.
Oni są ponad prawem.Pycha,pycha,pycha.Episkopat wydał dziś LIST ale to pozory skruchy.
Może ten biskup z Malty zrobi coś z tym Episkopatem w czerwcu jak to zrobił w Chile.OBY


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Maj, 2019, 19:59 »
Co tak tym się wszystkim przejmujecie ?
Niebawem Jezus Chrystus przybędzie z Aniołami i rozwiąże wszelkie problemy ludzi na Ziemi .
- "rozdzieli kozy od owiec" i zapanuje pokój .


Offline Reskator

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Maj, 2019, 21:51 »
Mówisz jak Głódż po filmie -"nie oglądam byle czego"
Przejmują nas ofiary-dlatego się przejmujemy.
A jest ich setki jeśli nie tysiące.


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Maj, 2019, 22:08 »
Mówisz jak Głódż po filmie -"nie oglądam byle czego"
Przejmują nas ofiary-dlatego się przejmujemy.
A jest ich setki jeśli nie tysiące.


A myślisz, że ja bronie Krk  :o
Obyś się nie pomylił w ocenie swej mojego życia .


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Maj, 2019, 23:21 »
Z wrodzoną skromnością i wyuczoną pokoro też się wypowiem.

Gdzie pisać? Podstawowe adresy znajdziecie w Internecie. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Premier Polski, Mister Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, itp.
Żadne gotowce. Gdybym dostawał listy miłosne na zasadzie 'kopiuj - wklej', z tym samym błędem ortograficznym, a podpisane w zależności od wiatrów, przysłowiową Kaśką, Zośką, lub inną Małgośką, to mam jadłowstręt.

Jeśli chodzi o tekst. Oprócz głównego wnioskowania, można wkleić cytaty z wydawnictw strażnicowych w tej tematyce. Nawet odnośniki do telewizji Świadków Jehowy. W załączeniu można podać kopie listów strażnicowych w tej samej scenerii. Ale niech to zrobią 2, góra 3 osoby. Oni te listy już mają. Też bym się zgrzał, gdybym miał czytać 144 tysiące załączników. W tej materii  dogadajcie się.

Warto opisać następujące przypadki. Gdy ktoś sam padł ofiarą w strukturach ŚJ. Gdy ktoś słyszał o takich przypadkach. Tu warunek - bez przedawnienia. Lub też ktoś zna przypadki skazania pedofila w obszarze ŚJ (niezależnie, czy wykluczonego, czy jeszcze niewykluczonego). Jeśli jest ktoś w posiadaniu unikatowych dokumentów, to koniecznie kopie należy dołączyć, w tym wypadku, nie ma znaczenie przedawnienie. YT dyrdymałów lepiej nie poruszać.

Tekst listu indywidualny, ale nie na poziomie forum. Czyli, pitu-pitu zostawiamy, a piszemy z wyższej półki. Dlatego też, lepiej niech będzie mniej, a lepszej jakości.

System 'kopiuj-wklej' zostawić należy na moment, jeśli ktoś chce napisać to samo, a do różnych instytucji (wspomnianych pięciu + inne dobre). Przy czym pamiętać trzeba jakiego adresata się umieszcza w nagłówku - nie wolno pomylić premiera z prezydentem. I warto na końcu dodać, że podobnej treści list wysłałem do: (wymieniamy) oprócz prezydenta, jeśli piszemy do prezydenta.

Lepiej się spieszcie. Kometa przelatuje raz na jakiś czas. Kto ja złapie za warkocz, ten korzysta. Później pozostanie czekanie do najbliższej okazji. Ale czy się doczeka?
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 23:30 wysłana przez Moyses »


Offline sawaszi

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Maj, 2019, 23:36 »
Ostatnio powołano ustawą stanowisko informatora .
Taki informator będzie wynagradzany za informacje w rozmaitych sprawach śledczych .


Offline Alicja_W

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Maj, 2019, 00:24 »
Tu nie doktryny są ważne ale konkretne działania w obronie nie organizacji a LUDZI. Skrzywdzonych ludzi. Komety nie pomogą, tylko poparcie innych, zaangażowanych ludzi.