Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tylko nie mów nikomu  (Przeczytany 11183 razy)

Offline sawaszi

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Maj, 2019, 22:09 »
Przyznam się , że nie wiem co na takich dewiantów poradzić  >:( - psychoterapia w Gostyninie by pomogła ??
A może by ich wysłać na Marsa  :D


Offline Niezapominajka

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Maj, 2019, 22:47 »
Przyznam się , że nie wiem co na takich dewiantów poradzić  >:( - psychoterapia w Gostyninie by pomogła ??
A może by ich wysłać na Marsa  :D

Leki obniżające popęd + terapia, a w niektórych przypadkach obroża na nogach, stały monitoring.
Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline sawaszi

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Maj, 2019, 22:54 »
Ciekawe jak zdecyduje KK i CK o leczeniu swoich "chorych członków wspólnoty" - czas pokarze  :)


Offline Drengr

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Maj, 2019, 23:14 »
Ciekawe jak zdecyduje KK i CK o leczeniu swoich "chorych członków wspólnoty" - czas pokarze  :)

Uchowaj Boże przed decyzjami KK i CK w takich sprawach. Od tego jest prokuratura i sąd.


Offline Sinéad

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Maj, 2019, 23:41 »
Obejrzałam.
Jedyne to mogę powiedzieć to ze mam odruch wymiotny na sam dźwięk słowa „pedofilia”  >:(
Niech Bóg im wybaczy bo ja nie potrafię  :'(
2018 - p.i.m.o.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Maj, 2019, 23:58 »
A jak myślisz Drangr - pedofilów to powinno się leczyć czy zamykać w więzieniach ?

Dwa w jednym, eliminować ze społeczeństwa, to skrzywione umysły.

Sodoma i Gomora zostały zniszczone za dewiacje seksualne.

Tu nie ma pola do jakiej kolwiek dyskusji i zastanawiania się, nad czym, kiedy taki zwyrodnialec weźmie się za twoje dziecko lub wnuka? >:(


Offline wybraniecGwiazd

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Maj, 2019, 08:25 »
Proszę można się przyznać i przeprosić , można tylko trzeba do tego pokory.
Jest to obrzydliwe co się dzieje w religiach , a jeszcze bardziej okrutne jest wypieranie faktów i wmawianie ciemnocie : jest niedorzeczne ze Sj chronią pedofilów .
https://youtu.be/L1iBjVnkytI
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


Offline O Yeah Bunny!

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Maj, 2019, 08:33 »
BARDZO MOCNY DOKUMENT.

Osobiście dziękuję tym co się odważyli mówić prawdę!

To jest dowód na to, że skoro można powiedzieć prawdę w KK, trzeba pomóc to zrobić w JW. Jest ktoś odważny, a może podpowiedzieć reżyserowi, aby ponowił taki film w JW.
Jedno trzeba podkreślić, mimo ogrooomnych obrzydliwości KK, KK PUBLICZNIE PRZEPROSIŁ!:

"Dziękuję wszystkim, którzy mają odwagę opowiedzieć o swoim cierpieniu. Przepraszam za każdą ranę zadaną przez osoby kościoła."

Raczej tchórzostwa z JW na to nie stać! :'(
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2019, 08:55 wysłana przez O Yeah Bunny! »


Ola

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Maj, 2019, 08:38 »
Nie ma takich słów, nie ma takich czynów, które byłyby w stanie wymazać z pamięci dziecka krzywdy jakich doznało poprzez zły dotyk. Trzeba robić wszystko by zapobiegać złym czynom, a nie zamiatać pod dywan tak okrótne rządze dorosłego człowieka wobec tak kruchej istoty jakim jest dziecko.


Offline wybraniecGwiazd

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Maj, 2019, 08:39 »
Zgadza się już nawet pomijając fakt ze udają teraz greka wiedząc co się dzieje i działo przez tyle lat, ale tak to już jest ze się panowie kryją jeden drugiego w org identycznie.
Życie jest zbyt krótkie, by pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży.


Offline Storczyk

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Maj, 2019, 08:51 »
Jak przeczytalam w książce "Pascie Trzode Bożą" ,ze dziecko potrzebuje 2 świadków Tego zdarzenia!!!To przecieralam oczy ze zdumienia.....i niewierzylam ...Skad swiadkow dziecko ma mieć toc to....Jak przyszli do mnie (do męża wtedy w odwiedziny)zapytałam czy mogą mi powiedzieć czy w naszym zborze jest ktoś z takimi skłonnościami bo mam dziecko i sie boje o nie...Cisza...To nie pójdę tam więcej ...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Maj, 2019, 10:17 »
BARDZO MOCNY DOKUMENT.

Osobiście dziękuję tym co się odważyli mówić prawdę!

To jest dowód na to, że skoro można powiedzieć prawdę w KK, trzeba pomóc to zrobić w JW. Jest ktoś odważny, a może podpowiedzieć reżyserowi, aby ponowił taki film w JW.
Jedno trzeba podkreślić, mimo ogrooomnych obrzydliwości KK, KK PUBLICZNIE PRZEPROSIŁ!:

"Dziękuję wszystkim, którzy mają odwagę opowiedzieć o swoim cierpieniu. Przepraszam za każdą ranę zadaną przez osoby kościoła."

Raczej tchórzostwa z JW na to nie stać! :'(

To nie jest żadne tchórzostwo, to zimna wyrachowana gra, jeszcze raz podkreślę, ze strony sekty Świadków Jehowy, nie przyznawanie się do ukrywania i mataczenia w sprawie pedofilii, to nie ŻADNE TCHÓRZOSTWO, TYLKO ZIMNA WYRACHOWANA GRA.

Steven Lett w TV BRUD CASTING kłamał, że sprawa pedofilii nie dotyczy zboru Świadków Jehowy, że to wymysł odstępców.

Gdy wyszła sprawa w Australii i mieszający przed Komisja Królewską Geoffrey Jackson, publicznie zamknęli usta, zostały tajne listy do starszych i przemycanie kłamst w temacie pedofilii, jak dla przykładu Strażnica z Maja 2015 r.

Wyobraźcie sobie, co by się działo w zborach, gdyby jeden z ośmi oszustów, wystąpił w TV ICH INTERNETOWEJ i powiedział: " Tak to prawda, kłamaliśmy w tej sprawie, bo nie chcieliśmy by jaki kolwiek cień padł na organizację.
   Tak to prawda, że teraz płacimy miliony dolarów odszkodowań dla ofiar niecnych pedofilskich praktyk."

Co by się działo w zborach?

Zatem, to nie jest żadne tchórzostwo, nie przyznawanie się przez sektę, do pedofilskiej patologii, lecz zimna, wyrachowana gra.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Maj, 2019, 11:06 »
   Gdy już byłam prawie dorosła, dowiedziałam się, że moja wyrocznia, mój idol, mój guru czyli mój dziadek, molestował przez lata małą dziewczynkę. Która gdy miała niespełna 13 lat, poroniła , a gdy do siebie doszła uciekła z domu.

To była sierota z rodziny, którą razem z  żoną wzięli na wychowanie, miał być jej rodzicem, a był oprawcą.

Gdy się o tym dowiedziałam, dwa dni wymiotowałam na okrągło. Na szczęście mnie nic złego z jego strony nic nie spotkało, ale na samą myśl, że mnie dotykał, pomagał się ubierać, całował na dobranoc dostawałam mdłości.

Nagle człowiek który budował mój kręgosłup moralny, okazał się sk...em. Jakiś czas zastanawiałam się..co dalej ze mną, czy też jestem zła?  Unikałam go, na ile mogłam, zwyczajnie nim gardziłam.

Co na to jego dzieci? Jak katolicka część powiedziała, że nadal jest ich ojcem, ale woleli aby nim nie był. O dziwo świadkowska tego do siebie nie dopuściła, powiedziała że to zemsta głupiej dziewuchy. 
Bo to ich tatuś, taki przykładny obywatel i dobry sąsiad.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Maj, 2019, 13:18 »
Sprostowanie do wcześniejszego mego wpisu.

Oczywiście rzecz dotyczy Strażnicy z Maja 2019 r.


Offline PoProstuJa

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Maj, 2019, 15:36 »
Jeśli chodzi o leczenie pedofilów...

jak powiedziano w dokumencie - pedofil to człowiek zaburzony, który nie jest w stanie odbywać stosunków seksualnych z osobami dorosłymi i wybiera wyłącznie dzieci, aby osiągnąć satysfakcję seksualną.

Natomiast ci księża (oczywiście nie twierdzę, że wszyscy, ale znaczna większość) dobierali się do dzieci, bo po prostu były "pod ręką". Był to najłatwiejszy sposób na zaspokojenie ich popędu seksualnego, a dzieci mogli zwabiać do siebie pod różnymi pretekstami (mając dodatkowo pewność, że nic nie powiedzą dorosłym, albo, że nikt im nie uwierzy).

Innymi słowy dążę do tego, że popęd seksualny u księży nie jest niczym dziwnym. Każdy ma popęd seksualny (a przynajmniej 99% ludzi). Problemem jest jednak to, że księża nie mają innych - LEGALNYCH  - sposobów na zaspokajanie swojego popędu.
Księża radzą więc sobie jak mogą - a to szukają sobie homoseksualnych partnerów (np. w klasztorach ), a to współżyją ze swoimi gosposiami lub zakonnicami... a w końcu są tacy, którzy wybierają dzieci.
Trudno jest leczyć pedofilię u księży, ponieważ wielu z nich teoretycznie leczenia nie potrzebuje. Oni potrzebują mieć partnera seksualnego w swoim wieku, ale nie mogą. Popęd będą mieli przez całe życie... więc jeśli nie potrafią go "okiełznać" jako księża, to nie powinni po prostu być w kościele... Lub kościół powinien zalegalizować śluby księży z kobietami.

Reasumując: patologia w kościele ma ścisły związek z odgórnymi zakazami dla związków/ślubów dla księży. To z kolei sprzyja zjawisku pedofilii. Chory jest więc CAŁY SYSTEM KOŚCIELNY, a nie tylko poszczególni księża.

Aby mnie źle nie zrozumiano: wykorzystywanie dzieci jest najobrzydliwszym z możliwych przestępstw. Jednak aby wyeliminować je z kościoła nie wystarczy leczyć poszczególnych księży tylko trzeba leczyć cały kościół.


P.S. Nie mam złudzeń co do tego, że kościół da się "wyleczyć".