Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry wszystkim :)  (Przeczytany 7323 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Maj, 2019, 18:36 »
zaznaczenie dodałem

Witaj Trynity.

Z tą Australią myślę że nie jest tak do końca i jeszcze długo nie będzie.

Dla nas może przebrzmiała, ale społeczeństwo nasze nie ma bladego pojęcia o Świadkach Jehowy i tym co się tam dzieje.

Przykład na ciepło, z dnia dzisiejszego.

Zaszedłem sobie do szewca, obsługuje mnie już lata, a że dłuższy czas nie byłem to pogaduchy też trochę było.

Na koniec on do mnie, panie Janku a coś do poczytania?

I się zaczęło, jako że zawsze mam przy sobie naszą jedną lub dwie ulotki, to mu dałem.

On zdziwiony, a co to?

Proszę zobaczyć, czy wie Pan że oni kryją pedofili? a zbór na dzień dzisiejszy składa się na miliony dolarów odszkodowań?

Rozmowa trwała lekko 2 godziny, gdy odchodziłem szewc siedział jak by Go tramwaj potrącił.

Przerobiliśmy, pedofilię, ONZ, inwestowanie w Banki Krwi, zakłady zbrojeniowe, zakłady tytoniowe, ostracyzm, gonienie mrówek by te przyprowadzały nowych, wciąż nowych, sądy kapturowe, tajne listy do starszych, to tyle.

Ciąg dalszy myślę że nastąpi, powiedział że jak ochłonie wrócimy do tematu.

Był w szoku, gdy odchodziłem kiwał głową, to nie możliwe, tacy fajni ludzie przy tych stojakach.

Jak sam powiedział ma w rodzinie kilku świadków, tylko on sam za cienki, by zostać świadkiem, a tu takie klocki.

Tak, tak, tylko na maksa zmanipulowani.

Pozdrawiam

Witam

Zaszedłem sobie dzisiaj do szewca, by zaciągnąć języka co z otrzymaną informacją zrobił, było trochę wolnego.

Po przywitaniu, powiedział, "jestem w szoku" , wszystko co jest w ulotce sprawdził, przesiedział, jak sam powiedział, nawet nie wie ile godzin przy komputerze.

To co czytał, to dla niego szok.

Pedofilia, to "gruba sprawa", powiedział,

Inwestowanie w Banki krwi, ileż zakłamania trzeba mieć by takie coś robić, tu zabraniają transfuzji, a dla zysków "moczą" tam pieniądze. W zasadzie to on mówił, zakłady zbrojeniowe, mówi, że nawet przez myśl by mu to nie przeszło, że to tak zakłamana sekta, dało się odczuć zdrowe zdenerwowanie, tu cytat: "to chamskie zachowanie", jak matka z ojcem może dziecku pokazać drzwi, bo ono otworzyło oczy na kłamstwa, w głowie to się nie mieści, "to jacyś zwyrodniali pozbawieni uczuć ludzie.

Zapytałem go czy wie że Sala Królestwa, którą wybudowali i sfinansują do końca bracia z Żor, nie jest ich własnością.

On do mnie jak to.

Odpowiedziałem mu w czym rzecz, że tak jest na całym świecie.

 Pan Jezus uczył by nie gromadzić sobie dóbr tu gdzie rdza, złodziej i mól, a korporacja z Warwick, przywłaszczyła sobie wszystkie sale królestwa na całym świecie i obraca nieruchomościami, mieniem, wyprowadzając majątek z kraju w którym ma swoje, nie swoje, bo przecież mrówki na to się złożyły i wybudowały.

Na koniec powiedział, że on by się na moim miejscu bał, bo obnażam zakłamanie tej sekty, dopiero gdy mu powiedziałem ze nas jest w Polsce grubo ponad sto tysięcy, znowu usiadł, jak to, po chwili wytłumaczenia skąd się to wzięło, znowu, to nie możliwe, on do mnie, "a co władze na to?"

Znowu tłumaczenie, o mataczeniu w sprawie, tajne listy do starszych, choćby przykład z brzegu.

Strażnica z maja 2019 r. ukazuje oficjalne podejście sekty do zagadnienia pedofilii i dla kontrastu podałem informację z listu do gron starszych, że pierwsze kroki, po stwierdzeniu przestępstwa pedofilii, bądź jego znamion, to nie zgodnie z wymogami paragrafów K.K. do prokuratury lub na policję lecz do Nadarzyna czyli Biura Oddziału.

Przedyskutowaliśmy może kolejne dwie godziny, może trochę więcej może mniej, nie jest to istotne, ważne że informacja idzie do ludzi, przy okazji wyszło że ma księdza w rodzinie, szerokie grono znajomych, jak mi powiedział nie będzie milczał, bo o tym "nie można milczeć" powiedział.

Jeszcze na koniec mu dołożyłem, że delegaci na kongres w Berlinie, za to że będą głosić w Berlinie będą płacić, roześmiał się :-\, jak to?

Informacja ma iść do społeczeństwa.

Pozdrawiam


Offline Voyager

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Maj, 2019, 22:12 »
I ja ciebie witam Cytrynko. Co do wizyty starszaków to musicie zadać sobie pytanie czy macie tyle siły aby to znieść. Jeżeli zdecydujecie się odejść poprzez komitet wiedz jedno, żadne argumenty nie pomogą, oni przyjdą tylko po to aby zbór oczyścić.

Prawda. Ja napisałam list, dostałam tylko maila od jednego fajnego starszego że mam 2 tygodnie żeby jeszcze przemyśleć sprawę a potem baj baj. No i baj baj :)


Offline Cytryna

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 07:08 »
Nie wiem czy ktos ten wątek jeszcze czyta.Nie wiem gdzie umieśić tę informację ,w sumie dobrą nowinę  ;D.....mąż już oficjalnie odłączył się.Teraz kolej na mnie....bo jednak długo nie dam rady się tak bujać


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 08:00 »
Brawo Twój mąż.   ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 10:16 »
Witam

Zaszedłem sobie dzisiaj do szewca, by zaciągnąć języka co z otrzymaną informacją zrobił, było trochę wolnego.

Po przywitaniu, powiedział, "jestem w szoku" , wszystko co jest w ulotce sprawdził, przesiedział, jak sam powiedział, nawet nie wie ile godzin przy komputerze.

To co czytał, to dla niego szok.

Pedofilia, to "gruba sprawa", powiedział,

Inwestowanie w Banki krwi, ileż zakłamania trzeba mieć by takie coś robić, tu zabraniają transfuzji, a dla zysków "moczą" tam pieniądze. W zasadzie to on mówił, zakłady zbrojeniowe, mówi, że nawet przez myśl by mu to nie przeszło, że to tak zakłamana sekta, dało się odczuć zdrowe zdenerwowanie, tu cytat: "to chamskie zachowanie", jak matka z ojcem może dziecku pokazać drzwi, bo ono otworzyło oczy na kłamstwa, w głowie to się nie mieści, "to jacyś zwyrodniali pozbawieni uczuć ludzie.

Zapytałem go czy wie że Sala Królestwa, którą wybudowali i sfinansują do końca bracia z Żor, nie jest ich własnością.

On do mnie jak to.

Odpowiedziałem mu w czym rzecz, że tak jest na całym świecie.

 Pan Jezus uczył by nie gromadzić sobie dóbr tu gdzie rdza, złodziej i mól, a korporacja z Warwick, przywłaszczyła sobie wszystkie sale królestwa na całym świecie i obraca nieruchomościami, mieniem, wyprowadzając majątek z kraju w którym ma swoje, nie swoje, bo przecież mrówki na to się złożyły i wybudowały.

Na koniec powiedział, że on by się na moim miejscu bał, bo obnażam zakłamanie tej sekty, dopiero gdy mu powiedziałem ze nas jest w Polsce grubo ponad sto tysięcy, znowu usiadł, jak to, po chwili wytłumaczenia skąd się to wzięło, znowu, to nie możliwe, on do mnie, "a co władze na to?"

Znowu tłumaczenie, o mataczeniu w sprawie, tajne listy do starszych, choćby przykład z brzegu.

Strażnica z maja 2019 r. ukazuje oficjalne podejście sekty do zagadnienia pedofilii i dla kontrastu podałem informację z listu do gron starszych, że pierwsze kroki, po stwierdzeniu przestępstwa pedofilii, bądź jego znamion, to nie zgodnie z wymogami paragrafów K.K. do prokuratury lub na policję lecz do Nadarzyna czyli Biura Oddziału.

Przedyskutowaliśmy może kolejne dwie godziny, może trochę więcej może mniej, nie jest to istotne, ważne że informacja idzie do ludzi, przy okazji wyszło że ma księdza w rodzinie, szerokie grono znajomych, jak mi powiedział nie będzie milczał, bo o tym "nie można milczeć" powiedział.

Jeszcze na koniec mu dołożyłem, że delegaci na kongres w Berlinie, za to że będą głosić w Berlinie będą płacić, roześmiał się :-\, jak to?

Informacja ma iść do społeczeństwa.

Pozdrawiam

Dziękuję tym, którzy mnie czytają czytając pojmują co PRZEKAZUJĘ,


Dzięki


Offline Światus

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 10:47 »
mąż już oficjalnie odłączył się.Teraz kolej na mnie....bo jednak długo nie dam rady się tak bujać

Nooo, czas na Ciebie  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Izaak

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Czerwiec, 2019, 15:42 »
Witam


Offline Cytryna

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Lipiec, 2019, 21:01 »
Jakiś czas temu napisałam list odłączający oraz list do siostry,która ze mną studiowała.Emocjonalnie mnie to wyczerpało.Nie sądziłam,że tak to przeżyję.Jeszcze jeden list przede mną.Wtedy zdecyduję czy wysłać pocztą czy wręczyć np nadzorcy grupy.

Poza tym nikt ze z boru nie nawiązuje ze mną kontaktu.No ,ale jest usprawiedliwienie:toc przeciez do zgromadzenia pod hasłem :"Miłośc bla bla bla" się przygotowują  ;D ;D ;D


Offline Voyager

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Lipiec, 2019, 22:00 »
Brawo Cytrynko,
dzielna babka :)
Trzymam kciuki za danie listu, chociaż za wiele to już nie zmieni skoro i tak już nie gadają z Tobą :)


Offline Iskierka

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Lipiec, 2019, 17:51 »
Prawda. Ja napisałam list, dostałam tylko maila od jednego fajnego starszego że mam 2 tygodnie żeby jeszcze przemyśleć sprawę a potem baj baj. No i baj baj :)

A ja nie czekałam długo. Tego samego dnia co było zebranie służby czyli dwie godziny wcześniej przyszli do mnie starsi, wręczyłam Im list i usłyszałam - " Siostro od tego momentu nie wolno Ci z nikim ze zboru rozmawiać, jak również nikt ze zboru nie będzie utrzymywał z Tobą kontaktu", po czym wyszli i na tymże zebraniu ogłosili, że nie jestem już Świadkiem Jehowy (byłam 31 lat..). Treść listu spowodowała, że nie dano mi nawet jednego dnia do namysłu. Dowiedziałam się nazajutrz od innej Siostry ze zboru (sąsiadka), która zszokowana nie wiedziała o co chodzi i pyta mnie - "ale co się stało, że odeszłaś od Jehowy". Ja na to - "nie odeszłam od Jehowy, jak najbardziej jestem przy Bogu i moim Panu Jezusie Chrystusie, ja odeszłam z organizacji". To mi uświadomiło, że obecni na zebraniu nie wiedzieli o co chodzi, nie przeczytano Im listu, zaczęły się gdybania, dlatego postanowiłam listy przesłać do innych. Po kilku miesiącach dostałam zwrotną informację, że rozsyłam "odstępcze" listy po zborach ;). Tak więc ja nie mogłam mówić ale listy zrobiły swoje.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Lipiec, 2019, 23:11 »
A ja nie czekałam długo. Tego samego dnia co było zebranie służby czyli dwie godziny wcześniej przyszli do mnie starsi, wręczyłam Im list i usłyszałam - " Siostro od tego momentu nie wolno Ci z nikim ze zboru rozmawiać, jak również nikt ze zboru nie będzie utrzymywał z Tobą kontaktu", po czym wyszli i na tymże zebraniu ogłosili, że nie jestem już Świadkiem Jehowy (byłam 31 lat..). Treść listu spowodowała, że nie dano mi nawet jednego dnia do namysłu. Dowiedziałam się nazajutrz od innej Siostry ze zboru (sąsiadka), która zszokowana nie wiedziała o co chodzi i pyta mnie - "ale co się stało, że odeszłaś od Jehowy". Ja na to - "nie odeszłam od Jehowy, jak najbardziej jestem przy Bogu i moim Panu Jezusie Chrystusie, ja odeszłam z organizacji". To mi uświadomiło, że obecni na zebraniu nie wiedzieli o co chodzi, nie przeczytano Im listu, zaczęły się gdybania, dlatego postanowiłam listy przesłać do innych. Po kilku miesiącach dostałam zwrotną informację, że rozsyłam "odstępcze" listy po zborach ;). Tak więc ja nie mogłam mówić ale listy zrobiły swoje.

BRAWO.


Offline Drengr

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Lipiec, 2019, 23:25 »
Sami to oczekują że napiszesz list do wyznawców swojej religii, a wobec nich już tego nie możesz zrobić... Złapany ptaszek w klatce.


Offline Storczyk

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Lipiec, 2019, 08:34 »
Nigdy nie slyszalam o nakazie pisania listów o odloczenie sie od kościoła.Moze dlatego, ze podczas chrztu nie bylam pełnoletnia.


Offline Cytryna

Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 13:03 »
Wita Was oficjalnie ogłoszona odstępczyni.I smutno i wesoło.


Ola

  • Gość
Odp: Dzień dobry wszystkim :)
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Wrzesień, 2019, 13:18 »
Wita Was oficjalnie ogłoszona odstępczyni.I smutno i wesoło.

Gratulacje.
Ale dlaczego smutno?