Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pierwszy "zniesławiany" pedofil SWJ w Polsce przegrywa proces. Ogłoszenie wyroku  (Przeczytany 9404 razy)

Offline Niezapominajka

wielkie dzięki dla pani Eweliny Głowackiej - ten wyrok jest bardzo ważny i może stanowić milowy krok w kierunku ukrócenia procederu ukrywania pedofilów w "organizacji Bożej" za jaką uważają się świadkowie Jehowy...

Nie tylko pedofilie trzeba pokazać  w Polsce, ale też wiele innych złych praktyk, które są ukrywane.
W zborze gdzie byłam brat rodzony starszego zboru, potrafił takie plugastwa wygadywać że szok.                                                                                                                                   
Rzucanie plugastwami dla zabawy " tamta siostra współżyje ze swoim małym synem, a tamte dwie się przyjaźnią bo są lesbijki", wszystko uchodziło płazem.
Alkohol, bicie żony, wyzywanie swojej pasierbicy od dziwki, bo chwilę z kolegą ze szkoły stanęła na klatce schodowej i porozmawiała - to była szara codzienność.
Aaaa młodsze rodzeństwo uczył żeby starszą siostrę wyzywać 'dziwka", matkę 'żmija".

Sama zgłaszałam starszym gdy siostra z dziećmi uciekła po pobiciu do mnie, usłyszałam "to sprawy rodzinne, nie wtrącamy się".
Człowiek do dzisiaj jest w organizacji, włos z głowy mu nie spadł, bo starszym jest rodzony brat.
Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline Vog

Był bezczelny i pozwał córkę o zniesławienie myśląc, że zamknie ofierze usta. Teraz przegrał i zyskał niezamierzony rozgłos.


Offline Estera

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z panią Eweliną i panem Rolandem? Nie znam całej sytuacji a bardzo chciałabym ją poznać. Jestem przerażona.
   Debora.
   Poczytaj sobie jeszcze ten wątek.
   https://sjwp.pl/ciche-owce/molestowal-corke-przez-12-lat-wciaz-glosi-slowo-boze/
   Tu też jest sporo informacji na temat sytuacji Eweliny.
   Uzupełnisz sobie układanki w obrazie.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


debora

  • Gość
Dziękuję. Poczytam.
To rzeczywiście nie jest jedyny prawdziwy przypadek? Takich ludzi jest więcej? Dlaczego nic się z tym nie robi?

Ja nie wiem czy ja dobrze odpisuję, bo nie byłam nigdy na forum. Ledwie wiadomości prywatne potrafię wysłać.


Offline Niezapominajka

Doczytałam - ma zeznawać siostra pedofila, która też była w dzieciństwie molestowana.
A więc jest 2 świadków. A organizację nie obowiązuje przedawnienie, prawda?
Czekam na ich przyzwoite zachowanie.
Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline Terebint

"Przyzwoite" i "organizacja", jakoś ze sobą się nie sztymuje.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Drengr

Dziękuję. Poczytam.
To rzeczywiście nie jest jedyny prawdziwy przypadek? Takich ludzi jest więcej? Dlaczego nic się z tym nie robi?

Ja nie wiem czy ja dobrze odpisuję, bo nie byłam nigdy na forum. Ledwie wiadomości prywatne potrafię wysłać.

Czy ktoś już kiedyś próbował pisać oficjalne zapytania w tego typu sprawach do zarządu w Nadarzynie?

Czy taka osoba wciąż jest w zborze, jak są chronione inne dzieci w tej okolicy, jakim wsparciem organizacja otoczyła ofiary pedofila oraz czy organizacja udzieli wsparcia ofierze pedofila Świadka Jehowy gdy ta ofiara nie jest już Świadkiem.


Offline abece

Dziękuję. Poczytam.
To rzeczywiście nie jest jedyny prawdziwy przypadek? Takich ludzi jest więcej? Dlaczego nic się z tym nie robi?

Ja nie wiem czy ja dobrze odpisuję, bo nie byłam nigdy na forum. Ledwie wiadomości prywatne potrafię wysłać.
Witam Cię.

Czy skrzywdzonych dzieci przez pedofilów sJ w zborach jest więcej?
Tak, znam osobiście, sprawca nie żyje.
Ponad tysiąc dzieci skrzywdzonych przez pedofilów sJ w Australii na przestrzeni 50 lat, co było ukrywane, a bazę danych posiadallo WTS.
W innych krajach też już zostało WTS obnazone pod kątem ukrywania pedofilów.

Starsi zbierają informacje i przesyłają do Biur Odzialow, tam jest baza danych.
I chyba w Centrali w USA też zbierają te dane?

Poprawcie mnie w ewentualnej pomylce, już dokładnie nie pamiętam.

Czy informują Policję, jak to jest nakazane prawem?
Maja nakaz /tajne listy, a w nich  instrukcje z Nadarzyna, że zanim poinformuja Policję maja się najpierw skontaktować z Działem Prawnym w Nadarzynie.

Co się potem dzieje?
Kto ma możliwość się dowiedzieć?

Wyraźnie jest - zgłosić na Policję, a nie "iść" po instrukcje do Nadarzyna, co robić?

Na pytanie "dlaczego nic się  z tym  nie robi"?

Kto ma "coś" zrobić i co? Jak widzisz zrobienie "czegos"? Biorąc pod uwagę instrukcje dla starszych zborów, wiele innych wrażliwych czynników oraz posiadanie dwóch świadków na czyn, którego dokonuje się bez świadków.


Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 10:15 wysłana przez abece »


Offline Estera

   Tu, kawałek przesłuchania z Królewskiej Komisji w Australii.
   Zeznania starszego zboru :'(  jak się traktuje sprawę pedofilii.
      Można przeżyć poważny szok, słuchając tego, jak odpowiada ten starszy sędziemu.
   Prawda jest taka, że w zborach robi się wszystko, by sprawę sprawnie zamieść pod dywan.
   Dlatego w tajnych instrukcjach do starszych zboru jest nakaz dzwonienia do działu prawnego BO.
   :'( :'( To jest oszałamiające :'( :'(
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Tyle wiedzieć i nadal być na własne życzenie Świadkiem, nawet gdy nie ma się tam rodziny - to oszałamiające


Offline Startek

 Syn pedofila jest starszym w zborze Koszalin , drugi też jest świadkiem , córka pionierka a jej mąż jest wysoko postawionym starszym dział w komitecie organizowania kongresów matka także jest świadkiem . Wszyscy się odwrócili od Eweliny ,  rodzina Adama się wybudziła matka i ojczym który był bardzo wysoko postawioną osoba i częstym gościem w biurze oddziału .  Oni byli wsparciem dla Eweliny i Adama .  Siostra pionierka powiedziała że wszyscy będą się modlić do Jehowy aby prawda wyszła na jaw . Jehowa odpowiedział na modlitwy świadków . Prawda wyszła na jaw  i świadkowie mają nie złą renomę w Koszalinie .


debora

  • Gość
to naprawdę się wydarzyło.....?


Offline ewa11

Brawo Ewelina - dzielna dziewczyna  - oby takich wyroków było więcej ...
Brawo Ewelina.


Offline Startek

to naprawdę się wydarzyło.....?
Tak to się wydarzyło naprawdę !


debora

  • Gość
czemu starsi nie reagowali?