Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pierwszy "zniesławiany" pedofil SWJ w Polsce przegrywa proces. Ogłoszenie wyroku  (Przeczytany 9403 razy)

Offline Zosia Samosia

Brawo Ewelina - dzielna dziewczyna  - oby takich wyroków było więcej ...

Niech to pewofilskie nasienie szczeźnie


https://www.youtube.com/watch?v=lK6O2bZfJZM


Offline pies berneński

A konkretnie to jak brzmi wyrok?
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline klenczon

To jest przerażające i okrutne. Pomimo wyroku prawomocnego ŚJ dalej niewinny w swojej ORG.
Tylko jak powiesz lub napiszesz „jedno słowo” przeciwko CK to od razu aut.
A tu taka krzywda i nawet brak słowa przepraszam. OKRUTNE
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Sebastian

A konkretnie to jak brzmi wyrok?
czy sąd ogłosił podanie wyroku do publicznej wiadomości?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

   Właśnie pisałam o tym również na swoim wątku wczoraj, świeżutka bułeczka z podwórka polskiego.
   https://sjwp.pl/powitanie/hejka-tu-estera/msg186260/#msg186260
   Także świadkowie, myślcie o tym :'( :'( że to nie tylko podwórko australijskie jest zaplamione pedofilią.
   Takie tam, gdzieś daleko, za oceanem, na jakiejś tam wyspie :(

   Tak się zastanawiam, co ta cała święta organizacja świadków Jehowy w Polsce teraz zrobi??
   Jak bardzo zapragną zamieść to wszystko pod dywan.
   Czy wkluczą :'( tego całego Rolanda L. :'( :'( koszalińskiego starszego zboru, żeby pozbyć się problemu??
   W momencie, gdy ludzie zaczną zadawać bardzo niewygodne pytania.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2019, 13:07 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

wielkie dzięki dla pani Eweliny Głowackiej - ten wyrok jest bardzo ważny i może stanowić milowy krok w kierunku ukrócenia procederu ukrywania pedofilów w "organizacji Bożej" za jaką uważają się świadkowie Jehowy...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Terebint

To jest przerażające i okrutne. Pomimo wyroku prawomocnego ŚJ dalej niewinny w swojej ORG.
Tylko jak powiesz lub napiszesz „jedno słowo” przeciwko CK to od razu aut.
A tu taka krzywda i nawet brak słowa przepraszam. OKRUTNE
A ten s k u r w i e l jaką pychę musi mieć w sobie...
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Drengr

Swego czasu ktoś mnie zapytał czy mógłbym się przyłączyć z powrotem do ŚJ tak dla świętego spokoju i kontaktu z rodziną...

Powiedziałem że wtedy swoją osobą bym reczył że jest to dobra organizacja w której warto być - a tak nie jest - więc się nie przyłącze.

Po tym materiale jestem przekonany że nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Nie chcę mieć udziału w ich okropny n praktykach.

Podziwiam i szanuję Panią Eweline za odwagę i konsekwencje w działaniu!!!


debora

  • Gość
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z panią Eweliną i panem Rolandem? Nie znam całej sytuacji a bardzo chciałabym ją poznać. Jestem przerażona.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z panią Eweliną i panem Rolandem? Nie znam całej sytuacji a bardzo chciałabym ją poznać. Jestem przerażona.
Obejrzyj.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline HARNAŚ

Debora czy nadal uważasz , że to organizacja Boża ? A może wytłumaczysz to sobie jak większość Twoich świadkowskich braci , że składa się z niedoskonałych ludzi ale to wciąż organizacja Boża.
P.S Nie jest to pan Roland tylko Twój brat w wierze.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2019, 18:18 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Aliki

Czegoś tu nie rozumiem :-\ Kiedy ta rozprawa miała miejsce? Ile lat ma Ewelina? Wygląda na młodą osobę, twierdzi, że aż do ślubu była molestowana... Te 20 lat, które kwalifikują sprawę do przedawnienia to kiedy upłynęło?... Niczego nie neguję, tylko nie kumam...


debora

  • Gość
Nie wiem jeszcze kto jest kim dlatego mówię na "pan". Nie chcę nikogo urazić. Nie znam historii tych ludzi. Film obejrzę, dziękuję


Offline HARNAŚ

Nie kpijcie ze mnie, ja mam ogromny dylemat  wewnętrzny. Widzę co się działo, ale wierzę że Jehowa robi porządek, że to on sprawił, że te złe rzeczy wyszły na jaw, żeby jego sługom było potem lepiej.

Bo jeśli nie Jehowa to kto?

 To Twoje słowa wypowiedziane w innym wątku 2-3 dni temu .
 Nadal uważasz , że to Bóg Jehowa doprowadził do zdemaskowania pedofila ze zboru ? Bo ja widzę , że raczej wierni słudzy prawdziwego Boga Jehowy wmawiają , że to oszczerstwa , że nie ma świadków , że Ewelina jest niewiarygodna . A może Jehowa posługiwać się musi sądami do pokazania prawdziwego oblicza rzekomego Ludu Bożego ?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Jak można być takim s........m i jeszcze tworzyć iluzję prawdziwego chrześcijanina? Jak można odwrócić się od swojej siostry, która była gwałcona prze ojca?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,