Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych  (Przeczytany 17754 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 15:47 »
DPT,Moze i byłoby to śmieszne gdyby to nie dotyczylo tylu ludzkich  dramatów i ludzkiego cennego w oczach Bozych życia (dzieci ktore nawet nie wiadomo czy w doroslym życiu byliby sj).Biorąc pod uwage jedyny werset skierowany do żydów unikajcie krwi!Jak co niektórym wytłumaczyć ,ze to nie jest Zadna uroczystość tylko pośmiewisko.Sekta powinna byc tak jak w Rosji Zdelegalizowana ! . Zakaz i konfiskata za to co CK wyprawia i smieje sie prosto w oczy w tych filmikach comiesiecznych.

Co ja takiego śmiesznego napisałem?
To ty piszesz, że pośmiewiskiem jest coś co inni uważają za świętą uroczystość. Oczywiście masz prawo drwić ze święta ŚJ tak samo jak z komunii w KK, żydowskiej Paschy czy muzułmańskiego ramadanu.
Nie jestem tak nieludzki jak Ty by życzyć delegalizacji "sekcie" bo wiem, że cierpią wtedy ludzie niewinni krzywd o których wspominasz.
Na marginesie mimo, że formalnie jestem ŚJ, moje dziecko miało przetoczoną krew.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 15:49 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 15:52 »
DPT,Moze i byłoby to śmieszne gdyby to nie dotyczylo tylu ludzkich  dramatów i ludzkiego cennego w oczach Bozych życia (dzieci ktore nawet nie wiadomo czy w doroslym życiu byliby sj).Biorąc pod uwage jedyny werset skierowany do żydów unikajcie krwi!Jak co niektórym wytłumaczyć ,ze to nie jest Zadna uroczystość tylko pośmiewisko.Sekta powinna byc tak jak w Rosji Zdelegalizowana ! . Zakaz i konfiskata za to co CK wyprawia i smieje sie prosto w oczy w tych filmikach comiesiecznych.
Korporacja zarabiająca na potrzebach duchowych ludzi.
Korporacja niszcząca rodziny.
Korporacja naklaniajaca do usmiercania potrzebujących leczenia, co gorsze mająca specjalny oddział do nadzorowania tego procederu.
Korporacja ukrywająca pedofilów.
Korporacja handlujaca salami królestwa i wyprowadzająca kasę z Polski do USA.
Korporacja stosująca wysoce niebezpieczna psychomanipulacje.
Itd.
Nazwano to Związkiem Wyznaniowym w Polsce.

Trzeba dużo samoopanowania, by starać uszanować to zjawisko.

Ludzie cierpia teraz, gdy jest to Prawnie Umocowany Związek Wyznaniowy.

W Rosji WTS jest zdelegalizowany,  tam też cierpia ludzie.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 15:58 wysłana przez abece »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #122 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 15:58 »
Korporacja zarabiająca na potrzebach duchowych ludzi.
Korporacja niszcząca rodziny.
Korporacja naklaniajaca do usmiercania potrzebujących leczenia, co gorsze mająca specjalny oddział do nadzorowania tego procederu.
Korporacja ukrywająca pedofilów.
Korporacja handlujaca salami królestwa i wyprowadzająca kasę z Polski do USA.
Korporacja stosująca wysoce niebezpieczna psychomanipulacje.

Nazwano to Związkiem Wyznaniowym w Polsce.

Trzeba dużo samoopanowania, by starać uszanować to zjawisko.

Ludzie cierpia teraz, gdy jest to Prawnie Umocowany Związek Wyznaniowy.

Jak to co napisałeś odnosi się do treści mojego wpisu? ... bo się gubię


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #123 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 16:00 »
Jak to co napisałeś odnosi się do treści mojego wpisu? ... bo się gubię
To do podsumowania treści postu Storczyka.


 
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 16:04 wysłana przez abece »


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #124 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 16:01 »
Piszę posmiewisko tylko o pamiatce nie włączaj innych swiat bo nie znam i sie nie zagłębialam.Sekta w tym wydaniu .Zakaz .Jest na forum  ojciec gwalci córkę od 8 roku zycia sąd skazuje go , a on dalej jest bratem w zborze ...


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #125 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 16:10 »
Zaczynając od początku.
Przerywanie, zakłócanie ceremonii, uroczystości religijnych (lub innych) jest karygodne. W wyjątkowych sytuacjach można tego dokonać. NP.: jeśli zagraża to zdrowiu lub życiu.
Tu, najwyraźniej facecik chciał zabłysnąć przed publicznością. Dlatego też swój filmik wrzucił na FB. To najtańszy sposób na autopromocję. Zresztą nie on jeden i nie pierwszy raz ma parcie na szkło. Widać, nie stać gościa na nic bardziej wzniosłego.
Jeśli lubi wznoszenie toastów, to np. na zakaukaziu by mógł spróbować swoich sił. Tam to człowiek nie ma pewności, czy do północy się czegoś napiję.  ;)

Jak już wspomniano, efekt jest odwrotny od zamierzonego. Strażnica w tym wypadku stała się prorokinią. Odstępcy przychodzą tylko aby mordować, grabić, gwałcić. Dodatkowo biją swoich dawnych braci; prześladują ich, nękają, lżą, i wyszydzają. Wszystko się na podstawie tego filmiku sprawdziło. Inaczej mówiąc, beton stwardniał.
Taktycznie oceniając sytuację, to najlepszy moment wykorzystał. Wszyscy są skupieni na podawaniu zastawy. Prowadzący mruczuś, tylko mruczy. Więc można spokojnie przekrzyczeć mruczusia.

Porządkowi!!!??? No cóż..... Zdawało się, że osoba dojrzała, widząc inną z kieliszkiem/kuflem pełnym płynów, nie powinna nawet szturchnąć w ramię, w którym owo naczynie spoczywa. Tu mamy przykład nieudacznictwa. Wylewa się. Może na krzesła. Może na wykładzinę. Kto to odplami? Nawet wyrywanie szkła pustego, grozi roztłuczeniem, a tym samym, poranieniem.
Ten z zółciejszym krawatem powinien za szujkę chwycić ( czyli za kark) nawet dwoma palcyma (wskazującym i kciukiem), i byłby spokój. Żadnego nagrywania wstecznego, żadnego pisku, pełna pokora. Ale nawet to nie jest potrzebne.
Czemu delikwentowi nikt nie dał 'rozkazu' aby wypił, i nie blokował szkła? Jakby pił, to by nie gadał tyle. Nawet jakby wypił w przejściu komunikacyjnym między grupami rzędów, to co? Jako kulturalny człowiek, powinien szkło odłożyć przy opuszczaniu lokalu, czyli gdzieś na skrzyneczki dobrowolnodatkowe. A jakby wyszedł z kieliszkiem na zewnątrz? To co?
W kraju z takim PKB, a żydzą kieliszka i wina???

Swoją drogą, to jak oni szkolą tych porządkowych? Przecież materiału z takich scenek na YT jest sporo. Więc można się przygotować. Aż strach pomyśleć, jak wpadnie ktoś z nożem, maczetą, lub innym pistoletem. Co oni wtedy zrobią? Dla mnie to jakiś dramat.



Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #126 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 16:29 »
Żeby to choć byla religia.To zwiazek wyznaniowo wydawniczy.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #127 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 16:38 »
Zaczynając od początku.
Przerywanie, zakłócanie ceremonii, uroczystości religijnych (lub innych) jest karygodne. W wyjątkowych sytuacjach można tego dokonać. NP.: jeśli zagraża to zdrowiu lub życiu.
Tu, najwyraźniej facecik chciał zabłysnąć przed publicznością. Dlatego też swój filmik wrzucił na FB. To najtańszy sposób na autopromocję. Zresztą nie on jeden i nie pierwszy raz ma parcie na szkło. Widać, nie stać gościa na nic bardziej wzniosłego.
Jeśli lubi wznoszenie toastów, to np. na zakaukaziu by mógł spróbować swoich sił. Tam to człowiek nie ma pewności, czy do północy się czegoś napiję.  ;)

Jak już wspomniano, efekt jest odwrotny od zamierzonego. Strażnica w tym wypadku stała się prorokinią. Odstępcy przychodzą tylko aby mordować, grabić, gwałcić. Dodatkowo biją swoich dawnych braci; prześladują ich, nękają, lżą, i wyszydzają. Wszystko się na podstawie tego filmiku sprawdziło. Inaczej mówiąc, beton stwardniał.
Taktycznie oceniając sytuację, to najlepszy moment wykorzystał. Wszyscy są skupieni na podawaniu zastawy. Prowadzący mruczuś, tylko mruczy. Więc można spokojnie przekrzyczeć mruczusia.

Porządkowi!!!??? No cóż..... Zdawało się, że osoba dojrzała, widząc inną z kieliszkiem/kuflem pełnym płynów, nie powinna nawet szturchnąć w ramię, w którym owo naczynie spoczywa. Tu mamy przykład nieudacznictwa. Wylewa się. Może na krzesła. Może na wykładzinę. Kto to odplami? Nawet wyrywanie szkła pustego, grozi roztłuczeniem, a tym samym, poranieniem.
Ten z zółciejszym krawatem powinien za szujkę chwycić ( czyli za kark) nawet dwoma palcyma (wskazującym i kciukiem), i byłby spokój. Żadnego nagrywania wstecznego, żadnego pisku, pełna pokora. Ale nawet to nie jest potrzebne.
Czemu delikwentowi nikt nie dał 'rozkazu' aby wypił, i nie blokował szkła? Jakby pił, to by nie gadał tyle. Nawet jakby wypił w przejściu komunikacyjnym między grupami rzędów, to co? Jako kulturalny człowiek, powinien szkło odłożyć przy opuszczaniu lokalu, czyli gdzieś na skrzyneczki dobrowolnodatkowe. A jakby wyszedł z kieliszkiem na zewnątrz? To co?
W kraju z takim PKB, a żydzą kieliszka i wina???

Swoją drogą, to jak oni szkolą tych porządkowych? Przecież materiału z takich scenek na YT jest sporo. Więc można się przygotować. Aż strach pomyśleć, jak wpadnie ktoś z nożem, maczetą, lub innym pistoletem. Co oni wtedy zrobią? Dla mnie to jakiś dramat.
Moyses, dzięki za konkret. 

Komentujesz zachowanie człowieka z filmu i komentujesz zachowanie i przygotowanie jakie mieli obsługujący uroczystość i to jest w porządku.
Wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi, tylko pod katem"zakłócania", a przecież druga sprawa jest istotna dla bezpieczeństwa.
Moje próby nawiązania do powyższego nic nie daly, dlatego cieszy mnie, że to poruszyles.

Motywu człowieka nie znamy, zakładasz, że chciał zabłysnąć. I tak mogło by być, choć człowieka nie znamy.

W wspomnianych przez Ciebie wielu takich podobnych filmikach,  nie każdy posuwa się do takiego zachowania dla mizernej sławy.

Do takich zachowań na filmikach YT posuwaja sie też ludzie skrzywdzeni przez Korporacje WTS, którzy nie mają szans, by zaznać sprawiedliwości wobec wyrządzonej im szkody, ludzie zdesperowani brakiem możliwosci  uzyskania zadośćuczynienia za krzywdy, oraz Ci, którzy pragną czynnie uczestniczyc, spożywać "emblematy".
Nagrywaja, by ludzie z zewnątrz mieli szansę na zapoznanie się z tym co jest nieznane ludziom na zewnątrz orga.

W którymś z takich filmikow kobieta nie będąca ŚJ pojawiła się na sali królestwa, stanęła na krześle i wykrzyczala, że z winy WTS u zginęła cała rodzina świadków J
Dotyczyło to zdarzenie, zabicia całej rodziny, żony i dzieci przez ojca, męża ŚJ.

Zaklocila uroczystość religijną.
Zrobiła, co zrobiła.
Każdy odpowiada za siebie.
Czy komuś pomogło to zakłócanie?

Oby, oby, oby tak.
Zabicie rodziny, kobieta, sąsiadka nie wytrzymała, zaklocila.

Takie i inne dramaty.

PS.
Moze Ktoś znajdzie chwilę czasu i wstawi ten filmik tutaj?.
Jest on na Forum.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 16:59 wysłana przez abece »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #128 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 17:35 »
Piszę posmiewisko tylko o pamiatce nie włączaj innych swiat bo nie znam i sie nie zagłębialam.Sekta w tym wydaniu .Zakaz .Jest na forum  ojciec gwalci córkę od 8 roku zycia sąd skazuje go , a on dalej jest bratem w zborze ...

Na czym miałby polegać głoszony przez Ciebie zakaz w stosunku do siostry Heli i brata Józka (zbieżność imion przypadkowa) którzy jednak uznają Pamiątkę za święto, wierzą w to co nauczyli się na zebraniach i uważają, że służą Jehowie? Nikogo nie okradli, nie zabili, nie zgwałcili, nie molestowali a nawet przeprowadzili staruszkę przez ulicę. W organizacji jest sporo takich szczerych ludzi.


Offline Xevres

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #129 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 17:54 »
Na czym miałby polegać głoszony przez Ciebie zakaz w stosunku do siostry Heli i brata Józka (zbieżność imion przypadkowa) którzy jednak uznają Pamiątkę za święto, wierzą w to co nauczyli się na zebraniach i uważają, że służą Jehowie? Nikogo nie okradli, nie zabili, nie zgwałcili, nie molestowali a nawet przeprowadzili staruszkę przez ulicę. W organizacji jest sporo takich szczerych ludzi.

Do fanatyków nie dotrzesz nawet najtrudniejszymi przykładami ale szanuje za próby 👍🏻
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #130 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 17:59 »
Zakaz ma polegac na tym aby zabronić temu wydawniczemu wyznaniu na szerzeniu klamstw ,zakaz przetaczania krwi ,pod groźbą wykluczen,pedofilia niezglaszana na policję,ostracyzm w wynku którego mlodzi ludzie(nastolatka w moim zborze ostatnio miala niudana probe samobójczą tresowana przez fanatycznych rodziców. Jej ciocia 2 lata temu udaną)Staruszków zostawmy w spokoju oni juz swoje pewnie przezyli.
Piękne opakowanie co jest w srodku wszyscy wiemy.To wyznanie ma znamiona przestępcze.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #131 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 18:01 »
Do fanatyków nie dotrzesz nawet najtrudniejszymi przykładami ale szanuje za próby 👍🏻
Weź no, zacietrzewiles się i personalnie się odnosisz.
Postaraj się szanować, skoro dałeś lubika, pod tematem szanowania.

Czekam na wyjaśnienie, przypominam, że poddałeś moja osobę złej opinii przed wszystkimi.

Edytowanie postów, aż do ich zaakceptowania przez piszącego nie jest na Forum zabronione, nawet jest wyznaczony czas, by z tej opcji korzystać.


Nie ładnie Xevres.


Uważam, że ta Korporacja o znamionach sekty zasługuje na baaaardzo głęboka lustracje!
Jest wysoce szkodliwa i niebezpieczna!

Fanatykiem też mnie nazwiesz?

Moje przykłady też do Ciebie nie dotarły.

Jak widać, coś tu działa w dwie strony?

Jadę samochodem, nie odpowiem już.

Mimo wszystko powtórzę jeszcze raz.
Miło było z Wami tu dyskutowac, choć nie latwo.
Wszystkich pozdrawiam.
I bez urazy😊👍.

PS.
A może Ktoś zechce odpowiedzieć Klenczonowi.
Wielka szkoda, że przemilczane.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 18:12 wysłana przez abece »


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #132 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 18:22 »
Fanatyk! Szkodliwa sekta i tyle,czlonek CK kupuje alkohol z gornej półki a dzieciakom wciskają ze 5zl na loda to zło.Mialam udzial w budowaniu 2 sal królestwa sama nie mialam co jeść jako mlodziutka dziewczyna(a zdeklarowana kwotę do skrzynki wrzucalam).A teraz okazuje sie ze Amerykanie położyli łapy  .Eh nie ma co


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #133 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 19:01 »
Zakaz ma polegac na tym aby zabronić temu wydawniczemu wyznaniu na szerzeniu klamstw ,zakaz przetaczania krwi ,pod groźbą wykluczen,pedofilia niezglaszana na policję,ostracyzm w wynku którego mlodzi ludzie(nastolatka w moim zborze ostatnio miala niudana probe samobójczą tresowana przez fanatycznych rodziców. Jej ciocia 2 lata temu udaną)Staruszków zostawmy w spokoju oni juz swoje pewnie przezyli.
Piękne opakowanie co jest w srodku wszyscy wiemy.To wyznanie ma znamiona przestępcze.
Czyli siostra Hela i brat Józek nadal mogą wierzyć w Jehowę, ofiarę okupu Pana Jezusa i święcić Pamiątkę? Czy należy jednak to zakazać i tak jak wcześniej pisałaś zdelegalizować jak w Rosji?
Jeśli dobrze zrozumiałem sugerujesz zakazanie szkodliwych społecznie praktyk typu: zakazywanie transfuzji, niewłaściwe procedury reagowania na pedofilię czy ostracyzm?


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #134 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 19:27 »
DPT,siostra Hela i brat Józek niech sobie wierza w co chcą i Heniek też daleka jestem od burzenia  czyjegokolwiek swiatopogladu (w orgu tez tak miałam nic na siłę) .Ci staruszkowie mogliby  nie przeżyć informacji ,o tym ze cale zycie byli oklamywani..Daleka jestem od zakazywania i nakazywania komukolwiek czegokolwiek  .Tak już mam od urodzenia.W domu mowili o mnie ta dobra☺Poprostu nienawidzę obłudy , klamstwa i krzywdy dziecięcej.