Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.  (Przeczytany 34360 razy)

Offline ergo77

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #255 dnia: 30 Marzec, 2020, 00:39 »
Dodam więcej-moi bliscy-ojciec-straszą mnie najnowszym opracowaniem listu Judy-co o tym myślicie? wyczytałem-Smierć straszna dla odstępców.-ciekawią mnie Wasze interpretacje


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #256 dnia: 30 Marzec, 2020, 01:53 »
(mtg): Jakby mogli to z uśmiechem na twarzy ukamienowali by Nas przy każdej sprzyjającej okazji.
My ex-sy JESTEŚMY solą w ich oku.


Offline Storczyk

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #257 dnia: 30 Marzec, 2020, 10:30 »
Dodam więcej-moi bliscy-ojciec-straszą mnie najnowszym opracowaniem listu Judy-co o tym myślicie? wyczytałem-Smierć straszna dla odstępców.-ciekawią mnie Wasze interpretacje
Wstaw to najnowsze opracowanie?

Odstepcy ? To tak jak z mafii odchodzisz, na kazdym kroku Cie straszą, albo usuwają niewygodnego za dużo wiedzacego.
Jesli chodzi o Biblię, i wyroki to bać sie oni maja czego.
Sa zwiedzeni i oklamani.

Straszyć moga kota korzuchem :)






Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #258 dnia: 30 Marzec, 2020, 21:51 »
Tak sobie tylko odpowiem. Inteligencję poznasz z daleka.

Zacznę od ulubionego przykładu. Jest oklepany. Kiedyś organizowali zawody na najlepszego podrabiacza Elvisa. Byli na tyle zdolni, że gdyby wpuścić im króla autentycznego, to pewnie by go nie zauważyli. Pan Wojciech w radio zrobił konkurs. Trzy piosenki. Która jest autentyczna? Oczywiście, można grać w systemie '3 kart'. Tylko nawet po głosie nikt nie potrafił odgadnąć prawdziwego Elvisa.

Tutaj mamy filmik. Zmontowany przez niejakiego Cedarsa. Bożyszcze celebrytów wśród celebrytów. Podpisuje książkę własną, którą podpisał wcześniej, żeby wydać podpisaną swoją książkę. Słabo brzmi w tym wypadku mówienie o celebrycie od jechowych, gdy samemu się chce być celebrytą. To nawet nie jest słabe. To już jest dla głupich i zbaraniałych. Chyba gorsi są polscy 'skandaliści'.
To był wariant A.

Teraz wariant B.
Jestem Tony Moris. Biorę Sandersona, by mnie zasłaniał przed kamerą jakiegoś pajaca.Dodatkowo Leta stawiam na kasie. Odegra swoja pantomimę, to się publika nie pokapuje. Dalej jestem Tony, więc jestem taki głupi, żeby przynajmniej drugi raz robić zakupy w tym samym sklepie.

Teraz wariant C.
Kto przywozi banany i mandarynki do Warwick?
Podpowiem. Samuel Herd.
Kto przywozi do Warwick sznycle? Znów podpowiem. Gerrit Lösch.

Pisałem w innym miejscu o zjawisku wymieniając 'imię i nazwisko'.
Teraz powtórzę inaczej. Jeśli sołtys gminy Warwick albo innego czegoś ważnego przyjedzie do członków CK, to czym mają go poczęstować? Wodą z regulowanego bajora? To nie są panowie z dzielnicowej parafii. Oni siedzą nad 8 milionami ludzi o zasięgu globalnym.

Teraz jeszcze inaczej. Niejaki Lloyd Evans wygląda słabo. Powiedziałbym, że zbaraniał. Pytanie jest proste. Jeśli robisz film o alkoholu, to po co wplątujesz sexual abuse. Reszty filmików oglądać nie muszę, bo wiem o co chodzi.

Każdy prymitywnie poinformowany człowiek wie, jak wygląda poranek 31 marca w niedziele w okolicach 11 godziny w Betel u ŚJ.
Ktoś się chyba spalił. 8-)
 



Offline rzeski

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #259 dnia: 30 Marzec, 2020, 22:25 »
Temat raczej przewałkowany, ale moje małe co nieco, odnośnie Morissa:
1.przyganiał kocioł garnkowi
2. komu wiele dano od tego wiele się oczekuje,
więc nie śpiewajmy w tym przypadku: polacy nic się nie stało.
Ja całym sercem podpisuję się pod filmikiem Lloyda.
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec, 2020, 23:15 wysłana przez rzeski »


Offline Aliki

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #260 dnia: 31 Marzec, 2020, 22:52 »
Ja tam jestem wdzięczna za to co robi Lloyd, w tym również za filmik sprzed roku. Tak samo jestem wdzięczna tym z forumowiczów, którzy są tutaj po to, by pomagać - otwierać innym oczy na zakłamanie WTS oraz emocjonalnie wspierać wybudzonych.
O tym czy ktoś jest czy nie jest celebrytą decyduję ja. Gdy byłam zabetonowanym SJ to pewne osoby - NO, CK byli dla mnie super ważni... W pewnym momencie to mi minęło. Z Lloydem mogłabym piwo wypić tak jak z każdym innym sympatycznym człowiekiem, z Tobą Moyses tak samo.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #261 dnia: 16 Październik, 2020, 00:35 »
Czy ktoś orientuje się jak radzi sobie brat Morris podczas pandemii? Czy biorąc pod uwagę wiek nadal robi zakupy osobiście czy też roztropnie i troskliwie dostarczają mu je młodsi współwyznawcy? A może wykazał się dalekowzrocznością i zrobił wcześniej odpowiednie zapasy?
« Ostatnia zmiana: 16 Październik, 2020, 00:38 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #262 dnia: 16 Październik, 2020, 06:25 »
Sądzę, że w swoim Warwick mają specjalny kącik zwany barem z szafą i barkiem, gdzie można do woli zaspokoić najwybredniejsze gusta braci króla.  Tak, że tego....jeździć nie musi >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #263 dnia: 16 Październik, 2020, 07:25 »
Przychylam się do słów przedmówców. Brat Morris po whisky jeździć nie musi. To jednak, że nie znacie przyczyny, wynika z Waszego mało wnikliwego studium bieżącej literatury i nie jest żadnym wytłumaczeniem, że artykuł w Strażnicy na ten temat jeszcze się nie ukazał.
A było tak. Po zdarzeniach ukazanych na znanym wszystkim z Youtuba miałkim filmiku zakupowym, brat Morris udał się do bazy. Odstępcom wystarczył ten filmik, by na szyi Brata Króla powiesić wszystkie psy. W taki sposób okazuje się po której stronie bożej barykady się stoi. Na najstarszym Bracie Moriisa też wieszali psy, że zamienia wodę w wino, łazi po weselach, przesiaduje z pijakami, jest w związku homoseksualnym z Janem jednocześnie konkubinując z Marią z Magdali. Jezusowi okazane zostało jednak boże błogosławieństwo w postaci nagrody, jaką była przybita do palkrzyża tabliczka z napisem INRI. Jego młodszy brat Moris jeszcze nie został upolowany ale już otrzymał boski dar. Po spożyciu zakupionej whisky, Morris miał gościa. Był to sam prorok Elija, który pzryniósł mu prezent od samego Jahvy. Była to 144000 mililitrowa dębowa beczka z wyrytą przez samego Jeszu dedykacją "Whisky z beczki nie ubędzie, podług słowa Wiekuistego, ale nie jeździjże już po sklepach i nie daj się filmować tym psom".  >:D


Offline Proctor

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #264 dnia: 16 Październik, 2020, 11:33 »
Czy ktoś orientuje się jak radzi sobie brat Morris podczas pandemii? Czy biorąc pod uwagę wiek nadal robi zakupy osobiście czy też roztropnie i troskliwie dostarczają mu je młodsi współwyznawcy? A może wykazał się dalekowzrocznością i zrobił wcześniej odpowiednie zapasy?
Zapytam jak to zobaczę. ;D


Offline Reskator

Odp: Członek CK przyłapany w sklepie z alkoholem.
« Odpowiedź #265 dnia: 16 Październik, 2020, 17:29 »
Sądzę, że w swoim Warwick mają specjalny kącik zwany barem z szafą i barkiem, gdzie można do woli zaspokoić najwybredniejsze gusta braci króla.  Tak, że tego....jeździć nie musi >:D
O ile wiem śj gdzieś mają swoje farmy z krowami,kurami a więc mleko,masło,jaja,sami pieką chleb,to i sami mogą chyba przeprowadzać destylacje.
W USA chyba to jest legalne dziś na Discowery o 14,00 leciał odcinek- Bimbrownicy:"Wróg u bram"- po kiego mają jeżdzić po sklepach w czasach epidemii.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik, 2020, 17:37 wysłana przez Reskator »