Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Robert Rient w Trójce  (Przeczytany 9682 razy)

Offline mucha

Robert Rient w Trójce
« dnia: 29 Marzec, 2019, 15:22 »
Czy ktoś słuchał dzisiaj 'Godziny prawdy' w Trójce? Ja zdążyłem tylko na samą końcówkę...

"Pełna emocji rozmowa o społeczności świadków Jehowy. W najbliższy piątek w "Godzinie prawdy" pisarz, Robert Rient, opowie o tym jak rozstał się ze społecznością świadków Jehowy."


Offline lukier

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec, 2019, 15:36 »
Oj szkoda, że nie wiedziałam, bardzo lubię go słuchać, ma rozsądne podejście do świadków jak już się o nich wypowiada. Ciekawy człowiek.


Offline uncja

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marzec, 2019, 15:40 »
Ja rowniez uwielbiam Roberta. Niestety także nie słuchałam Bedę szukać podcastu.


Offline mucha

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marzec, 2019, 15:41 »
Na stronie Trójki niestety nie da się pobrać audycji. Ale może ktoś ją nagrał? A może Robert bywa tu na forum i się odezwie?
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2019, 16:01 wysłana przez mucha »


Offline Estera

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Marzec, 2019, 15:54 »
   Chętnie też odsłucham, jak pojawi się jakiś link.
   Roberta słyszałam już w opiniach nt. śj., napewno będzie warto posłuchać.
   Tym bardziej, że sam też był świadkiem Jehowy i wiele przeszedł.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Panter

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Marzec, 2019, 18:47 »
Na stronie Trójki niestety nie da się pobrać audycji. Ale może ktoś ją nagrał? A może Robert bywa tu na forum i się odezwie?

Można bez przeszkód odsłuchać audycji w Playerze PR  ->  link:  http://player.polskieradio.pl/home/schedule/-3

Audycja powinna wystartować automatycznie, jeśli nie to z listy należy wybrać (piątek 29.03)  godz. 12.05 Godzina prawdy i słuchać do woli  ;)

A pewnie za jakiś czas dodadzą link do playera na stronie audycji (podcastu)  > TU


Offline Światus

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Marzec, 2019, 20:05 »
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2019, 20:08 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline HARNAŚ

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marzec, 2019, 08:08 »
Z reguły geje to fajne chłopaki .


Offline lukier

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marzec, 2019, 08:52 »
Odsłuchałam i jak zwykle Robert trzyma klasę. Podoba mi się bardzo Jego zrównoważony stosunek do świadków, też chciałabym taki mieć i żeby wreszcie tak jak u niego, świadkowie to był tylko epizod w życiu przepełnionym innymi ciekawszymi doświadczeniami. Brawo Robert, świetnie poszło!


Offline Storczyk

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marzec, 2019, 15:00 »
Jest bardzo odważny potrafi bronić siebie i swoich wartości. Podkreśla,ze to dzięki mądrym rodzicom u których ma pełną akceptację.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marzec, 2019, 15:56 »
    Robert, przede wszystkim jest fajnym, wartościowym człowiekiem, a później dopiero jest cała reszta.

Ilu z nas miałoby odwagę tak o sobie mówić? Ja na pewno nie, a On mówi otwarcie i nie martwi się  co  powiedzą inni.

Taką postawą daje przykład innym / wszystkim, że warto walczyć o siebie, o swoje ja, swoje szczęście.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Trinity

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Marzec, 2019, 16:43 »
fajny jest
ale jak dla mnie za dużo było o jego orientacji
mnie to nie interesuje
jak jest dobrym człowiekiem to mnie nie interesuje z kim śpi

gdybym ja miała mówić o sobie to jest wiele tematów fajniejszych niż to kogo kocham

jestem przekonana że pomógłby mi gdyby była potrzeba


Offline pies berneński

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marzec, 2019, 08:11 »
też chciałabym taki mieć i żeby wreszcie tak jak u niego, świadkowie to był tylko epizod w życiu przepełnionym innymi ciekawszymi doświadczeniami.

Wpierw trzeba się zerwać ze smyczy.Pobiec wszystkie możliwe strony.Zjeść wszystko ze stołu włącznie z obrusem.Wtedy będzie prawdziwy artyzm.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline lukier

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Marzec, 2019, 08:36 »
Wpierw trzeba się zerwać ze smyczy.Pobiec wszystkie możliwe strony.Zjeść wszystko ze stołu włącznie z obrusem.Wtedy będzie prawdziwy artyzm.

Wytłumaczę o co chodziło w cytowanym tekście dla tych który nie słuchali. Robert wyraźnie powiedział że nie podoba mu się określenie 'zerwać ze smyczy', ale przyznał, że ta 'smycz' jednak była i mówił, że jest to dla wielu po prostu etap po wyjściu z orga. Chęć odreagowania właśnie tych nakładanych przez sj ograniczeń. To jest fakt. O artyzmie nic nie mówił, to tylko ironiczna uwaga forumowicza.

Coś jeszcze co Ci się w tej wypowiedzi nie podobało Panie czepialski? Bo ja akurat nie pisałam o tym tekście, ale o doświadczeniach związanych z jego podróżami, pisaniem książek, poznawaniem ciekawych ludzi i tego mu szczerze zazdroszczę.


Offline Estera

Odp: Robert Rient w Trójce
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Marzec, 2019, 08:48 »
Wpierw trzeba się zerwać ze smyczy.Pobiec wszystkie możliwe strony.Zjeść wszystko ze stołu włącznie z obrusem.Wtedy będzie prawdziwy artyzm.
   Użyłeś bardzo obrazowej przenośni, w moim odczuciu bardzo pozytywnej.
   Jako osoba, która odkryła prawdę o tej sekcie, odbieram to tak:
   Trzeba wiele przejść, żeby zrozumieć w czym się tkwiło !!!
   A potem umieć określić azymut swojego, realnego życia, żeby odnaleźć własną drogę na resztę lat.
   Pozdrawiam.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.