Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.  (Przeczytany 3523 razy)

Offline malti

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec, 2019, 20:09 »
Od 7:17 to Tymoteusz Kańtoch czy mi się tak tylko wydaje?
Dobry Kuba:
"Prosimy nie nagrywać programu w żadnej formie. To jest taka nowa rzecz. Nie wolno też dokonywać transmisji dzwięku ani obrazu. Dzisiejsza technika daje możliwości transmitowania takich rzeczy, prosimy tego nie robić. Natomiast jeśli robicie sobie notatki, to bardzo dobrze. Można się potem będzie podzielić z innymi jakimiś budującymi myślami. Prosimy jednak nie przekazywać potem tych swoich notatek ani nie udostępniać ich. Czy to chodzi o notatki które sporządziliśmy sobie na papierze, czy też zapisane w postaci elektronicznej. Niech by to były nasze własne notatki..."

Już został moim idolem za te szczegółowe wskazówki od braci kierowanych duchem świętym.
Przecież gdyby nie oni, to kamienie by krzyczały


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec, 2019, 22:58 »
Dobry Kuba:
"Prosimy nie nagrywać programu w żadnej formie. To jest taka nowa rzecz. Nie wolno też dokonywać transmisji dzwięku ani obrazu. Dzisiejsza technika daje możliwości transmitowania takich rzeczy, prosimy tego nie robić. Natomiast jeśli robicie sobie notatki, to bardzo dobrze. Można się potem będzie podzielić z innymi jakimiś budującymi myślami. Prosimy jednak nie przekazywać potem tych swoich notatek ani nie udostępniać ich. Czy to chodzi o notatki które sporządziliśmy sobie na papierze, czy też zapisane w postaci elektronicznej. Niech by to były nasze własne notatki..."

Już został moim idolem za te szczegółowe wskazówki od braci kierowanych duchem świętym.
Przecież gdyby nie oni, to kamienie by krzyczały

Wyobrażam sobie jak Jezus Chrystus ostro ostrzega "Tylko mnie nie nagrywajcie!".


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec, 2019, 23:30 »
Wyobrażam sobie jak Jezus Chrystus ostro ostrzega "Tylko mnie nie nagrywajcie!".
mtg: a Judasz swoje by zrobił,przecie był skrzętnym skarbnikiem, gdyby mógł nawet nagranie sceny w ogrodzie kazałby nagrać dla potomnych, choć z jego przykładu, powiem szczerze wiele korzysta w (Ww), rozbijając rodzinne więzy ....


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Marzec, 2019, 08:43 »
Od 7:17 to Tymoteusz Kańtoch czy mi się tak tylko wydaje?

Tylko Ci się wydaje. ;)


Offline luzblues

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Marzec, 2019, 08:48 »
Wyobrażam sobie jak Jezus Chrystus ostro ostrzega "Tylko mnie nie nagrywajcie!".
Już sobie wyobraziłem jak Chrystus ostrzega swoich uczniów: Wszystko o czym tu mówię możecie spisać, możecie nawet podzielić się z jakimiś budującymi myślami, ale to co zapisaliście nie udostępniajcie nikomu, nie kopiujcie. Niech te ewangelie pozostaną tylko waszymi.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Marzec, 2019, 09:17 »
Już sobie wyobraziłem jak Chrystus ostrzega swoich uczniów: Wszystko o czym tu mówię możecie spisać, możecie nawet podzielić się z jakimiś budującymi myślami, ale to co zapisaliście nie udostępniajcie nikomu, nie kopiujcie. Niech te ewangelie pozostaną tylko waszymi.
:) O ironio tak właśnie było  ;) Jezus nie zadbał o to by dokładnie uwieczniono jego dzieło. Ciekawymi myślami dzielono się drogą zabawy w "głuchy telefon". Kilkadziesiąt lat po śmierci swego Mistrza, kilka osób wpadło na pomysł naskrobania swoich wspomnień (być może zapomnieli już o zakazie by niczego nie uwieczniać albo o nim nie wspominali z premedytacją).  ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Marzec, 2019, 09:35 »
Taki wielki Miszcz  ;D a nie napisał ani jednego słowa. Może niepiśmienny? Raz patykiem na plaży po piasku coś malował innym razem napluł i palcem błotko wymieszał i keka na ślepotę wymyślił , no Miszcz jak boga kocham.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Marzec, 2019, 10:02 »
Taki wielki Miszcz  ;D a nie napisał ani jednego słowa. Może niepiśmienny? Raz patykiem na plaży po piasku coś malował innym razem napluł i palcem błotko wymieszał i keka na ślepotę wymyślił , no Miszcz jak boga kocham.

 :) Oj Harnaś, Harnaś, tym demonstracyjnym deklarowaniem miłości do Boga niebawem się łatki fanatyka dorobisz.  ;)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Marzec, 2019, 18:03 »
Na temat czasu spisania ewangelii (życia i słów Mistrza) mam nieco odmienny pogląd. uważam że spisano je kilka lat po zmartwychwstaniu Jezusa. A dowodem na to jest ich struktura, bo są głęboko przemyślanymi konstrukcjami w dodatku opartymi na konwencji poetyckiej, a w żadnym razie nie są prozą. :-) A twierdzę tak na podstawie moich własnych doświadczeń nad ich tłumaczeniem. A że przy okazji sam piszę wiersze, więc wyczuwam w nich rytmy poezji.


Offline Proctor

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marzec, 2019, 18:23 »
Widzę że co niektórzy  tym watku swój problem z jw.org zamiast załatwić na kanapie psychoterapeuty wyżywają sie na innych. Troche zal takich ludzi. Mówię o atakujących. :P


Offline Reskator

Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Marzec, 2019, 21:45 »
:) Oj Harnaś, Harnaś, tym demonstracyjnym deklarowaniem miłości do Boga niebawem się łatki fanatyka dorobisz.  ;)
Raczej szydercy,prześmiewcy-takie mam wrażanie.
Choć lubię Harnasia z Tatr. :)
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2019, 21:56 wysłana przez Reskator »


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Odp: Zgromadzenie międzynarodowe w Warszawie.
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Marzec, 2019, 09:55 »
A ma ktoś może informacje na którym stadionie w stolicy odbędzie się ten event?