Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przestępstwa seksualne u... Baptystów  (Przeczytany 5883 razy)

Offline Jesaj

Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« dnia: 15 Luty, 2019, 14:23 »
Było już o pedofilii i wykorzystywaniu seksualnym w kościele katolickim, było o Świadkach Jehowy, kościele anglikańskim a teraz okazuje się że niestety i baptyści dołączyli do tego grona: https://www.ekumenizm.pl/koscioly/protestanckie/poludniowi-baptysci-rozliczani-za-naduzycia-seksualne/


Offline Estera

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty, 2019, 14:51 »
   Tak, tylko na przykład KK wziął temat na klatę i coś robi, przepraszał nawet papież.
   A u świadków Jehowy, Ciało Kierownicze? Co zrobiło?

   W Australii Geofrrey Jackson kłamał, podpierając się zasadą dwóch świadków.
   Starszaki zeznający czerwielnieli chyba ze wstydu, jak Steward Angus wymuszał na nich odpowiedzi.
   Mają swój tajny światowy rejestr pedofili zborowych, o czym szeregowy śj nie ma zielonego pojęcia.
   Każdy pedofil w zborze jest anonimowy.
   Szybko nakręcili filmik propagandowy, jak to dbają o dzieci.
   I równie szybko go wycofali z oficjalnego serwisu jw.org.
   Na zgromadzeniu w Portugalii, członek CK zaklinał rzeczywistość, twierdząc, że to oszczerstwa na org.
   Falą popłynęły poufne listy do gron starszych, jak mają działać w przypadku molestowania dziecka.
   Erką, okazuje się, że jest w pierwszym rzędzie telefon do BO do działu prawnego.

              A SŁOWA: "PRZEPRASZAMY", JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I NIE BĘDZIE !!!
                                                          :'( :'( :'(

   Bo pedofilia w zborach śj jest traktowana w kategoriach grzechu, a nie przestępstwa.
   A niedoskonałość, jest wspaniałą pokryweczką do przykrycia wszystkiego.
   Bo jak tłumaczą, w każdej zbiorowości znajdzie się czarna owca (czyli pedofil)
   I to jest oczywiście prawdą, tylko nie potrafią zrozumieć, że tu chodzi o sposób załatwiania takich spraw.
   A nie o to, czy w zborze trafi się jakiś pedofil, czy nie.
   I dlaczego zachowuje swoja anonimowość, zamiast trafić za kratki.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty, 2019, 21:19 »
Ja w to zagadnienie nie wchodzę, z prostej przyczyny, tego typu przestępstwa są w każdej grupie społecznej, mnie interesują św.j. gdyż to oni ukradli ponad trzydzieści lat z mego życia i życia mej rodziny. Prawdopodobnie większość tu obecnych, w większym lub mniejszym stopniu tego doświadczyła.

Napiszę wprost, przekierowania mnie nie biorą, doba ma tylko 24 godziny, wybieram z tego ca istotne ważne i najważniejsze, to co dla mnie jest najważniejsze.

Napewno nie interesuje mnie informacja o baptystach, gdybym chciał tam iść, to może, ale to nie wchodzi w grę.
Dzięki za info.
Co myślisz o postawieniu w Hiszpanii starszych przed sądem za ukrycie gwałtu, albo o ostatnich doniesieniach z Danii, gdzie media publiczne opisują niedobre delikatnie rzecz ujmując, praktyki sekty św. j.

Wszystu tu na tym forum, poszukaj proszę, odnieś się.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Luty, 2019, 21:21 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline PoProstuJa

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty, 2019, 21:27 »
A mnie ten temat akurat interesuje :)

Dzięki Jesaj za wrzucenie go.


Offline Sebastian

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Luty, 2019, 21:39 »
   Tak, tylko na przykład KK wziął temat na klatę i coś robi, przepraszał nawet papież.
ale zauważ, że media zainteresowały się tym tematem wcześniej niż w 1962 roku, a bezwaertościowe puste gesty papieskie miały miejsce niedawno.

Nie wykluczam, że po około 60 latach wałkowania tematu w mediach Ciało Kierownicze także wybąka np. "Przepraszamy, ale mamy dziurawą kieszeń. Szanowni poszkodowani, bardzo nam przykro, że możecie spadać na drzewo"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Jesaj

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty, 2019, 22:34 »
Wszystu tu na tym forum, poszukaj proszę, odnieś się.
Pozdrawiam

Ależ ja o tym wiem i ani nie neguje tego co sie dzieje w SJ ani tez nie wybielam w zaden sposob. Natomiast sprawa molestowan, pedofili itp w KRK oraz u SJ wydaje sie dosc znana, a o innych srodowiskach jakos cicho a jak coraz czesciej wychodzi na jaw jest to problem obecny we wszelkich koscilach i wspolnotach religijnych, wiec moze akurat kogos innego zainteresowac.

Natomiast o przestepstwach SJ oczywosdie wiem i licze ze bedzie to ukrocone i ukarane nalezycie


Offline Adam_73

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty, 2019, 23:34 »
religia to opium dla mas. każda. to piramida, sposób na wykorzystywanie wielu przez cwaniaków, ktorzy sa tam u koryta...
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Luty, 2019, 05:28 »
Jesaj, tylko wyraziłem swą opinię, nie zgodzę się, do czego mam pełne prawo, z Twym stwierdzeniem że, sprawa pedofilii u Św.J. jest znana na równi z K.R.K.

Na tym forum tak, choć i tak w wielu wątkach, skutecznie temat spłycany, przekierowywany, by w końcu go wyciszyć, natomiast w mediach publicznych, która telewizja, nagłaśnia, co pragnę podkreślić smród(dla nierozumiejących, dosadna mowa, nie zaś jak to ktoś może ujmie, mowa nienawiści, co to w ogóle za stwierdzenie),  oprócz szczątkowych informacji, w niszowych programach nie ma nic więcej, dobrze że choć tyle, informacja o pedofilii u Św. J. podawana do publicznej wiadomości, przez media, nie jest porównywalna, nawet w promilu do tego, co się robi wobec K.R.K.

I kto nagłaśnia, jaka telewizja? TVN i Polsat, w głównych wiadomościach, kto szefuje, albo inaczej, kto jest właścicielem tych telewizji?

Tak Masoneria, jaki jest jej cel?

Z kim współgrają, o ile sami(szefostwo z Warwick) nie należą do loży Św.J.?

Dlatego też, napisałem co napisałem. :)
Dobrego dnia wszystkim
« Ostatnia zmiana: 16 Luty, 2019, 05:29 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Xevres

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Luty, 2019, 10:23 »
No KK przeprasza... tylko co z tego? Jaka różnica jest miedzy nieszczerymi przeprosinami a szczerym nie przepraszaniem? Dla mnie żadna.

Co do problemu pedofili to obstawiam, ze nie znajdzie się dużej religii gdzie nie było takiego problemu. Kluczowe jest to czy sprawy zamiata się pod dywan jak w sekcie orgowskiej czy sprawy są załatwiane zgodnie z prawem itp.

Mnie najbardziej w całej tej sprawie przeraża skala tego problemu. Jak słyszy się liczny w tych wszystkich religiach i pomyśli się, ze za tymi liczbami kryją się realne osoby, których życie już na wstępie zostało zniszczone to moje serce wręcz pęka. Każda z tych osób będzie z tym musiała żyć do końca :( będąc ojcem gdy pomyśle ze takie sprawy były zatajane to ja bym nie wytrzymał i sam wymierzył sprawiedliwość. Wydaje mi się ze wobec mężczyzn chemiczna kastracja w takich sytuacjach to odpowiednia kara.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Luty, 2019, 10:40 »
No KK przeprasza... tylko co z tego? Jaka różnica jest miedzy nieszczerymi przeprosinami a szczerym nie przepraszaniem? Dla mnie żadna.

Co do problemu pedofili to obstawiam, ze nie znajdzie się dużej religii gdzie nie było takiego problemu. Kluczowe jest to czy sprawy zamiata się pod dywan jak w sekcie orgowskiej czy sprawy są załatwiane zgodnie z prawem itp.

Mnie najbardziej w całej tej sprawie przeraża skala tego problemu. Jak słyszy się liczny w tych wszystkich religiach i pomyśli się, ze za tymi liczbami kryją się realne osoby, których życie już na wstępie zostało zniszczone to moje serce wręcz pęka. Każda z tych osób będzie z tym musiała żyć do końca :( będąc ojcem gdy pomyśle ze takie sprawy były zatajane to ja bym nie wytrzymał i sam wymierzył sprawiedliwość. Wydaje mi się ze wobec mężczyzn chemiczna kastracja w takich sytuacjach to odpowiednia kara.

Xevres, za Twój wpis jeden lubik to za mało.

Dodam od siebie, nie chemiczna kastracja, a uciąć w......r i w to miejsce nasypać soli, tak co by czół co zrobił, to samo dotyczy skrzywionych pań, które dojeżdżają siedmio czy dziesięcioletnich chłopców, wiem co piszę.
Tyle na teraz, jeden lubik dla Ciebie to za mało.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty, 2019, 10:44 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Adam_73

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Luty, 2019, 11:17 »
kula w łeb bez sądu na miejscu i do piachu z takimi śmieciami.. gdzie tam się jeszcze bawić w jakąś chemie czy sol...
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty, 2019, 11:32 »
No Adaś ;) teraz toś zakwitł :o, aż mnie zatkało, za szybko, za łatwo, jak taki łotr, niszczy komuś życie, to i on powinien to czuć, najlepiej, transparent na głowie, ja pedofil, taki typ powinien być naznaczony, w widocznym miejscu.
Dla takich zwyrodnialców, ZERO, tolerancji, a tym bardziej zrozumienia, bo on chory, to separacja i pełne leczenie, tylko kto za to zapłaci?
My bo kto, i się zaczyna młynek, dość.


Offline agent terenowy

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Luty, 2019, 11:37 »
" Zgłoszono 380 przypadków, postawiono 250
zarzutów, a skazano 220 osób, duchownych
i wolontariuszy, nauczycieli szkółek
niedzielnych i innych, którzy zostali uznani
winnymi molestowania seksualnego w ciągu
ostatnich 20 lat"

W porównaniu ze ŚJ, to i tak mało.
Sprawa dotyczy kongregacji mającej 16,2 mln członków(wikipedia). W samej Australii przypadków molestowania było więcej, przy wielokrotnie mniejszej liczbie członków.
U tych baptystów, większość z tych wykrytych ukarano, u ŚJ schowano sprawę pod dywan.
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Adam_73

Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Luty, 2019, 09:16 »
No Adaś ;) teraz toś zakwitł :o, aż mnie zatkało, za szybko, za łatwo, jak taki łotr, niszczy komuś życie, to i on powinien to czuć, najlepiej, transparent na głowie, ja pedofil, taki typ powinien być naznaczony, w widocznym miejscu.
Dla takich zwyrodnialców, ZERO, tolerancji, a tym bardziej zrozumienia, bo on chory, to separacja i pełne leczenie, tylko kto za to zapłaci?
My bo kto, i się zaczyna młynek, dość.

widac doskonale na przykladzie Breivika jak dziala nowoczesne lewactwo, facet sobie siedzi spokojnie w luksusowym wiezieniu i ma wszystko w d..pie
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Przestępstwa seksualne u... Baptystów
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Luty, 2019, 10:27 »
Czytam i oczom nie wierze ...

Obcinac i sola sypac , kula w leb  , chemiczna kastracja  itd. !!!!
Myslicie w ogole nad tym co piszecie ?
Rozumiem , ze emocje  sie gotuja , bo  pedofilia  jest szczegolnie obrzydliwym przestepstwem , ale zyjemy  w cywilizowanym spoleczenstwie   i tu nie ma miejsca  na  tego typu  samosady .
Jak ktos juz  madrze zauwazyl :  To co nas rozni  od barbarzyncow  to  SPRAWIEDLIWY PROCES   !
I tego sie trzeba trzymac  bo jedyna alternatywa  jest  kompletny chaos , anarchia   i   wtedy  NIKT  juz nie jest bezpieczny  .

I jeszcze jedno...   
widac doskonale na przykladzie Breivika jak dziala nowoczesne lewactwo, facet sobie siedzi spokojnie w luksusowym wiezieniu i ma wszystko w d..pie

Przytaczanie  przypadku  Breivika  w tym kontekscie  jest kompletnym nieporozumieniem .
Po pierwsze  , to nie pedofil  tylko skrajny prawicowiec  broniacy (w swoim mniemaniu)  zachodniej cywilizacji  przed zalewem  islamem i marksizmem .
Po drugie , zostal osadzony i skazany  na najwyzsza , mozliwa kare  w Norwegii ( 21 lat  +  przetrzymywanie na czas nieokreslony  w areszcie  jezeli  sad uzna , ze stwarza dalej zagrozenie  )    i czy nam sie to podoba czy nie  , sedziowie musza dzialac w obrebie  obowiazujacego  systemu prawnego .
W praktyce oznacza to  dla Breivika dozywocie .
Z tzw.  "lewactwem" nie ma to nic wspolnego , kara smierci zostala  zniesiona  w Norwegii   juz na poczatku XX w.