INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Przestępstwa seksualne u... Baptystów

(1/8) > >>

Jesaj:
Było już o pedofilii i wykorzystywaniu seksualnym w kościele katolickim, było o Świadkach Jehowy, kościele anglikańskim a teraz okazuje się że niestety i baptyści dołączyli do tego grona: https://www.ekumenizm.pl/koscioly/protestanckie/poludniowi-baptysci-rozliczani-za-naduzycia-seksualne/

Estera:
   Tak, tylko na przykład KK wziął temat na klatę i coś robi, przepraszał nawet papież.
   A u świadków Jehowy, Ciało Kierownicze? Co zrobiło?

   W Australii Geofrrey Jackson kłamał, podpierając się zasadą dwóch świadków.
   Starszaki zeznający czerwielnieli chyba ze wstydu, jak Steward Angus wymuszał na nich odpowiedzi.
   Mają swój tajny światowy rejestr pedofili zborowych, o czym szeregowy śj nie ma zielonego pojęcia.
   Każdy pedofil w zborze jest anonimowy.
   Szybko nakręcili filmik propagandowy, jak to dbają o dzieci.
   I równie szybko go wycofali z oficjalnego serwisu jw.org.
   Na zgromadzeniu w Portugalii, członek CK zaklinał rzeczywistość, twierdząc, że to oszczerstwa na org.
   Falą popłynęły poufne listy do gron starszych, jak mają działać w przypadku molestowania dziecka.
   Erką, okazuje się, że jest w pierwszym rzędzie telefon do BO do działu prawnego.

              A SŁOWA: "PRZEPRASZAMY", JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I NIE BĘDZIE !!!
                                                          :'( :'( :'(

   Bo pedofilia w zborach śj jest traktowana w kategoriach grzechu, a nie przestępstwa.
   A niedoskonałość, jest wspaniałą pokryweczką do przykrycia wszystkiego.
   Bo jak tłumaczą, w każdej zbiorowości znajdzie się czarna owca (czyli pedofil)
   I to jest oczywiście prawdą, tylko nie potrafią zrozumieć, że tu chodzi o sposób załatwiania takich spraw.
   A nie o to, czy w zborze trafi się jakiś pedofil, czy nie.
   I dlaczego zachowuje swoja anonimowość, zamiast trafić za kratki.

WIDZĘ MROKI:
Ja w to zagadnienie nie wchodzę, z prostej przyczyny, tego typu przestępstwa są w każdej grupie społecznej, mnie interesują św.j. gdyż to oni ukradli ponad trzydzieści lat z mego życia i życia mej rodziny. Prawdopodobnie większość tu obecnych, w większym lub mniejszym stopniu tego doświadczyła.

Napiszę wprost, przekierowania mnie nie biorą, doba ma tylko 24 godziny, wybieram z tego ca istotne ważne i najważniejsze, to co dla mnie jest najważniejsze.

Napewno nie interesuje mnie informacja o baptystach, gdybym chciał tam iść, to może, ale to nie wchodzi w grę.
Dzięki za info.
Co myślisz o postawieniu w Hiszpanii starszych przed sądem za ukrycie gwałtu, albo o ostatnich doniesieniach z Danii, gdzie media publiczne opisują niedobre delikatnie rzecz ujmując, praktyki sekty św. j.

Wszystu tu na tym forum, poszukaj proszę, odnieś się.
Pozdrawiam

PoProstuJa:
A mnie ten temat akurat interesuje :)

Dzięki Jesaj za wrzucenie go.

Sebastian:

--- Cytat: Estera w 15 Luty, 2019, 14:51 ---   Tak, tylko na przykład KK wziął temat na klatę i coś robi, przepraszał nawet papież.

--- Koniec cytatu ---
ale zauważ, że media zainteresowały się tym tematem wcześniej niż w 1962 roku, a bezwaertościowe puste gesty papieskie miały miejsce niedawno.

Nie wykluczam, że po około 60 latach wałkowania tematu w mediach Ciało Kierownicze także wybąka np. "Przepraszamy, ale mamy dziurawą kieszeń. Szanowni poszkodowani, bardzo nam przykro, że możecie spadać na drzewo"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej