Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...  (Przeczytany 10827 razy)

puma

  • Gość
Odp: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Styczeń, 2019, 20:57 »
   I to jest bardzo smutne, że to właśnie tak wygląda.
   W tym komitecie, nie słychać ani jednego ciepłego słowa świadczącego o trosce.
   Postawienia się na równi z jego problemem, wątpliwościami i skupieniu się na pomocy.
   Słychać tylko agresywny atak, że nie myśli tj., strażnica.
   Drapieżne pytania.
   I pretensje.
   :'(

No i dobrze ( sorry Marcin) ale dzięki temu strażnica i Nadarzyn kopią sobie grób).Ej wy z Nadarzyna za kim się schowacie kiedy już wszystkie brudy waszej korposekty się objawią? Kiedy byli wspólwyznawcy będą chcieli dorwać i ukarać 8 guru.Kiedyś miarka się przebierze.A guru jak to Ameryka zawsze Polsce robi wypnie się zabierajac kasę? Co zrobicie wtedy? Ci co bardziej swiadomi już napewno trzęsą gaciami


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Styczeń, 2019, 21:25 »
Może poza pojedynczymi przypadkami - każdy, kto jest tzw. pełnoczasowym na utrzymaniu tow. najbardziej boi się o własną skórę, a choćby podejrzenie o wchodzenie tu mogłoby skutkować "podziękowaniem za współpracę" i zostaniem na lodzie.
[/quote]
Pewnie, że się boją. Poświęcić całe życie dla organizacji, dochrapać się przywileju i na koniec przyznać się do porażki. Przyznać odstępcom rację i zaprzeczyć kilkuletniej swojej działalności? A co z pozycją ? Zacząć wszystko od zera? Zostać nikim ?
Mają dużo do stracenia i nawet jakby chcieli przyznać rację to tego nie zrobią.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline preampusDistortus();

Odp: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 07:32 »
Sorry, że trochę rozgrzebuję wątek, ale dawno mnie tu nie było a widząc miałem ochotę posłuchać. Gdyby żadna z zamieszczonych w tym wątku wersji komuś nieodpowiadała - tu taka na szybko ode mnie - oczywiście można było to zrobić jeszcze lepiej: https://drive.google.com/open?id=1j9R3ofKC2FN_DCRwDG8ELG20sVMxDkHI
Jeśli chodzi o komentarz: niewolnik - słowo mantra. Niewolnik dla nich był, jest i będzie ważniejszy od chrystusa i samego Boga...


Offline julia7

Odp: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 13:56 »
Sorry, że trochę rozgrzebuję wątek, ale dawno mnie tu nie było a widząc miałem ochotę posłuchać. Gdyby żadna z zamieszczonych w tym wątku wersji komuś nieodpowiadała - tu taka na szybko ode mnie - oczywiście można było to zrobić jeszcze lepiej: https://drive.google.com/open?id=1j9R3ofKC2FN_DCRwDG8ELG20sVMxDkHI
Jeśli chodzi o komentarz: niewolnik - słowo mantra. Niewolnik dla nich był, jest i będzie ważniejszy od chrystusa i samego Boga...

Nie da się tego pobrać...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Następny komitet sądowniczy - ZABRZE - 1 styczeń 2019 ...
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Czerwiec, 2019, 18:55 »
Ja pobrałem, ale technicznie słaba jakość. Słychać co drugie słowo.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,