Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szpiedzy  (Przeczytany 3441 razy)

Offline Gipiura

Szpiedzy
« dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:25 »
Niektórzy z nas forumowiczów, mam na myśli także siebie, dość wylewnie opowiada o swoich historiach. Nie boicie się, że na forum może być jakiś szpieg np. starszy, czy w ogóle nawet szeregowy Świadek Jehowy, który śledząc wpisy rozpozna kogoś i doniesie? Chodzi mi w szczególności o te osoby, które tak jak ja są oficjalnie jeszcze w zborze a boją się ostracymu. Przyznam się, że boję się cholernie. Moja wylewność jest podyktowana tym, że po prostu nie mam komu w swoim otoczeniu powiedieć co mnie gryzie a jednak tutaj jest sporo osób w podobnym położeniu co ja.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2019, 21:34 wysłana przez Gipiura »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:33 »
Było to już opisywane dosyć szeroko na forum. Każdy się boi. Oczywiście zależy jakie plany masz na przyszłość. Ja np. wiem, że kiedyś ta konspiracja się skończy, ale teraz, w tej chwili nie jestem w stanie stawić czoło starszakom.
Nie podawaj swoich personaliów na wiadomości prywatne, to główna zasada. 
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gipiura

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:37 »
Było to już opisywane dosyć szeroko na forum.
Ok, poszperam trchę.
Popadam już w jakąś paranoję. ::) :-\


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:40 »
Ok, poszperam trchę.
Popadam już w jakąś paranoję. ::) :-\
[/b][/size]
Nie nie popadasz. Naturalna reakcja, jak opisywałem swoje historie to też plątałem wydarzenia, aby mnie było trudno namierzyć.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gipiura

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:52 »
[...] jak opisywałem swoje historie to też plątałem wydarzenia, aby mnie było trudno namierzyć.
Rety  :o muszę koniecznie zaczać plątać. Przez moment pomyślałam, żeby wrócić do swoich starszych postów i poplątać je trochę ale stwierdzam, że może lepiej nie. W razie gdyby mnie ktoś szarpał powiem:"to nie ja, to jednoręki"  ;D  albo powiem "nie powiem nic dopóki nie przyjdzie mój adwokat" lub "mam prawo zachować milczenie". Teraz troszeczkę sobie żartuję ale jakby przyszło co do czego, ciężka sprawa.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:57 »
Cóż ja też nie wiem czy po historiach opisanych przez ze mnie, starszaki nie pokapowali się kto ja jestem. W jednym wątku dostałem e-maila, gdzie forumowicz pokapował się o kim piszę. Sprawa dobrze się skończyła bo nie była to osoba z orga tylko ex świadek. Ale sytuacja dała mi do myślenia. Świat orga jest mały i jeżeli byłaś towarzyska to można pokojarzyć osoby.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:58 »
Kurka, jak to dobrze, że oficjalnie pokazałem środkowy palec tej destrukcyjnej religii już dawno.  ;D Każdy jeden starszy mi lotto.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Matylda

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:11 »
Mnie to nawet i młodsi lottają ;D ale co racja to racja że jak ktoś chce prowadzić podwójne życie to musi uważać z opisywaniem swoich losów w internecie bo napewno szpiedzy są. Trzeba wszystko dobrze zawoalować.




Offline Brat Kardyga

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:14 »
Kurka, jak to dobrze, że oficjalnie pokazałem środkowy palec tej destrukcyjnej religii już dawno.  ;D Każdy jeden starszy mi lotto.

Dokładnie, teraz to oni  się mnie boją a nie ja ich.
A jak dorwałem jednych znajomych na stojaku pod Biedronką to tylko głowy spuścili i musieli wysłuchać co mam do powiedzenia.
Przy okazji zareklamowałem nasze forum  :)


Offline Gipiura

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:31 »
[...] co racja to racja że jak ktoś chce prowadzić podwójne życie to [...]
Ano co prawda to prawda, choć brutalnie to brzmi tak się nazywa to "po imieniu".


Offline Ruda woda

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:37 »
ja mam mega komfort psychiczny
aktualny mój status... wykluczony odstępca  ;D
kurde ale mi z tym dobrze. nic udawać nie trzeba i z niczym się kryć
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:40 »
No to możecie zluzować pośladki. Tacy jak Gipiura niestety muszą uważać.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:53 »
No to możecie zluzować pośladki.
Byle nie zanadto.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:55 »
moje trzy grosze:
Jest bardzo zabawna sytuacja, kiedy chodzę po mieście nie jeden jak w wojsku na komendę na lewo czy prawo odwraca głowę, albo inni bezczelnie z dumą patrzą prosto w oczy kiedy świdruje ich wzrokiem ani jednego słowa, w niektórych natomiast sytuacjach mówię z zaskoczenia ''dzień dobry'', pada mechaniczna odpowiedź ''dzień dobry'' a zaraz (o Boże co mówię przytykając dłonią usta) i znów śmiech z mojej strony z ich błaznowania.

Natomiast spotykam się z nietypową sytuacją, kiedy przychodzą (zaznaczam co po niektórzy) jako goście do domu w przedpokoju witamy się serdecznie nawet obejmując się wzajemnie, rozmowa przy gościnnym stole jest normalna przy herbatce lub przy tym co jest w lodówce, ala, ale  omijana jest rozmowa życia sekty(Ww).
Przy rozmowach z niepohamowaną żądzą prowadzę niekiedy dyskusję na temat w którym sJ nie są kryształowi w postępowaniu na arenie świata, zwracam też uwagę na pr.TV jak np."Skandaliści"czy inne.
Stawiam dosadne pytanie, jak odczuwają i jaki mają osobisty stosunek do tak istotnych wypowiedzi, tych osób co zostali skrzywdzeni przez sektę (Ww), odpowiedzi są wymijające, kwitowane ''tak już jest'' (stanowczo stwierdzają, że w narodzie Izraelskim, również dopuszczano się wykroczeń i kłamstwa a nawet w wczesnochrześcijańskim zborze) ale żeby nie psuć atmosfery i uszanować gości dyskusja schodzi na inny temat, kiedy wychodzą przy pożegnaniu - proszę aby przeczytali naszą ulotkę na temat sekty(Ww) z grzeczności przyjmują z grymaśnym uśmiechem (czy przeglądają?- tego nie wiem).
Dziwne jest ich postępowanie, niekonsekwentne w poczynaniach, nie chcę ich osądzać lecz przeciwnie, pomóc z wyjściem z tej destrukcyjnej sekty(Ww).
Dlaczego tak piszę, ponieważ moja ''druga połowa'' jest nadal w tym ugrupowaniu a mamy wielu wspólnych starych przyjaciół.
Oczywiście kiedy nić wiążąca została by przerwana na pewno tych "przyjaciół'' nie mielibyśmy z ich otoczenia a to w obecnym czasie jest nie możliwe do pokonania.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2019, 23:07 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline sawaszi

Odp: Szpiedzy
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń, 2019, 23:01 »
Moja matka (rodzina z kościoła KK) tak mnie powiadała ; "synu mój , Boga się bój a ludzi poważaj i miej w poszanowaniu"
To dobra zasada jest :) :)
Oczywiście nie czynie żadnych iluzji - do wyznań innych (ponoć Bóg jest jeden i dla nas wszystkich) .
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2019, 23:25 wysłana przez sawaszi »